Obsazení rozhodčích a delegátů na 15. – 16. dubna 2017

Klikněte ZDE pro stažení PDF

Vyšší soutěže
Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
I. Liga Brno Jablonec Příhoda Moláček Boček Zelinka Petřík Beneš
ČFL Táborsko B Jirny Duchoň Štefan Hádek Bláha
Divize A Český Krumlov Admira Praha Langmajer Cihlář Hrkal Zeman
Divize C Čáslav Vysoké Mýto Zadinová Duchoň Žáková Hamouz R.
Krajský přebor Nové Strašecí Zbuzany Svoboda J. Pospíšil Hron Zeman
I.A třída sk. A Sp. Příbram Jesenice u Prahy Pejša J. Hájek Stádník Franěk
I.A třída sk. A Votice Cerhovice Mucha Zoufalý Holý Vlasjuk
I.A třída sk. B Sokoleč Velim Asník Brožek Vyhnanovský  Melichar
I.A třída sk. B Pšovka Mělník Kosmonosy Fejfar Šefara Asník  Kudrna
I.B třída sk. A Doksy Unhošť Nejedlo Burian Glogar L. Váňa  ČT SPORT
I.B třída sk. E Tochovice Zdice Vyhnanovský Brožek Říha J.

II. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
15.04. 10:00 Ch. Mutějovice (8) Oh. Městečko (10) Kučera Sedláček Špidra
15.04. 17:00 FC Jesenice A (7) So. Janov (11) Titlbach
15.04. 17:00 So. Kroučová (6) FK Kněževes A (12) Polívka
15.04. 17:00 SK Lány (5) Ol. Rakovník (13) Švácha
15.04. 17:00 ČL Kolešovice A (4) SK Lišany (1) Kozák Tichý Trešl Mrázek
15.04. 17:00 SK Senomaty A (3) Sp. Lužná (2) Sedláček
15.04. 17:00 FC PO Olešná (9) FC 05 Zavidov B (14) Svoboda Šmíd Bohatý

III. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
16.04. 13:30 So. Pustověty (8) Sp. Řevničov (12) Vodrážka Trešl Sedláček
16.04. 13:30 So. Branov (5) TJ Roztoky A (11) Titlbach Polívka Kučera
16.04. 17:00 B. Lubná (4) TJ Slabce (1) Šefara Brda Kozák
16.04. 17:00 Sj. Chrášťany (3) So. Srbeč (2) Trešl Vodrážka Švácha
16.04. 17:00 So. Sýkořice (7) TJ Čistá (9) Kučera Polívka Titlbach
16.04. 17:00 B. Rynholec (6) SK Pavlíkov (10) Šmíd Špidra Bohatý

IV. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
15.04. 10:00 FK Kounov (4) SK Oráčov (1) Šmíd
16.04. 13:30 TJ Šanov (3) SK M. Žehrovice (2) Kozák
16.04. 13:30 So. Petrohrad (6) ČL Kolešovice B (10) Brda
16.04. 13:30 TJ Roztoky B (5) FK Kněževes B (11) Tichý
16.04. 13:30 So. Ruda (8) FC Jesenice B (12) Švácha
16.04. 17:00 So. Panoší Újezd (7) SK Senomaty B (9) Tichý

OP SŽ
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
15.04. 10:00 FC PO Olešná (4) SK Rakovník B (6)  ZRUŠENO
18.04. 17:00 FC Jesenice (3) SK Senomaty (5) Titlbach
16.04. 10:00 TJ Čistá (2) Sp. Lužná (1)

KP DOROST
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
15.04. 9:30 SK Rakovník (6) TJ Kunice (12) Šefara Brožek Kozák

II. LIGA ŽEN
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
15.04. 12:30 FK Rakovník (1) FC Nesyt Hodonín (7) Polívka Trešl Lány

 585 total views,  1 views today