Výsledky z 08. a 09.04.2017

Fortuna Divize sk. B – 20. kolo
Tn. Rakovník – Český Brod 3:1 (0:1) – (Schwendt, Kučera. Minařík)

1.    SK POLABAN Nymburk    20    15    2    3    0    50:14    52
2.    SK Sokol Brozany    20    11    6    2    1    41:17    47
3.    SK Kladno    20    13    3    1    3    42:19    46
4.    SK Český Brod    20    10    3    3    4    46:21    39
5.    FK Baník Souš    20    9    2    3    6    32:22    34
6.    FK Meteor Praha VIII    20    8    3    0    9    33:24    30
7.    FC Nový Bor    20    5    6    3    6    25:34    30
8.    TJ TATRAN Rakovník    20    7    2    3    8    24:31    28
9.    FK Neratovice-Byškovice    19    7    3    0    9    21:31    27
10.    SK Úvaly    19    8    0    2    9    21:26    26
11.    Sokol Hostouň    20    7    2    1    10    22:28    26
12.    TJ Slovan VELVARY    20    6    1    4    9    34:34    24
13.    FC CHOMUTOV    20    7    1    2    10    22:28    22
14.    SK Štětí    20    5    1    5    9    26:42    22
15.    Mostecký fotbalový klub o.p.s.    20    3    1    2    14    22:59    13
16.    TJ Sokol Libiš    20    0    2    4    14    15:46    8


Ondrášovka krajský přebor – 20. kolo
Nové Strašecí – Poříčany 3:1 (1:0) – (Ducár, Kapek, Palko), SK Rakovník – Semice

1.    FK Brandýs n.L.    20    17    0    0    3    58:14    51
2.    FK Zbuzany 1953    20    11    3    2    4    57:23    41
3.    FK ČECHIE VYKÁŇ    20    11    1    4    4    48:27    39
4.    SK Rejšice    20    11    1    1    7    43:30    36
5.    AFK Tuchlovice    20    8    4    3    5    29:26    35
6.    SK Poříčany    20    10    2    0    8    35:41    34
7.    Posázavan Poříčí n/Sázavou    20    9    2    2    7    41:27    33
8.    TJ Sokol Nové Strašecí    20    9    2    3    7    28:31    31
9.    SK Rakovník    20    6    6    0    8    36:40    30
10.    AFK Sokol SEMICE    20    8    2    1    9    38:57    29
11.    SK Slaný    20    5    4    2    9    31:38    25
12.    SK Hvozdnice    20    6    2    2    10    43:60    24
13.    Český lev – Union Beroun    20    5    2    3    10    32:50    22
14.    Mnichovohradišťský SK    20    4    2    4    10    21:42    20
15.    TJ Jíloviště    20    4    0    6    10    38:46    18
16.    SK Lhota    20    3    1    1    15    21:47    12


SPORT INVES I.A třída sk. A – 20. kolo
Všenorský SK – Zavidov 3:0 (1:0)

1.    Všenorský SK    20    13    2    1    4    51:33    44
2.    TJ Sokol Nespeky    20    12    2    1    5    30:23    41
3.    TJ MONGEO Podlesí    20    10    4    1    5    51:26    39
4.    SK SPARTAK Příbram    20    10    3    2    5    42:27    38
5.    S.K. Černolice    20    10    3    0    7    48:47    36
6.    TJ Sokol Klecany    20    8    4    2    6    38:29    34
7.    TJ SOKOL VRANÝ    20    10    1    0    9    51:42    32
8.    UNION CERHOVICE    20    9    1    2    8    37:32    31
9.    SK Votice    20    8    1    4    7    42:35    30
10.    FC 05 Zavidov    20    9    1    1    9    37:35    30
11.    TJ Viktoria Vestec    20    7    1    3    9    38:37    26
12.    FK Mníšek pod Brdy    20    6    3    2    9    28:29    26
13.    TJ Sokol Jedomělice    20    7    1    1    11    30:50    24
14.    SK Hostomice pod Brdy    20    4    1    5    10    29:45    19
15.    SK Nový Knín    20    4    1    5    10    28:45    19
16.    SK Slavia Jesenice    20    2    2    1    15    18:63    11


FITPARTNER GASTRO I.B třída sk. A – 16. kolo
Hředle – Braškov 2:4 (1:3) – (Sláma, Feher), Velká Dobrá – SK Rakovník B 5:0 (1:0), Tn. Rakovník B – Hřebeč 1:5 (0:5) – (Dolák), Unhošť – Mšec 5:1.

