Jak naladit souboj Slavia – Plzeň bezplatně na O2 TV Free?

Vedoucí Slavia proti mistrovské Plzni! Už v neděli se v pražském Edenu odehraje souboj s mimořádným nábojem. Bitvu dvou nejlepších týmů ePojisteni.cz ligy před vyprodaným stadionem bude možné sledovat bezplatně na novém kanále O2 TV Free!

Jak naladit zápas

O2 TV Free je možné naladit v pozemním vysílání multiplexu 4. Pokud sledujete TV přes satelit nebo kabelovou televizi, musíte svoje zařízení připojit na terestrické vysílání. V obytných domech se stačí připojit na společnou anténu a následně nechte svůj televizor vyhledat digitální terestrické kanály.

O2 TV Free divákům nabídne ten nejlepší sportovní obsah, kterým O2 TV Sport disponuje, a zároveň umožní divákům vyzkoušet si nejoblíbenější funkce O2 TV.

Od 5. do 21. března poběží vysílání O2 TV Free bezplatně. „Všichni diváci, kteří si doma O2 TV Free naladí, se mohou už tuto neděli těšit na bezplatnou ochutnávku našeho sportovního obsahu v podobě šlágru kola – zápasu pražské Slavie a loňského mistra Viktorie Plzeň,“ říká Marek Kindernay, ředitel O2 TV Sport.

zdroj: www.o2tvsport.cz

 946 total views,  1 views today

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *