Výsledky z víkendu 01. – 02. dubna 2017

Výsledky z 01. a 02.04.2017

Fortuna Divize sk. B – 19. kolo

SK Kladno – Tn. Rakovník 1:1 (1:1) – (Výborný) pok. kopy 8:9.

1.

SK POLABAN Nymburk

19

14

2

3

0

48:14

49

2.

SK Sokol Brozany

19

10

6

2

1

36:16

44

3.

SK Kladno

19

12

3

1

3

41:19

43

4.

SK Český Brod

18

9

3

3

3

41:17

36

5.

FK Baník Souš

18

9

2

3

4

31:16

34

6.

FK Meteor Praha VIII

19

8

3

0

8

33:23

30

7.

FC Nový Bor

19

5

6

2

6

24:33

29

8.

FK Neratovice-Byškovice

18

7

3

0

8

21:28

27

9.

SK Úvaly

18

8

0

2

8

21:25

26

10.

Sokol Hostouň

19

7

2

1

9

22:27

26

11.

TJ TATRAN Rakovník

19

6

2

3

8

21:30

25

12.

TJ Slovan VELVARY

19

5

1

4

9

31:34

21

13.

FC CHOMUTOV

19

6

1

2

10

21:28

19

14.

SK Štětí

19

4

1

5

9

25:42

19

15.

Mostecký fotbalový klub o.p.s.

19

3

1

2

13

21:54

13

16.

TJ Sokol Libiš

19

0

1

4

14

14:45

6

Ondrášovka krajský přebor – 19. kolo

Beroun – SK Rakovník 2:5 (0:2) – (Dratva, Sklenka, Pucholt, Hamouz, Tvrz P.), Tuchlovice – Nové Strašecí 2:0 (0:0).

1.

FK Brandýs n.L.

19

16

0

0

3

52:13

48

2.

FK Zbuzany 1953

19

11

3

2

3

56:21

41

3.

FK ČECHIE VYKÁŇ

19

10

1

4

4

42:25

36

4.

AFK Tuchlovice

19

8

4

3

4

29:23

35

5.

SK Poříčany

19

10

2

0

7

34:38

34

6.

Posázavan Poříčí n/Sázavou

19

9

2

2

6

41:25

33

7.

SK Rejšice

19

10

1

1

7

40:30

33

8.

AFK Sokol SEMICE

19

8

2

1

8

37:52

29

9.

TJ Sokol Nové Strašecí

19

7

2

3

7

25:30

28

10.

SK Rakovník

19

5

6

0

8

31:39

27

11.

SK Slaný

19

5

4

2

8

29:32

25

12.

Český lev – Union Beroun

19

5

2

3

9

32:46

22

13.

SK Hvozdnice

19

5

2

2

10

41:60

21

14.

Mnichovohradišťský SK

19

4

2

4

9

20:36

20

15.

TJ Jíloviště

19

3

0

6

10

34:46

15

16.

SK Lhota

19

2

1

1

15

19:46

9

SPORT INVES I.A třída sk. A – 17. kolo

Zavidov – Nespeky 3:0 (1:0) – (Korčák 2, Jančařík)

SPORT INVES I.A třída sk. A – 19. kolo

Zavidov – Klecany 2:2 (2:2) – (Korčák, Štiller) – pok. kopy 2:0

1.

Všenorský SK

19

12

2

1

4

48:33

41

2.

TJ Sokol Nespeky

19

11

2

1

5

26:22

38

3.

TJ MONGEO Podlesí

19

9

4

1

5

48:24

36

4.

SK SPARTAK Příbram

19

10

2

2

5

41:26

36

5.

TJ Sokol Klecany

19

8

4

2

5

36:26

34

6.

S.K. Černolice

19

10

2

0

7

46:45

34

7.

FC 05 Zavidov

19

9

1

1

8

37:32

30

8.

TJ SOKOL VRANÝ

19

9

1

0

9

48:40

29

9.

