Vstupenky na Litvu v prodeji už od 1. března

Po zimní přestávce se naplno rozběhla nejvyšší domácí fotbalová soutěž, již na konci března se o slovo opět přihlásí také reprezentační tým. Svěřenci trenéra Karla Jarolíma načnou rok 2017 přípravným duelem s Litvou. Duel, který začne ve středu 22. března v 18 hodin, bude poprvé v historii hostit Ústí nad Labem.

Lístky si mohou všichni fanoušci nakupovat od středy 1. března od 8:00, k dispozici je již tradičně webový portál www.vstupenkyfotbal.cz. Stadion v severočeské metropoli bude rozdělen do tří cenových pásem, vstupenky budou k dostání za 100 Kč, 200 Kč a 300 Kč.

„V Ústí nad Labem se národní tým představí poprvé a nadšení v místě konání duelu tomu odpovídá. Registrujeme velký zájem o vstupenky i veškeré další akce, které budou s pobytem reprezentačního týmu v ústeckém regionu spojeny,“ řekl ke spuštění předprodeje tiskový mluvčí reprezentačního týmu Pavel Pillár. „Poděkování za nás patří také městu Ústí nad Labem, Ústeckému kraji a v neposlední řadě také klubu FK Ústí nad Labem. Na všech úrovních cítíme velký zájem o společný cíl, kterým je jednoznačně plný stadion a maximální servis pro návštěvníky zápasu,“ doplnil Pillár.

Pro český reprezentační celek bude duel s Litvou přípravou před následujícím kvalifikačním duelem v San Marinu (26. března). Reprezentanti stráví přímo v Ústí nad Labem čtyři dny, během kterých plánují také návštěvu základních škol či otevřený trénink pro všechny malé i velké fanoušky. „Národní tým chce své zápasy mimo Prahu využít i po stránce charitativní a společenské. Ceníme si vstřícnosti, které v regionu cítíme a pevně věříme, že březnový zápas bude pro všechny zúčastněné velkým zážitkem,“ zakončil Pillár.

Vstupenky budou prodávány do vyčerpání kapacity. O případném doprodeji vstupenek v místě konání zápasu bude reprezentace své fanoušky informovat prostřednictvím webových stránek www.fotbal.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *