Vyberte s Deníkem Fotbalistu okresu 2016

Zvolte Fotbalistu okresu Rakovník! Tato anketa se vrací do Rakovnického deníku po třech letech. Redakce deníku vytvořila nominaci šestnácti šikovných fotbalistů z celého okresu a teď je na vás, čtenářích, abyste sami rozhodli, kdo je nejlepší nebo nejoblíbenější.

Posledním vítězem se stal fotbalista SK Rakovník Jakub Sklenka, který jako jediný ze všech nominovaných získal přes sto hlasů a druhého Petra Duchoně z Nového Strašecí porazil o 36 hlasů. Na třetím místě za rok 2013 skončil Jakub Kučera, dnes fotbalista Sokolu Mšec, který však tehdy hájil barvy Sparty Lužné a byl jediným fotbalistou z okresních soutěží na medailovém umístění.

Anketa je po několika letech opět tady a i tentokrát budete volit Fotbalistu roku 2016 pomocí originálních kuponů vystřižených z novin. Vy, čtenáři, v následujících týdnech rozhodnete, kdo ve pátém ročníku ankety vystoupí na nejvyšší stupínek.

NEJVÍCE NOMINOVANÝCH MÁ DIVIZNÍ TATRAN

Cílem ankety není najít nejlepšího hráče působícího na Rakovnicku, což ani objektivně nelze zjistit, nýbrž najít toho, kdo má nejen fotbalové kvality, ale umí diváky i bavit.

Do nabídky jsme opět zařadili osobnosti téměř ze všech soutěží – od divize až po okresní přebor. Dál už je výběr jen na vás!
Vyberte z šestnáctky nominovaných, kdo podle vás v uplynulém roce 2016 podával nejlepší výkony, maximálně pomáhal svému týmu, choval se jako rytíř a bavil lidi.

Mezi nominovanými má největší zastoupení rakovnický Tatran, jediný zástupce Rakovnicka v divizi. Mezi šestnáctku se vešli brankář Radek Zach (24), zkušený obránce Petr Vecka (32), záložník Vladimír Máče (22) a nejmladší fotbalista ze všech nominovaných Dominik Dolák (18), který na jaře hájil barvy ještě divizního Nového Strašecí. To je v anketě zastoupeno dvěma hráči, a sice obráncem Petrem Duchoněm (27) a záložníkem Jiřím Kapkem (24). Dva hráči jsou také z SK Rakovník. Vítěze za rok 2013 Jakuba Sklenku (22) doplňuje Jaroslav Červený (21). Po jednom zástupci má Zavidov – snajpra Tomáše Korčáka (32), Hředle – brankářskou oporu Viktora Malinovského (27), Mutějovice – Milana Staňka (33), Městečko – Petra Šnídla, Olympie – nejlepšího střelce okresního přeboru Jakuba Číhaře (30), Lužná – nejstaršího fotbalistu ze všech nominovaných Radka Pokorného (39), Lišany – brankáře Zděnka Řepku (25) a Senomaty – navrátivšího kanonýra Jakuba Vávru (22), který hrál na podzim za Hředle.

Vepište jeho jméno do anketního lístku (pouze jedno jméno), který bude až do 31. března každý den (kromě neděle) vycházet v tištěném vydání Rakovnického deníku, a zašlete ho na adresu Poštovní 18, Rakovník, 269 01, nebo ho doručte přímo do redakce. Vítězný fotbalista se může opět těšit na pěknou skleněnou plaketu.
Zdroj: rakovnicky.denik.cz

 

 632 total views,  1 views today