Obsazení rozhodčích a delegátů na 8. – 9. dubna 2017

PDF KE STAŽENÍ ZDE

Vyšší soutěže
Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
I. Liga Jablonec Zlín Proske Blažej Vlasjuk Váňa Jan Chytil Rampáček
ČFL Písek Převýšov Kalenda Ulrich Žáková Hamouz R.
ČFL Zápy Dobrovice Šedivka Dujsík Kvaček Zeman
Krajský přebor Hvozdnice Poříčí Radina Svoboda J. Baroch Beneš
Krajský přebor Vykáň Slaný Šefara Vyhnanovský Brda Míka
I.A třída sk. A Hostomice Příbram Žaba Kaucký Rybka Duchoň
I.A třída sk. B Velim Luštěnice Navrátilová Šulcová Žáková Váňa
I.B třída  sk. E Zvole Petrovice Vyhnanovský Brda Šefara
I.B třída  sk. E Březnice Tochovice Brožek Asník Fejfar
I.B třída  sk. E Daleké Dušníky Lety Sixta Vyhnanovský Brda Matějček

II. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
08.04. 10:00 Ol. Rakovník (13) ČL Kolešovice A (4) Špidra Kučera Sedláček
08.04. 16:30 FK Kněževes A (12) SK Lány (5) Švácha
08.04. 16:30 So. Janov (11) So. Kroučová (6) Kučera
08.04. 16:30 Oh. Městečko (10) FC Jesenice A (7) Titlbach Sedláček Bohatý
08.04. 16:30 FC PO Olešná (9) Ch. Mutějovice (8) Polívka
09.04. 10:00 FC 05 Zavidov B (14) Sp. Lužná (2) Fejfar Vyhnanovský Šefara
09.04. 16:30 SK Lišany (1) SK Senomaty A (3) Vodrážka Fejfar Titlbach

III. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
08.04. 17:00 SK Pavlíkov (10) So. Branov (5) Trešl
09.04. 15:30 TJ Roztoky A (11) B. Lubná (4) Švácha
09.04. 13:30 So. Pustověty (8) So. Sýkořice (7) Šmíd Polívka Tichý
09.04. 15:00 TJ Čistá (9) B. Rynholec (6) Sedláček
09.04. 16:30 Sp. Řevničov (12) So. Srbeč (2) Špidra
09.04. 16:30 TJ Slabce (1) Sj. Chrášťany (3) Tichý Šmíd Polívka

IV. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
09.04. 10:00 FC Jesenice B (12) SK M. Žehrovice (2) Titlbach
09.04. 13:30 SK Oráčov (1) TJ Šanov (3) Vodrážka
09.04. 13:30 FK Kněževes B (11) FK Kounov (4) Kučera
09.04. 13:30 ČL Kolešovice B (10) TJ Roztoky B (5) Šefara
09.04. 13:30 SK Senomaty B (9) So. Petrohrad (6) Fejfar
09.04. 13:30 So. Ruda (8) So. Panoší Újezd (7) Špidra

OP SŽ
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
08.04. 12:00 SK Rakovník B (6) Sp. Lužná (1) Bohatý
08.04. 10:00 SK Senomaty (5) TJ Čistá (2)
08.04. 10:00 FC PO Olešná (4) FC Jesenice (3) Tichý

KP SŽ
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
08.04. 9:30 TJ TATRAN Rakovník (1) Český lev – Union Beroun (5) Sixta Titlbach Bohatý

DIVIZE A ŽENY
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
08.04. 13:00 SK Pavlíkov (9) FK Hvězda Cheb (6) Trešl

DOROSTENKY
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
08.04. 12:00 FK Rakovník (1) FK Ústí nad Labem (5) Švácha Lány

 659 total views,  1 views today