PÍSKEJ-MÁVEJ-ROZHODUJ: PRVNÍ NÁBOROVÁ AKCE S DAMKOVOU I KRÁLOVCEM! STŘEDA 26. DUBNA V 17:00 V AREÁLU SK SLANÝ

Bývalá špičková rozhodčí Dagmar Damková, v jejíž kariéře nechybí účast ve finálových zápasech mistrovství Evropy, Ligy mistrů či olympijských her. Současní elitní čeští sudí Pavel Královec s Martinem Wilczekem a také kapitán pražské Dukly Marek Hanousek. Atraktivní společnost ozdobí premiérovou náborovou akci projektu PÍSKEJ – MÁVEJ – ROZHODUJ, který láká na fotbalová hřiště nové zájemce o práci rozhodčích.

Program na hřišti SK Slaný odstartuje ve středu 26. dubna v 17:00.

Středočeský kraj je tak vůbec prvním v České republice, kde se náborová kampaň pro začínající rozhodčí uskuteční, následovat budou i další regiony. Co udělat pro to, abych se mohl stát rozhodčím? A co všechno vůbec takové řemeslo obnáší? To všechno se příchozí dozví ve Slaném přímo na místě z úst těch nejpovolanějších.

Do Slaného je tak zván každý, koho zajímá práce rozhodčího. Ale také ten, kdo chce při tréninku vidět v akci domácí největší rozhodcovské osobnosti. Pokud někdo má zájem účastnit se také přímo tréninkové jednotky, nechť si s sebou do Slaného vezme i sportovní výbavu.

Program akce? Společný začátek tréninku v 17:00 pod vedením kondičního trenéra, zkouška práce asistenta rozhodčího s posuzováním a následným vyhodnocením ofsajdových situací a také závěrečná část, v níž si příchozí mohou vyzkoušet pískání během tréninkové hry. To vše za přímé účasti pozvaných hostů, kteří se po skončení tréninku cca od 18:30 v restauraci sousedícího zimního stadionu zúčastní také neformální diskuse s příchozími.

Předpokládaný konec akce je v 19:30.

 860 total views,  2 views today