Reprezentace OFS U-11 a U-12 se zúčastnily turnaje v Horních Počaplech, U-12 slaví postup do krajského finále!

V úterý 18. dubna po celém území naší republiky vládlo nevypočitatelné počasí. Skutečně málo co nasvědčovalo tomu, že následující den vyrazí Okresní reprezentace U11 a U12 na turnaj do Horních Počapel u Mělníka. Středa však byla o dost rozumnější. Po osmé hodině tedy nic nebránilo vyrazit autobusem společnosti Anexia směr Mělník.

 

Reprezentace U-11
Týmy U-11 v tomto pomohl vést v tomto turnaji jako asistent trenérky člen Komise mládeže Jakub Fejfar. Pár slov ke zhodnocení se nám podařilo zjistit právě přímo od trenérky:

“Na turnaj MOS jsme odjeli nakonec se 14. hráči. Díky nemoci museli 3 nominovaní zůstat doma. V prvním zápase jsme podali malinko ospalý výkon a Beroun, i přes naše neproměněné šance, zaslouženě vyhrál. Následoval ihned zápas proti Kladnu, který se klukům vydařil daleko lépe. Byli jsme vyrovnaným soupeřem. Po dvouhodinové pauze na oběd jsme nechtěli dát Mělníku nic zadarmo, ale v prvním poločase oba týmy dostaly zbytečné góly. Do druhého poločasu jako by nastoupili jiní borci. Bohužel gólové manko jsme již stáhnout nedokázali. Všechny kluky bych chtěla pochválit a těším se na další práci s nimi. Sešla se dobrá parta fotbalistů. Celkově byla v Počaplech skvěla organizace a ráda bych touto cestou poděkovala trenérům a rodičům za skvělou spolupráci.”

Rakovník – Beroun 4:13
Rakovník – Kladno 6:8
Rakovník – Mělník 4:13

 

Reprezentace U-12

Realizační tým “dvanáctek” postrádal také jednoho z trenérů. Jakuba Sklenku na turnaj nepustily pracovní povinnosti. A tak jako vedoucí zaskočil další člen Komise mládeže – Marek Titlbach.
Kluci, holky i trenér Marek Tvrz jeli na turnaj s odhodláním postoupit do krajského finále a to se také podařilo!

“Všechny soupeře jsme přehráli fotbalově, fyzicky i touhou vyhrát. Turnaj jsme měli slibně rozehraný z podzimní části a postup do další fáze jsme potvrdili suverénním způsobem. Během všech zápasů jsme si vytvořili velké množství šancí. Sice jsme se prali se slabou produktivitou, ale i přesto jsme uhráli 7 bodů a zaslouženě postoupili. Holkám a všem klukům patří velké díky. Těším se na další spolupráci a navazující turnaj v Poděbradech. Natrénujeme ještě nějaké taktické věci a do Poděbrad pojedeme vybojovat další postup.”  Takto zhodnotil působení svého týmu trenér Reprezentace U-12, Marek Tvrz.

Rakovník – Beroun 1:1
Rakovník – Kladno 3:0
Rakovník – Mělník 3:0


Zázemí místního fotbalového areálu by mohlo být dáváno příkladem pro všechny, kteří pořádají turnaje mládeže. Od moderních kabin, přes vzorně připravená hřiště, až po bezvadnou organizaci včetně občerstvení.

 

 

 

 1,004 total views,  1 views today