1.    TJ SK Hřebeč    16    13    1    2    0    64:16    43
2.    SK Baník Libušín    16    12    1    2    1    44:16    40
3.    TJ Sokol Mšec    16    8    2    2    4    38:24    30
4.    FK Hýskov    16    8    2    0    6    32:35    28
5.    TJ TATRAN Rakovník B    16    8    0    2    6    24:23    26
6.    SK Doksy    16    7    2    0    7    22:22    25
7.    FC Čechie Velká Dobrá    16    6    1    2    7    40:25    22
8.    TJ Unhošť    16    5    4    1    6    31:32    21
9.    TJ Sokol Braškov    16    5    1    2    8    32:39    19
10.    SK Rakovník B    16    2    4    4    6    20:40    18
11.    SK Zlonice    16    4    2    1    9    32:47    17
12.    TJ Sokol Klobuky    16    5    0    1    10    30:52    16
13.    TJ FC Freyburg Trubín    16    4    1    1    10    29:51    15
14.    FK Hředle    16    4    3    4    8    17:33    13


KP dorostu sk. A
SK Rakovník – volno st.
SK Rakovník – volno ml.
Sp. Příbram – Tn. Rakovník st.        7 : 1 (Beneš A.)
Sp. Příbram – Tn. Rakovník ml.        1 : 0


KP žáků
Tn. Rakovník – Beroun st.        4 : 2 (Jelínek 2, Bednárik, Berbr, Pavlíček)
Tn. Rakovník – Beroun ml.        2 : 4 (Sabo, Suchý)


I.A třída dorostu

Kněževes – Hostouň            3 : 0 (Neveďal, Kučera, Ptáček)


I.A třída žáků
SK Rakovník – Pavlíkov            6 : 0 (Červený 4, Řezáč, Hůla)


II. třída – 16. kolo
Ol. Rakovník – ČL Kolešovice A 5:0 (3:0) – (Číhař 3, Klátil, Kolář), FK Kněževes A – SK Lány 4:2 (2:0) – (Holeček, Hanych, Večeřa, Miksa – Švolba, Reichl), So. Janov – So. Kroučová 1:2 (1:2) – (Melč – Bohatý, Husák),  Oh. Městečko – FC Jesenice A 1:2 (0:1) – (Urban J. – Brda, Fiala), FC PO Olešná – Ch. Mutějovice 5:1 (2:0) – (Polášek R. 3, Polášek M., Helebrant – Roubík L. ),    FC 05 Zavidov B – Sp. Lužná 0:2 (0:0) – (Nágl, Grill R.), SK Lišany – SK Senomaty A 2:0 (0:0) – (Jelínek 2).

1.    Oh. Městečko    16    12    1    2    1    51:18    40
2.    FK Kněževes A    16    9    2    2    3    46:29    33
3.    Sp. Lužná    16    11    0    0    5    32:22    33
4.    FC PO Olešná    16    10    1    0    5    45:23    32
5.    Ol. Rakovník    16    10    0    0    6    57:38    30
6.    FC 05 Zavidov B    16    9    1    0    6    38:29    29
7.    FC Jesenice A    16    6    4    1    5    32:23    27
8.    Ch. Mutějovice    16    7    1    1    7    46:38    24
9.    SK Lišany    16    7    1    0    8    31:32    23
10.    ČL Kolešovice A    16    4    1    3    8    25:39    17
11.    So. Kroučová    16    5    0    1    10    20:39    16
12.    SK Lány    16    3    0    3    10    26:53    12
13.    SK Senomaty A    16    3    1    0    12    19:52    11
14.    So. Janov    16    2    1    1    12    15:48    9

Střelci
28 branek – Jakub Číhař (Ol. Rakovník),
16 branek – Petr Šnídl (Oh. Městečko),
14 branek – Radek Polášek (FC PO Olešná),  Radek Pokorný (Sp. Lužná),
12 branek – Jiří Urban (Oh. Městečko),
11 branek- Jiří Jelínek (SK Lišany),
10 branek – Petr Holeček (FK Kněževes), Tomáš Vodrážka (FC PO Olešná), Petr Roubík (ČL Kolešovice),
9 branek – Lukáš Roubík (Ch. Mutějovice),Martin Polášek (FC PO Olešná),
8 branek – Michal Večeřa (FK Kněževes),   Jan Husák (So. Kroučová), Michal Reichl (SK Lány), Petr Čech ml. (FC 05 Zavidov B), Petr Sajner a Milan Staněk (Ch. Mutějovice),
7 branek – Vít Fiala (FC Jesenice), Ondřej Humr (SK Lány), Luboš Mácha (SK Senomaty A),
6 branek – David Jeníček (FC Jesenice), Radek Šnajdr (Sp. Lužná), Stanislav Rous (Ol. Rakovník), Milan Krejčí (FK Kněževes), Dominik Žďánský (FC 05 Zavidov B),
5 branek – Miroslav Hajný (Oh. Městečko), Marek Bradáč a Roman Sattler (Ch. Mutějovice), Jan Melč (So. Janov)