SK Votice

19

8

0

4

7

40:33

28

10.

UNION CERHOVICE

19

8

1

2

8

35:32

28

11.

FK Mníšek pod Brdy

19

6

3

2

8

26:26

26

12.

TJ Viktoria Vestec

19

7

1

2

9

36:35

25

13.

TJ Sokol Jedomělice

19

7

1

1

10

30:48

24

14.

SK Hostomice pod Brdy

19

4

1

4

10

28:44

18

15.

SK Nový Knín

19

5

1

4

14

26:43

18

16.

SK Slavia Jesenice

19

4

2

1

15

17:59

11

FITPARTNER GASTRO I.B třída sk. A – 15.kolo

Hýskov – Hředle 5:0 (2:0), Doksy – Tn. Rakovník B 1:2 (0:2) – (Klíma, Weis), SK Rakovník B – Unhošť 1:1 (0:1) – (Tvrz M.) – pok. kopy 4:5, Mšec – Zlonice 2:0 (1:0) – (Paluba, Setnička).

1.

TJ SK Hřebeč

15

12

1

2

0

59:15

40

2.

SK Baník Libušín

15

11

1

2

1

41:16

37

3.

TJ Sokol Mšec

15

8

2

2

3

37:19

30

4.

TJ TATRAN Rakovník B

15

8

0

2

3

23:18

26

5.

SK Doksy

15

7

2

0

6

20:19

25

6.

FK Hýskov

15

7

2

0

6

30:34

25

7.

FC Čechie Velká Dobrá

15

5

1

2

7

35:25

19

8.

TJ Unhošť

15

4

4

1

6

26:31

18

9.

SK Rakovník B

15

2

4

4

5

20:35

18

10.

TJ Sokol Braškov

15

4

1

2

8

28:37

16

11.

TJ Sokol Klobuky

15

5

0

1

9

29:50

16

12.

TJ FC Freyburg Trubín

15

4

1

1

9

29:48

15

13.

SK Zlonice

15

3

2

1

9

29:45

14

14.

FK Hředle

15

1

3

4

7

15:29

13

KP dorostu sk. A

SK Rakovník – Kunice st. 2 : 1 (Haifler, Galia)

SK Rakovník – Kunice ml. 2 : 1 (Zoufalý, Hula)

Tn. Rakovník – Povltavská FA st. 1 : 0 (Pšenička)

Tn. Rakovník – Povltavská FA st. 7 : 1 (Beneš J. 2, Nováček 2, Sýkora, Laki, Hora)

KP žáků

Sp. Příbram – Tn. Rakovník st. 2 : 0

Sp. Příbram – Tn. Rakovník ml. 0 : 7 (Alexij 2, Fiška 2, Kuthanová, Sabo, Bohatý)

I.A třída dorostu

Zíchovec – Kněževes 9 : 2 (Sejpka, Neveďal)

I.A třída žáků

Kročehlavy – SK Rakovník 0 : 3 (Červený, Holý, Řezáč)

Pavlíkov – Hostouň 1 : 3 (Polcar)

II. třída – 15. kolo

Ch. Mutějovice – FC 05 Zavidov B 1:4 (1:0) – (Roubík L. – Ždánský 2, Čech P. ml. 2,), FC Jesenice A – FC PO Olešná 2:0 (1:0) – (Jeníček, Mutínský), So. Kroučová – Oh. Městečko 1:2 (1:0) – (Husák – Urban J., Šnídl P.), SK Lány – So. Janov 1:2 (1:1) – (Reichl – Melč 2), ČL Kolešovice A – FK Kněževes A 2:2 (0:2) – (Jankura, Kovář – Herik, Hrubý) – pok. kopy 6:5 (Kovář), SK Senomaty A – Ol. Rakovník 1:2 (1:0) – (Pichner – Špimr, Koch B.), Sp. Lužná – SK Lišany 3:0 (1:0) – (Vejvoda, Mašek, Pokorný).

