Obsazení rozhodčích a delegátů na 1. – 2. dubna 2017

PDF zde

Vyšší soutěže
Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
I. liga Slavia Praha Sparta Praha Franěk Paták J. Peřina Proske Mlsna Ubias
I. liga Jihlava Slovácko Proske Pochylý Kubec Černý Ulrich Beneš
II. liga Ústí n. L. České Budějovice Berka Ratajová Vlasjuk Bohuněk Rampáček
Divize A Mariánské Lázně Dobříš Duchoň Matoušek Vnuk Eibl
Divize B Český Brod Most Kazda Haleš Lavrenčíková Hamouz R.
Divize C Ústí nad Orlicí Přední Kopanina Machýček Štefan Kotyza Zeman
Krajský přebor Lhota Brandýs n. L. Vyhnanovský Brda Šefara Bohuněk
Krajský přebor Slaný Hvozdnice Tobiška Prosr Drábek Vlasjuk
I.A třída A Jedomělice Nový Knín Sixta Asník Brožek Myška
I.A třída A Příbram Černolice Pejša T. Hájek Sandev P. Váňa
I.A třída B Luštěnice Kosmonosy Brda Brožek Asník Ploch
I.B třída C Sadská Tupadly Fejfar Šefara Vyhnanovský
I.B třída E Loděnice Rožmitál p. Tř. Sandev P. Pejša T. Blažek Štefan

II. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
01.04. 10:00 Ch. Mutějovice (8) FC 05 Zavidov B (14) Vodrážka Polívka Trešl
01.04. 16:30 FC Jesenice A (7) FC PO Olešná (9) Špidra Trešl Šipoš
01.04. 16:30 So. Kroučová (6) Oh. Městečko (10) Švácha
01.04. 16:30 SK Lány (5) So. Janov (11) Titlbach
01.04. 16:30 ČL Kolešovice A (4) FK Kněževes A (12) Šmíd Bohatý Tichý
01.04. 16:30 SK Senomaty A (3) Ol. Rakovník (13) Polívka
01.04. 16:30 Sp. Lužná (2) SK Lišany (1) Kozák

III. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
02.04. 13:30 So. Branov (5) TJ Čistá (9) Šmíd Tichý Šipoš
02.04. 16:30 B. Lubná (4) SK Pavlíkov (10) Špidra Vodrážka Trešl
02.04. 16:30 Sj. Chrášťany (3) TJ Roztoky A (11) Polívka
02.04. 16:30 So. Srbeč (2) TJ Slabce (1) Kučera
02.04. 16:30 So. Sýkořice (7) Sp. Řevničov (12) Šipoš Šmíd Tichý
02.04. 16:30 B. Rynholec (6) So. Pustověty (8) Kozák

IV. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
01.04. 10:00 SK M. Žehrovice (2) SK Oráčov (1) Špidra
01.04. 10:00 FK Kounov (4) ČL Kolešovice B (10) Kozák
02.04. 13:30 TJ Šanov (3) FK Kněževes B (11) Polívka
02.04. 13:30 So. Petrohrad (6) So. Ruda (8) Titlbach
02.04. 13:30 TJ Roztoky B (5) SK Senomaty B (9) Švácha
02.04. 16:30 So. Panoší Újezd (7) FC Jesenice B (12) Švácha

KP DOROST
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
01.04. 9:30 SK Rakovník (6) SK SPARTAK Příbram (10) Sixta Vyhnanovský Bohatý
01.04. 11:45 SK Rakovník (6) SK SPARTAK Příbram (10) Vyhnanovský Sixta Bohatý
02.04. 10:15 TJ TATRAN Rakovník (7) Povltavská FA (9) Brda Šefara Kučera
02.04. 12:30 TJ TATRAN Rakovník (7) Povltavská FA (9) Šefara Brda Kučera

 798 total views,  1 views today