Obsazení rozhodčích a delegátů na 25. – 26. března 2017

Vyšší soutěže
Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
 I.B třída sk. E Olympie Zdice FK Dobříč Holakovská  Zuskin Šnýdr  Štefan
Divize B TJ Sokol Libiš Sokol Hostouň Kastl Cihlář Šálková Zeman
Divize C SS Ostrá Spartak Chrastava Vnuk Duchoň Žáková Havránek
MOL Cup – čtv. Opava Brno Berka Blažej Vlasjuk Bajer
Krajský přebor FK Zbuzany FK Brandýs n.L. Nejedlo Tylchert Vlk Martin Váňa
Krajský přebor SK Rejšice SK Slaný Burian Glogar Šesták Vlasjuk
I.A třída sk. A TJ Sokol Vraný TJ Sokol Jedomělice Svoboda R. Sandev V. Sandev P. Duchoň
I.A třída sk. A SK Nový Knín TJ Viktoria Vestec Sandev Fejfar Brožek Nitsche
I.A třída sk. A Union Cerhovice SK Spartak Příbram Brožek Brda Fejfar Holý
I.A třída sk. B TJ Polepy FK Dobrovice B Asník Vyhnanovský Šefara Zvonič
I.A třída sk. B FC Velim FK Boh. Poděbrady Švagr Vokoun Vyhnanovský Lerch
I.B třída sk. A Tatran Rakovník B FK Hředle Pejša Asník Šefara

II. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
25.03. 10:00 Ch. Mutějovice (8) FC Jesenice A (7) Fejfar Titlbach Špidra
25.03. 10:00 Ol. Rakovník (13) Sp. Lužná (2) Švácha Polívka Vodrážka
25.03. 15:00 FK Kněževes A (12) SK Senomaty A (3) Polívka Trešl Švácha
25.03. 15:00 So. Janov (11) ČL Kolešovice A (4) Sedláček Tichý Bohatý
25.03. 15:00 Oh. Městečko (10) SK Lány (5) Šmíd
25.03. 15:00 FC PO Olešná (9) So. Kroučová (6) Titlbach
26.03. 10:00 FC 05 Zavidov B (14) SK Lišany (1) Kučera Špidra Sedláček

III. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
25.03. 16:15 SK Pavlíkov (10) Sj. Chrášťany (3) Kozák
25.03. 15:00 TJ Roztoky A (11) So. Srbeč (2) Brda
26.03. 13:30 So. Pustověty (8) So. Branov (5) Špidra
26.03. 15:00 So. Sýkořice (7) B. Rynholec (6) Sedláček
26.03. 15:00 TJ Čistá (9) B. Lubná (4) Titlbach
26.03. 15:00 Sp. Řevničov (12) TJ Slabce (1) Kozák Šmíd Tichý

IV. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
26.03. 10:00 FC Jesenice B (12) SK Oráčov (1) Vodrážka
26.03. 13:30 FK Kněževes B (11) SK M. Žehrovice (2) Trešl
26.03. 13:30 ČL Kolešovice B (10) TJ Šanov (3) Polívka
26.03. 13:30 SK Senomaty B (9) FK Kounov (4) Vodrážka
26.03. 13:30 So. Ruda (8) TJ Roztoky B (5) Švácha
26.03. 15:00 So. Panoší Újezd (7) So. Petrohrad (6) Kučera

KP SŽ
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
25.03. 9:30 TJ TATRAN Rakovník (1) FK HOŘOVICKO (3) Brožek Trešl Bohatý

DIVIZE A ŽENY
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
25.03. 13:00 SK Pavlíkov (9) FK Postoloprty (4) Kozák

DOROSTENKY
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
26.03. 11:00 FK Rakovník (1) Minerva FF (3) Bohatý Rynholec

 774 total views,  1 views today