Obsazení rozhodčích a delegátů na 22. – 23. dubna 2017

Klikněte ZDE pro stažení PDF

Vyšší soutěže
Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
1. liga Dukla Praha Jihlava Jílek Kříž Vlasjuk Berka Kozel Andrejs
2. liga Ostrava Táborsko Dubravský Myška Šimáček Ulrich Beneš
2. liga Žižkov Olomouc Berka Vlasjuk Kubec Mlsna Brutar
2. liga Opava České Budějovice Franěk Polák Boček Racek Trčka
Divize C Chrastava Náchod Trska Opočenský Rais Hamouz R.
Divize C Letohrad Čáslav Lafek Leška Šimek Zeman
Krajský přebor Lhota Beroun Brda Brožek Asník Melichar
Krajský přebor Hvozdnice Poříčany Zuskin Dohnal Holakovská Štefan
I.B třída sk. A Hřebeč Hýskov Šefara Brda Sixta
I.B třída sk. A Velká Dobrá Doksy Říha J. Ježek Šefara
I.B třída sk. C Loučeň Červené Pečky Filip Marek Sixta
I.B třída sk. D Týnec n. Sáz. Teplýšovice Brožek Asník Fejfar
I.B třída sk. D Průhonice Kácov Brda Svoboda R. Hes
I.B třída sk. E Chlumec Sedlčany B Vyhnanovský Fejfar Šefara
I.B třída sk. E Zvole Tochovice Tichý L. Dvořák Máj Vlasjuk
I.A třída žáků SK Rakovník SK Slaný Špidra

II. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
22.04. 10:00 Ol. Rakovník (13) So. Kroučová (6) Váňa Sedláček Bohatý
22.04. 17:00 FK Kněževes A (12) FC Jesenice A (7) Kučera Šmíd Tichý
22.04. 17:00 So. Janov (11) Ch. Mutějovice (8) Sedláček
22.04. 17:00 Oh. Městečko (10) FC PO Olešná (9) Kozák Titlbach Bohatý
22.04. 17:00 Sp. Lužná (2) ČL Kolešovice A (4) Říha Švácha Polívka
23.04. 10:00 FC 05 Zavidov B (14) SK Senomaty A (3) Vodrážka Kozák Tichý
23.04. 17:00 SK Lišany (1) SK Lány (5) Titlbach Vodrážka Trešl

III. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
22.04. 13:30 SK Pavlíkov (10) So. Sýkořice (7) Bohatý Titlbach Kozák
22.04. 17:00 TJ Roztoky A (11) B. Rynholec (6) Šipoš
23.04. 15:00 TJ Čistá (9) So. Pustověty (8) Polívka Kučera Sedláček
23.04. 17:00 Sp. Řevničov (12) Sj. Chrášťany (3) Šmíd Kozák Tichý
23.04. 17:00 So. Srbeč (2) B. Lubná (4) Švácha
23.04. 17:00 TJ Slabce (1) So. Branov (5) Špidra

IV. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
22.04. 10:00 SK M. Žehrovice (2) FK Kounov (4) Brožek
23.04. 10:00 FC Jesenice B (12) TJ Šanov (3) Polívka
23.04. 13:30 SK Oráčov (1) TJ Roztoky B (5) Titlbach
23.04. 13:30 FK Kněževes B (11) So. Petrohrad (6) Špidra
23.04. 13:30 ČL Kolešovice B (10) So. Panoší Újezd (7) Tichý
23.04. 13:30 SK Senomaty B (9) So. Ruda (8) Trešl

OP SŽ
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
26.04. 17:00 SK Rakovník B (6) TJ Čistá (2) Špidra
22.04. 10:00 Sp. Lužná (1) FC Jesenice (3) Šipoš
22.04. 10:00 SK Senomaty (5) FC PO Olešná (4)

 561 total views,  1 views today