Kompletní výsledky z 15. a 16.04.2017

Fortuna Divize sk. B – 21. kolo

Brozany – Tn. Rakovník 1:2 (1:2) – (Dolák, Verner)

1.

Nymburk

21

15

3

3

0

52:16

54

2.

Kladno

21

13

3

2

3

43:20

47

3.

Brozany

21

11

6

2

2

42:19

47

4.

Český Brod

21

11

3

3

4

48:22

42

5.

Baník Souš

21

10

2

3

6

34:22

37

6.

Nový Bor

21

5

7

3

6

26:35

32

7.

Tn. Rakovník

21

8

2

3

8

26:32

31

8.

Meteor Praha

21

8

3

0

10

33:26

30

9.

Neratovice-Byškovice

21

7

4

1

9

21:31

30

10.

Úvaly

21

8

1

2

10

21:28

28

11.

VELVARY

21

7

1

4

9

36:34

27

12.

Hostouň

21

7

2

1

11

23:30

26

13.

Štětí

21

5

1

6

9

28:44

23

14.

CHOMUTOV

21

7

1

2

11

22:30

22

15.

Mostecký FK

21

4

1

2

14

24:59

16

16.

Libiš

21

0

2

5

14

15:46

9


Ondrášovka krajský přebor – 21. kolo

Nové Strašecí – Zbuzany 3:2 (1:1) – (Kapek 2, Svoboda), Slaný – SK Rakovník 0:2 (0:0) – (Sklenka, Červený).

1.

Brandýs n.L.

21

18

0

0

3

60:15

54

2.

VYKÁŇ

21

12

1

4

4

49:27

42

3.

Zbuzany

21

11

3

2

5

59:26

41

4.

Tuchlovice

21

9

4

3

5

33:29

38

5.

Rejšice

21

11

1

2

7

45:32

37

6.

Poříčany

21

10

3

0

8

37:43

36

7.

Nové Strašecí

21

9

2

3

7

31:33

34

8.

Poříčí

21

9

2

2

8

41:28

33

9.

SK Rakovník

21

7

6

0

8

38:40

33

10.

SEMICE

21

8

2

2

9

40:59

30

11.

Slaný

21

5

4

2

10

31:40

25

12.

Hvozdnice

21

6

2

2

11

46:64

24

13.

Mnichovohradišťský SK

21

5

2

4

10

23:42

23

14.

Beroun

21

5

2

3

11

33:52

22

15.

Jíloviště

21

4

1

6

10

40:48

20

16.

Lhota

21

3

1

1

16

21:49

12


SPORT INVES I.A třída sk. A – 21. kolo

Zavidov – Vraný 4:3 (0:1) – (Klouček, Korčák, Ždánský, Ryšlavý)

1.

Všenorský SK

21

13

2

1

5

52:37

44

2.

Podlesí

21

11

4

1

5

55:27

42

3.

Sp. Příbram

21

11

3

2

5

48:28

41

4.

Nespeky

21

12

2

1

6

31:26

41

5.

Černolice

21

11

3

0

7

50:47

39

6.

Klecany

21

9

4

2

6

41:30

37

7.

Votice

21

9

1

4

7

46:37

33

8.

Zavidov

21

10

1

1

9

41:38

33

9.

VRANÝ

21

10

1

0

10

54:46

32

10.

CERHOVICE

21

9

1

2

9

39:36

31

11.

Vestec

21

8

1

3

9

39:37

29

12.

Mníšek

21

7

3

2

9

30:30

29

13.

Jedomělice

21

7

1

1

12

30:52

24

14.

Hostomice

21

4

1

5

11

29:46

19

15.

Nový Knín

21

4

1

5

11

29:47

19

16.

Jesenice

21

2

2

1

16

19:69

11


FITPARTNER GASTRO I.B třída sk. A – 17. kolo

Hýskov – Hředle 2:1 (0:1) – (Vitner), SK Rakovník B – Trubín 8:0 (3:0) – (Sklenka 3, Plaček 2, Tvrz M., Hertl, Trégr), Zlonice – Tn. Rakovník B 1:0 (0:0), Mšec – Velká Dobrá 5:3 (1:1) – (Paluba 2, Zeman, Pelc, Lupák).

1.

Hřebeč

17

14

1

2

0

66:16

46

2.

Libušín

17

12

1

2

2

44:19

40

3.

Mšec

17

9

2

2

4

43:27

33

4.

Hýskov

17

9

2

0

6

34:36

31

5.

Tn. Rakovník B

17

8

0

2

7

24:24

26

6.

Doksy

17

7

2

0

8

22:23

25

7.

Unhošť

17

6

4

1

6

32:32

24

8.

Velká Dobrá

17

6

1

2

10

43:30

22

9.

SK Rakovník B

17

3

4

4

6

28:40

21

10.

Zlonice

17

5

2

1

9

33:47

20

11.

Braškov

17

5

1

2

9

32:41

19

12.

Klobuky

17

6

0

1

10

33:52

19

13.

Trubín

17

4

1

1

11

29:59

15

14.

Hředle

17

1

3

4

9

18:35

13


KP dorostu sk. A

SK Rakovník – Kunice st. 3 : 2 (Jelínek, Čech, Mezei)

SK Rakovník – volno

Tn. Rakovník st. – volno

Tn. Rakovník st. – volno


KP žáků

Velim – Tn. Rakovník st. 8 : 3 (Kraus, Berbr, vlastní)

Velim – Tn. Rakovník ml. 0 : 7 (Lank 3, Sabo 2, Čech, Kuthanová)

I.A třída dorostu

Nelahozeves – Kněževes 3 : 5 (Kučera 2, Ptáček, Sejpka, Neveďal)


I.A třída žáků

Dobříš – SK Rakovník 0 : 4 (Itner, Hůla, Červený, Bondar)

Pavlíkov – Velvary 6 : 0 (Schejbal 4, Ikrényi 2)


II. třída – 17. kolo

Ch. Mutějovice – Oh. Městečko 3:1 (2:1) – (Grill, Roubík L., Frühauf – Šnídl P.), FC PO Olešná – FC 05 Zavidov B 3:1 (2:0) – (Vodrážka, Majba, Polášek R. – Čech ml.), FC Jesenice A – So. Janov 4:1 (2:0) – (Kotek, Tesař, Mutínský, Jeníček – Konvalinka), So. Kroučová – FK Kněževes A 0:2 (0:2) – (Krejčí, Holeček), SK Lány – Ol. Rakovník 0:2 (0:1) – (Číhař 2), ČL Kolešovice A – SK Lišany 2:0 (1:0) – (Hořejší, Herink), SK Senomaty A – Sp. Lužná 1:7 (1:2) – (Eichler – Pokorný 3, Fronk, Šnajdr, Špička, Vejvoda),

1.

Oh. Městečko

17

12

1

2

2

52:21

40

2.

FK Kněževes A

17

10

2

2

3

48:29

36

3.

Sp. Lužná

17

12

0

0

5

39:23

36

4.

FC PO Olešná

17

11

1

0

5

48:24

35

5.

Ol. Rakovník

17

11

0

0

6

59:38

33

6.

FC Jesenice A

17

7

4

1

5

36:24

30

7.

FC 05 Zavidov B

17

9

1

0

7

39:32

29

8.

Ch. Mutějovice

17

8

1

1

7

49:39

27

9.

SK Lišany

17

7

1

0

9

31:34

23

10.

ČL Kolešovice A

17

5

1

3

8

27:39

20

11.

So. Kroučová

17

5

0

1

11

20:41

16

12.

SK Lány

17

3

0

3

11

26:55

12

13.

SK Senomaty A

17

3

1

0

13

20:59

11

14.

So. Janov

17

2

1

1

13

16:52

9

Střelci

30 branek – Jakub Číhař (Ol. Rakovník),

17 branek – Radek Pokorný (Sp. Lužná), Petr Šnídl (Oh. Městečko),

15 branek – Radek Polášek (FC PO Olešná),

12 branek – Jiří Urban (Oh. Městečko),

11 branek- Tomáš Vodrážka (FC PO Olešná), Petr Holeček (FK Kněževes A), Jiří Jelínek (SK Lišany),

10 branek – Lukáš Roubík (Ch. Mutějovice), Petr Roubík (ČL Kolešovice A),

9 branek – Martin Polášek (FC PO Olešná),

8 branek – Michal Večeřa (FK Kněževes A), Jan Husák (So. Kroučová), Michal Reichl (SK Lány), Petr Čech ml. (FC 05 Zavidov B), Petr Sajner a Milan Staněk (Ch. Mutějovice),

7 branek – David Jeníček (FC Jesenice), Milan Krejčí (FK Kněževes), Radek Šnajdr (Sp. Lužná), Vít Fiala (FC Jesenice), Ondřej Humr (SK Lány), Luboš Mácha (SK Senomaty A),

6 branek – Stanislav Rous (Ol. Rakovník), Dominik Žďánský (FC 05 Zavidov B),

5 branek – Miroslav Hajný (Oh. Městečko), Marek Bradáč, Ondřej Frühauf a Roman Sattler (Ch. Mutějovice), Jan Melč (So. Janov)


III. třída – 15. kolo

So. Pustověty – Sp. Řevničov 0:2 (0:0) – (Fujera, Libecajt), So. Branov – TJ Roztoky A 1:1 (0:1) – (Molo – Vrábík) – pok. kopy 3:5 (Kaplan), So. Sýkořice – TJ Čistá 4:1 (3:0) – (Kovařík 3, Linc P. – Plincner), B. Rynholec – SK Pavlíkov 7:0 (4:0) – (Milfait 2, Beran, Kedroň, Wittmayer, Dadák, Kropík), Sj. Chrášťany – So. Srbeč 6:1 (4:0) – (Králička 3, Hanzl 2, Burián – Svítek), B. Lubná – TJ Slabce 2:2 (1:1) – (Varyš, vlastní Černý J. – Mužík, Čiha) – pok. topy 2:4 (Černý T.).

1.

B. Rynholec

15

13

0

0

2

47:17

39

2.

Sp. Řevničov

15

11

0

0

4

43:27

33

3.

TJ Slabce

15

8

3

2

2

34:17

32

4.

B. Lubná

15

7

0

6

2

48:22

27

5.

Sj. Chrášťany

15

7

1

2

5

30:20

25

6.

TJ Roztoky A

15

4

6

1

4

25:21

25

7.

So. Sýkořice

15

6

1

2

6

39:37

22

8.

SK Pavlíkov

15

4

4

2

5

18:24

22

9.

TJ Čistá

15

6

0

0

9

40:53

18

10.

So. Branov

15

4

0

1

10

26:46

13

11.

So. Pustověty

15

3

1

0

11

40:48

11

12.

So. Srbeč

15

1

0

0

14

16:74

3

Střelci

24 branek – Milan Beran (B. Rynholec)

15 branek – Radek Truksa (So. Pustověty),

14 branek – Dominik Varyš (B. Lubná)

11 branek – Petr Linc (So. Sýkořice), Jiří Hošek (Sp. Řevničov),

10 branek –

8 branek – Jiří Čiha (TJ Slabce), Petr Králička (Sj. Chrášťany), Pavel Bedenk a Roman Votroubek (TJ Čistá),

7 branek – Václav Krůta (TJ Roztoky A), Václav Bičovský (So. Pustověty),

6 branek – Lukáš Hanzl (Sj. Chrášťany), Martin Plincner (TJ Čistá), Denis Vopat a Adam Trejbal (B. Lubná), Radek Choc a Tomáš Krátký (So. Branov), Jan Fujera (Sp. Řevničov),

5 branek – Martin Mika (TJ Roztoky), Petr Brabec a Martin Hříbal (So. Sýkořice), Kryštof Loula (Sj. Chrášťany), Petr Kašpar (TJ Čistá), Tomáš Černý (TJ Slabce), Filip Libecajt (Sp. Řevničov)


IV. třída – 15. kolo

FK Kounov – SK Oráčov 0:6 (0:1) – (Bařtipán 2, Elsnic 2, Vachtl, Šťastný), So. Petrohrad – ČL Kolešovice B 2:0 (1:0) – (Halámek L., Pros), So. Ruda – FC Jesenice B 1:0 (1:0) – (Pondělíček), TJ Šanov – SK M. Žehrovice 2:1 (0:0) – (Komárek, Šika D. – Kmeť), TJ Roztoky B – FK Kněževes B 5:4 (4:1) – (Vrána 2, Čumpelík 2, Rösler – Vrábík, Kyncl, Žemlička, Sejpka), So. Panoší Újezd – SK Senomaty B 2:7 (0:5) – (Červený, Beneš – Mácha 3, Sailer, Hůla, Polcar, Zápal).

1.

SK Oráčov

14

12

0

1

1

61:23

37

2.

FK Kněževes B

15

9

1

1

4

57:33

30

3.

ČL Kolešovice B

15

9

1

1

4

27:25

30

4.

TJ Šanov

15

7

3

2

3

32:20

29

5.

So. Petrohrad

15

8

1

1

5

38:31

27

6.

So. Ruda

15

7

2

1

5

33:27

26

7.

SK Senomaty B

15

7

2

0

6

49:38

25

8.

FC Jesenice B

15

5

1

3

6

36:33

20

9.

