Úvodní strana Aktuality Finále okresního poháru si zahrají Lišany s Pavlíkovem

Finále okresního poháru si zahrají Lišany s Pavlíkovem

SK Lišany - SK Mšecké Žehrovice 4:1 (3:1)

Lišany si na svém domácím hřišti poradily s Mšeckými Žehrovicemi. O svém postupu rozhodly v prvním poločase, kdy se rychle dokázaly dostat do vedení 2:0 po brankách Mutinského a Hrbka. Na 2:1 snížil hostující Kočí. Na jeho přesný zásah za minutu odpověděl svoji druhou brankou v utkání lišanský Václav Mutinský. Ve druhém poločase padla jediná branka z kopačky domácího hráče Daniela Roušavého, který pečetil vítězství Lišan nad Mšeckými Žehrovicemi 4:1.

FC Jesenice - SK Pavlíkov 3:4 (1:4)

Pavlíkovští fotbalisté si znovu po roce zajistili místo ve finále okresního poháru. Domácí Jesenici do vedení dostal v 11. minutě Roman Bešík. Na velkém hřišti v Jesenici se nejvíce dařilo útočníkovi Pavlíkova Janu Jirouškovi, který za první poločas utkání čtyřikrát překonal domácího Flajšingra a otočil skóre utkání na 1:4. Jesenice po poločasové přestávce ale nesložila zbraně a do konce utkání se srdnatě rvala o vyrovnání utkání, po druhé brance Bešíka snížila na 2:4. Dvě minuty před koncem utkání se dokázal prosadit na 3:4 Mutinský. V závěru utkání Pavlíkov již neinkasoval a došel si pro postup do finále.

Finále okresního poháru se odehraje v jarní části sezóny na neutrální hrací ploše.