1.

Oh. Městečko

15

12

1

2

0

50:16

40

2.

FK Kněževes A

15

8

2

2

3

42:27

30

3.

Sp. Lužná

15

10

0

0

5

30:22

30

4.

FC PO Olešná

15

9

1

0

5

40:22

29

5.

FC 05 Zavidov B

15

9

1

0

5

38:27

29

6.

Ol. Rakovník

15

9

0

0

6

52:38

27

7.

Ch. Mutějovice

15

7

1

1

6

45:33

24

8.

FC Jesenice A

15

5

4

1

5

30:22

24

9.

SK Lišany

15

6

1

0

8

29:32

20

10.

ČL Kolešovice A

15

4

1

3

7

25:34

17

11.

So. Kroučová

15

4

0

1

10

18:38

13

12.

SK Lány

15

3

0

3

9

24:49

12

13.

SK Senomaty A

15

3

1

0

11

19:50

11

14.

So. Janov

15

2

1

1

11

14:46

9

Střelci

25 branek – Jakub Číhař (Ol.Rakovník),

16 branek – Petr Šnídl (Oh. Městečko),

14 branek – Radek Pokorný (Sp. Lužná),

11 branek – Jiří Urban (Oh. Městečko), Radek Polášek (FC PO Olešná),

10 branek – Tomáš Vodrážka (FC PO Olešná), Petr Roubík (ČL Kolešovice),

9 branek – Jiří Jelínek (SK Lišany), Petr Holeček (FK Kněževes),

8 branek – Petr Čech ml. (FC 05 Zavidov B), Martin Polášek (FC PO Olešná), Petr Sajner, Lukáš Roubík a Milan Staněk (Ch. Mutějovice),

7 branek – Jan Husák (So. Kroučová), Michal Reichl (SK Lány), Luboš Mácha (SK Senomaty A), Michal Večeřa (FK Kněževes), Ondřej Humr (SK Lány),

6 branek – David Jeníček (FC Jesenice), Radek Šnajdr (Sp. Lužná), Vít Fiala (FC Jesenice), Stanislav Rous (Ol. Rakovník), Milan Krejčí (FK Kněževes),

5 branek – Miroslav Hajný (Oh. Městečko), Marek Bradáč (Ch. Mutějovice),

III. třída – 13. kolo

So. Branov – TJ Čistá 4:6 (2:2) – (Krátký 3, Choc – Kašpar 3, Bedenk 2, Ouřada), So. Sýkořice – Sp. Řevničov 1:5 (1:3) – (Hříbal – Pesl 2, Bechyňský, Tóth, Schneider), B. Rynholec – So. Pustověty 4:1 (3:1) – (Beran 3, Matějka – Truksa), B. Lubná – SK Pavlíkov 4:0 (2:0) – (Varyš 2, Trejbal, Hnzély), Sj. Chrášťany – TJ Roztoky A 0:2 (0:1) – (Krůta, Lauber vlastní), So. Srbeč – TJ Slabce 0:3 (0:1) – (Mužík, Černý, Melichar).

1.

B. Rynholec

13

11

0

0

2

37:16

33

2.

TJ Slabce

13

8

2

1

2

32:15

29

3.

Sp. Řevničov

13

9

0

0

4

34:26

27

4.

B. Lubná

13

7

0

4

2

44:18

25

5.

SK Pavlíkov

13

4

4

2

3

18:16

22

6.

TJ Roztoky A

13

4

4

1

4

22:18

21

7.

Sj. Chrášťany

13

6

0

2

5

24:19

20

8.

TJ Čistá

13

6

0

0

7

38:46

18

9.

So. Sýkořice

13

4

1

2

6

31:33

16

10.

So. Pustověty

13

3

1

0

9

37:42

11

11.

So. Branov

13

3

0

0

10

24:45

9

12.