SK M. Žehrovice

14

5

1

0

8

28:31

17

10.

TJ Roztoky B

15

4

0

2

9

27:38

14

11.

FK Kounov

15

3

0

0

12

24:59

9

12.

So. Panoší Újezd

15

1

0

0

14

22:76

3

Střelci – IV. třída

29 branek – Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov)

16 branek – Luboš Mácha (SK Senomaty B)

12 branek- Antonín Polcar (SK Senomaty B), Tomáš Sejpka (FK Kněževes B),Aleš Sekyra (TJ Šanov)

10 branek – Dominik Kolář (FC Jesenice B), Ladislav Lejbl (TJ Roztoky B),

9 branek – Ladislav Jambor (FC Jesenice B)

8. branek – Josef Žemlička (FK Kněževes B),

7 branek- Karel Pros a Lukáš Halámek (So. Petrohrad), Martin Matouš (So. Ruda), Michal Malík (TJ Šanov), Dominik Kapoun (FC Jesenice B),

6 branek- Patrik Kopřiva a Jan Elsnic (SK Oráčov), Milan Krejčí (FK Kněževes B),

5 branek – Daniel Polánek (ČL Kolešovice B), Jan Kolek a Petr Kureš (SK Mš. Žehrovice), Radek Vaníček (FK Kněževes B), Petr Huttr (FK Kounov), Marcel Kovář, Jaroslav Kovář a Miroslav Ibl (So. Petrohrad), Petr Šťastný a Slavomír Vachtl (SK Oráčov), Jan Pondělíček (So. Ruda)


OP starších žáků – 7. kolo

FC PO Olešná – SK Rakovník B – hosté v předstihu oznámili, že se k utkání pro nedostatek hráčů nedostaví, FC Jesenice – SK Senomaty a TJ Čistá – Sp. Lužná – odloženo.

1.

SK Rakovník B

6

5

1

0

0

33:9

17

2.

TJ Čistá

6

5

0

1

0

38:10

16

3.

FC Jesenice

6

3

0

1

2

24:9

10

4.

FC PO Olešná

6

1

2

0

3

10:14

7

5.

Sp. Lužná

6

1

0

0

5

7:33

3

6.

SK Senomaty

6

0

0

1

5

8:45

1

OP mladších žáků – 7. kolo

SKP Rakovník – SK Lány a SK Rakovník – FK Hředle – odloženo, ČL Kolešovice – volno.

1.

SK Rakovník

4

4

0

0

0

44:4

12

2.

SKP Rakovník

4

3

0

0

1

21:8

9

3.

FK Hředle

5

3

0

0

2

16:23

9

4.

SK Lány

4

1

0

0

3

5:31

3

5.

ČL Kolešovice

5

0

0

0

5

6:26

0


OP starších přípravek – 12. kolo

FC 05 Zavidov – SKP Rakovník M 6:4 (3:1) – Burtešová 2, Diepold 2, Urban T. 2 – Bureš, Faigl, Hekl, Sklenička).

OP starších přípravek – 13. kolo

So. Mšec – FK Kněževes 8:2 (3:1) – (Duben L. 3, Duben M. 2, Burle 2, Rajnyš D. – Mrhal 2), Sp. Řevničov – Sp. Lužná 5:5 (1:2) – (Studená 3, Rekšák, Daňo – Röder 2, Pochman, Háček, Stehlík), SKP Rakovník S – SK Lišany 2:1 (2:1) – (Koc, Kupka – Kočová), SKP Rakovník O – FC 05 Zavidov 0:6 (0:6) – (Diepold T. 5, Krausová), SKP Rakovník M – TJ Roztoky – odloženo, Tn. Rakovník – volno.

1.

Tn. Rakovník

11

10

0

0

1

142:31

30

2.

SKP Rakovník S

12

10

0

0

2

66:40

30

3.

TJ Roztoky

11

9

0

0

2

133:49

27

4.

FC 05 Zavidov

12

9

0

0

3

97:47

27

5.

SKP Rakovník M

11

7

0

0

4

73:43

21

6.

SKP Rakovník O

12

6

0

0

6

83:78

18

7.

So. Mšec

12

5

0

0

7

84:82

15

8.

FK Kněževes

11

4

0

0

7

74:91

12

9.

Sp. Lužná

12

2

0

1

9

59:121

7

10.

Sp. Řevničov

12

1

0

1

10

61:132

4

11.

SK Lišany

12

0

0

0

12

15:173

0


 420 total views,  1 views today