III. třída – 14. kolo
SK Pavlíkov – So. Branov 0:1 (0:1) – (Duba), So. Pustověty – So. Sýkořice 3:4 (1:3) – (Knap, Truksa, Škranc – Šulc, Linc, Richter, Mutínský), TJ Čistá – B. Rynholec 1:3 (0:1) – (Kašpar – Beran, Matějka, Měsíček), TJ Roztoky A – B. Lubná 2:2 (0:1) – (Vrábík, Krůta – Varyš, Vopat) – pok. kopy 3:2 (Farkas), Sp. Řevničov – So. Srbeč 7:1 (2:1) – (Hošek 3, Liebecajt 3, Pedál – Mišik), TJ Slabce – Sj. Chrášťany 0:0 pok. kopy 4:5 (Rédl L.).
1.    B. Rynholec    14    12    0    0    2    40:17    36
2.    TJ Slabce    14    8    2    2    2    32:15    30
3.    Sp. Řevničov    14    10    0    0    4    41:27    30
4.    B. Lubná    14    7    0    5    2    46:20    26
5.    TJ Roztoky A    14    4    5    1    4    24:20    23
6.    Sj. Chrášťany    14    6    1    2    5    24:19    22
7.    SK Pavlíkov    14    4    4    2    4    18:17    22
8.    So. Sýkořice    14    5    1    2    6    35:36    19
9.    TJ Čistá    14    6    0    0    8    39:49    18
10.    So. Branov    14    4    0    0    10    25:45    12
11.    So. Pustověty    14    3    1    0    10    40:46    11
12.    So. Srbeč    14    1    0    0    13    15:68    3

Střelci
23 branek – Milan Beran (B. Rynholec)
15 branek – Radek Truksa (So. Pustověty),
13 branek – Dominik Varyš (B. Lubná)
11 branek – Jiří Hošek (Sp. Řevničov),
10 branek – Petr Linc (So. Sýkořice),
8 branek – Pavel Bedenk a Roman Votroubek (TJ Čistá),
7 branek – Václav Krůta (TJ Roztoky A), Václav Bičovský (So. Pustověty), Jiří Čiha (TJ Slabce)
6 branek – Denis Vopat (B. Lubná), Radek Choc a Tomáš Krátký  (So. Branov), Jan Fujera (Sp. Řevničov), Adam Trejbal (B. Lubná),
5 branek – Martin Mika (TJ Roztoky), Petr Brabec a Martin Hříbal (So. Sýkořice), Kryštof Loula a Petr Králička (Sj. Chrášťany), Martin Plincner a Petr Kašpar (TJ Čistá), Tomáš Černý (TJ Slabce)


IV. třída – 14. kolo
FC Jesenice B – SK M. Žehrovice 2:1 (1:0) – (Kolář, Beneš – Baumann), SK Oráčov – TJ Šanov 2:1 (1:1) – (Šťastný, Bařtipán – Malík), FK Kněževes B – FK Kounov 5:4 (2:0) – (Miksa 2, Žemlička, Louček, Večeřa – Huttr 2, Schejbal, Amler),    ČL Kolešovice B – TJ Roztoky B 2:1 (2:0) – (Houška, Hořejší – Laštovka), SK Senomaty B – So. Petrohrad 1:5 (1:1) – (Kořínek – Ibl, Kovář M., Halámek L., Kovář J., Pros), So. Ruda – So. Panoší Újezd 7:0 (3:0) – (Matouš 3, Cingr, Mrnka, Novotný, Beneš vlastní).