So. Srbeč

13

1

0

0

12

14:61

3

Střelci

22 branek – Milan Beran (B. Rynholec)

14 branek – Radek Truksa (So. Pustověty),

12 branek – Dominik Varyš (B. Lubná)

9 branek – Petr Linc (So. Sýkořice),

8 branek – Jiří Hošek (Sp. Řevničov), Pavel Bedenk a Roman Votroubek (TJ Čistá),

7 branek – Václav Bičovský (So. Pustověty), Jiří Čiha (TJ Slabce)

6 branek – Radek Choc a Tomáš Krátký (So. Branov), Jan Fujera (Sp. Řevničov), Adam Trejbal (B. Lubná), Václav Krůta (TJ Roztoky A)

5 branek – Martin Mika (TJ Roztoky), Petr Brabec a Martin Hříbal (So. Sýkořice), Kryštof Loula a Petr Králička (Sj. Chrášťany), Martin Plincner (TJ Čistá), Denis Vopat (B. Lubná), Tomáš Černý (TJ Slabce)

IV. třída – 13. kolo

FK Kounov – ČL Kolešovice B 0:2 (0:2) – (Polánek J., Stiska), SK M. Žehrovice – SK Oráčov – nehráno, členský klub Sokol Mšec, jehož hřiště má na domácí zápasy pronajaté SK Mš. Žehrovice, neumožnil sehrání utkání, So. Petrohrad – So. Ruda 3:3 (0:2) – (Jurča, Ibl, Halámek L. – Vojanec, Jurgovski, Pondělíček) –pok. kopy 6:5 (Pros), TJ Roztoky B – SK Senomaty B 1:3 (1:1) – (Hladík –Kodeš, Štědroňský, Polcar), TJ Šanov – FK Kněževes B 4:4 (4:2) – (Sekyra A. 3, Malík – Vršecký, Vaníček, Kučera, Sejpka) pok. kopy 4:2, So. Panoší Újezd – FC Jesenice B 2:7 (0:3) – (Čeleda, Červený – Jambor 2, Tatzauer, Kapoun, Prchal, Cafourek, Kolář).

1.

SK Oráčov

12

10

0

1

1

53:22

31

2.

FK Kněževes B

13

8

1

1

3

48:24

27

3.

ČL Kolešovice B

13

8

1

1

3

25:22

27

4.

TJ Šanov

13

6

3

2

2

29:17

26

5.

SK Senomaty B

13

6

2

0

5

41:31

22

6.

So. Petrohrad

13

6

1

1

5

31:30

21

7.

So. Ruda

13

5

2

1

5

25:27

20

8.

FC Jesenice B

13

4

1

3

5

34:31

17

9.

SK M. Žehrovice

12

5

1

0

6

26:27

17

10.

TJ Roztoky B

13

3

0

2

8

21:32

11

11.

FK Kounov

13

3

0

0

10

20:48

9

12.

So. Panoší Újezd

13

1

0

0

12

20:62

3

Střelci – IV. třída

26 branek – Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov)

13 branek – Luboš Mácha (SK Senomaty B)

12 branek- Aleš Sekyra (TJ Šanov)

11 branek – Antonín Polcar (SK Senomaty B), Tomáš Sejpka (FK Kněževes B),

10 branek – Ladislav Lejbl (T.J. Roztoky B),

9 branek – Ladislav Jambor a Dominik Kolář (FC Jesenice B)

7 branek- Dominik Kapoun (FC Jesenice B),

6 branek- Michal Malík (TJ Šanov), Patrik Kopřiva (SK Oráčov), Milan Krejčí a Josef Žemlička (FK Kněževes B),

5 branek – Daniel Polánek (ČL Kolešovice B), Karel Pros a Lukáš Halámek (So. Petrohrad), Jan Kolek a Petr Kureš (SK Mš. Žehrovice), Radek Vaníček (FK Kněževes B)

 545 total views,  1 views today