1.    SK Oráčov    13    11    0    1    1    55:23    34
2.    FK Kněževes B    14    9    1    1    3    53:28    30
3.    ČL Kolešovice B    14    9    1    1    3    27:23    30
4.    TJ Šanov    14    6    3    2    3    30:19    26
5.    So. Petrohrad    14    7    1    1    5    36:31    24
6.    So. Ruda    14    6    2    1    5    32:27    23
7.    SK Senomaty B    14    6    2    0    6    42:36    22
8.    FC Jesenice B    14    5    1    3    5    36:32    20
9.    SK M. Žehrovice    13    5    1    0    7    27:29    17
10.    TJ Roztoky B    14    3    0    2    9    22:34    11
11.    FK Kounov    14    3    0    0    11    24:53    9
12.    So. Panoší Újezd    14    1    0    0    13    20:69    3

Střelci – IV. třída
27 branek – Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov)
13 branek – Luboš Mácha (SK Senomaty B)
12 branek- Aleš Sekyra (TJ Šanov)
11 branek – Antonín Polcar (SK Senomaty B), Tomáš Sejpka (FK Kněževes B),
10 branek – Dominik Kolář (FC Jesenice B), Ladislav Lejbl (TJ Roztoky B),
9 branek – Ladislav Jambor (FC Jesenice B)
7 branek- Martin Matouš (So. Ruda), Michal Malík  (TJ Šanov), Josef Žemlička (FK Kněževes B), Dominik Kapoun (FC Jesenice B),
6 branek- Karel Pros a Lukáš Halámek (So. Petrohrad), Patrik Kopřiva (SK Oráčov),  Milan Krejčí (FK Kněževes B),
5 branek – Daniel Polánek (ČL Kolešovice B), Jan Kolek a Petr Kureš (SK Mš. Žehrovice), Radek Vaníček (FK Kněževes B), Petr Huttr (FK Kounov), Marcel Kovář, Jaroslav Kovář a Miroslav Ibl (So. Petrohrad)


OP starších žáků – 6. kolo
SK Rakovník B – Sp. Lužná 4:2 (2:1) – (Mašek 2, Týče, Hůla – Žán 2), SK Senomaty – TJ Čistá 2:12 (2:8) – (Sklenička, Seifert – Marek 6, Fišer 4, Váhala J., Čihák), FC PO Olešná – FC Jesenice 1:1 (0:0) – (Svoboda M. – Halámek) – pok. kopy 3:0 (Vlk),

1.    SK Rakovník B    6    5    1    0    0    33:9    17
2.    TJ Čistá    6    5    0    1    0    38:10    16
3.    FC Jesenice    6    3    0    1    2    24:9    10
4.    FC PO Olešná    6    1    2    0    3    10:14    7
5.    Sp. Lužná    6    1    0    0    5    7:33    3
6.    SK Senomaty    6    0    0    1    5    8:45    1


OP mladších žáků – 6. kolo
FK Hředle – ČL Kolešovice 6:0 (3:0) – (Roubík 3, Ton, Malý, Bureš), SK Rakovník – SKP Rakovník – odloženo, SK Lány – volno.

1.    SK Rakovník    4    4    0    0    0    44:4    12
2.    SKP Rakovník    4    3    0    0    1    21:8    9
3.    FK Hředle    5    3    0    0    2    16:23    9
4.    SK Lány    4    1    0    0    3    5:31    3
5.    ČL Kolešovice    5    0    0    0    5    6:26    0


OP starších přípravek – 12. kolo
SK Lišany – Tn. Rakovník 1:10 (0:3) – (Kočová – Pšenička 5, Meduna Daniel 3, Meduna Dominik, Bretšnajdr), TJ Roztoky – So. Mšec 11:7 (7:2) – (Horský 4, Moravec 3, Barčot M. 2, Barčot D., Ficek – Burle 2, Duben M. 2, Duben L.,  Rajnyš, Janek), Sp. Lužná – SKP Rakovník O 5:8 (2:4) – (Stehlík 3, Háček, Zmátlík – Šturma 3, Šindler, Klekner, Kupka, Macek, Pospíšil), FC 05 Zavidov – SKP Rakovník M a SKP Rakovník S – Sp. Řevničov – odloženo, FK Kněževes – volno

1.    Tn. Rakovník    11    10    0    0    1    142:31    30
2.    TJ Roztoky    11    9    0    0    2    133:49    27
3.    SKP Rakovník S    10    8    0    0    2    56:34    24
4.    FC 05 Zavidov    10    7    0    0    3    85:43    21
5.    SKP Rakovník M    10    7    0    0    3    69:37    21
6.    SKP Rakovník O    11    6    0    0    5    83:72    18
7.    So. Mšec    11    4    0    0    7    76:80    12
8.    FK Kněževes    10    4    0    0    6    72:83    12
9.    Sp. Lužná    11    2    0    0    9    54:116    6
10.    Sp. Řevničov    10    1    0    0    9    51:119    3
11.    SK Lišany    11    0    0    0    11    14:171    0


 

 557 total views,  1 views today