Kompletní výsledky z 22. a 23. dubna 2017

Fortuna Divize sk. B – 22. kolo

Tn. Rakovník – Úvaly 0:1 (0:0).

1.

SK POLABAN Nymburk

22

15

3

3

1

52:18

54

2.

SK Sokol Brozany

22

12

6

2

2

46:20

50

3.

SK Kladno

22

13

3

2

4

44:22

47

4.

SK Český Brod

22

12

3

3

4

50:22

45

5.

FK Baník Souš

22

10

2

3

7

34:23

37

6.

FK Meteor Praha VIII

22

9

3

0

10

35:26

33

7.

FC Nový Bor

22

5

7

3

7

26:37

32

8.

SK Úvaly

22

9

1

2

10

22:28

31

9.

TJ TATRAN Rakovník

22

8

2

3

9

26:33

31

10.

FK Neratovice-Byškovice

22

7

4

2

9

22:32

31

11.

TJ Slovan VELVARY

22

8

1

4

9

37:34

30

12.

Sokol Hostouň

22

7

2

1

12

24:34

26

13.

FC CHOMUTOV

22

7

2

2

11

23:31

24

14.

SK Štětí

22

5

1

6

10

28:46

23

15.

Mostecký fotbalový klub

22

5

1

2

14

26:59

19

16.

TJ Sokol Libiš

22

1

2

5

14

17:47

12


Ondrášovka krajský přebor – 22. kolo

Rejšice – Nové Strašecí 3:1 (1:1) – (Ducár), SK Rakovník – Poříčí 2:0 (1:0) – (Červený, Sklenka).

1.

FK Brandýs n.L.

22

19

0

0

3

64:15

57

2.

FK Zbuzany 1953

22

12

3

2

5

60:26

44

3.

FK ČECHIE VYKÁŇ

22

12

1

4

5

50:29

42

4.

AFK Tuchlovice

22

10

4

3

5

35:30

41

5.

SK Rejšice

22

12

1

2

7

48:33

40

6.

SK Rakovník

22

8

6

0

8

40:40

36

7.

SK Poříčany

22

10

3

0

9

37:45

36

8.

TJ Sokol Nové Strašecí

22

9

2

3

8

32:36

34

9.

Posázavan Poříčí n/S

22

9

2

2

9

41:30

33

10.

AFK Sokol SEMICE

22

8

2

2

10

40:63

30

11.

SK Hvozdnice

22

7

2

2

11

48:64

27

12.

SK Slaný

22

5

4

3

10

32:41

26

13.

Mnichovohradišťský SK

22

5

2

4

11

23:43

23

14.

TJ Jíloviště

22

4

2

6

10

41:49

22

15.

Český lev – Union Beroun

21

5

2

3

11

33:52

22

16.

SK Lhota

21

3

1

1

16

21:49

12


SPORT INVES I.A třída sk. A – 22. kolo

Nový Knín – Zavidov 2:0 (1:0)

1.

Všenorský SK

22

14

2

1

5

58:39

47

2.

SK SPARTAK Příbram

22

11

4

2

5

48:28

43

3.

TJ MONGEO Podlesí

22

11

4

1

6

57:31

42

4.

S.K. Černolice

22

12

3

0

7

53:48

42

5.

TJ Sokol Nespeky

22

12

2

2

6

31:26

42

6.

TJ Sokol Klecany

22

9

4

2

7

43:36

37

7.

TJ SOKOL VRANÝ

22

11

1

0

10

58:48

35

8.

SK Votice

22

9

1

4

8

47:40

33

9.

FC 05 Zavidov

22

10

1

1

10

41:40

33

10.

TJ Viktoria Vestec

22

9

1

3

9

41:38

32

11.

UNION CERHOVICE

22

9

1

3

9

40:37

32

12.

FK Mníšek pod Brdy

22

7

4

2

9

31:31

31

13.

TJ Sokol Jedomělice

22

8

1

1

12

35:53

27

14.

SK Nový Knín

22

7

1

5

11

31:47

22

15.

SK Hostomice pod Brdy

22

4

1

5

12

30:51

19

16.

SK Slavia Jesenice

22

2

2

1

17

20:71

11


FITPARTNER GASTRO I.B třída sk. A – 18. kolo

Hředle – Libušín 1:1 (0:0) – (Bechner) – pok. kopy 5:6, Klobuky – SK Rakovník B 4:1 (1:1) – (Gašpárek), Tn. Rakovník B – Braškov 0:3 (0:0), Trubín – Mšec 1:1 (0:0) – (Zeman) – pok kopy 4:5(Heller).

1.

TJ SK Hřebeč

18

15

1

2

0

69:17

49

2.

SK Baník Libušín

18

12

2

2

2

45:20

42

3.

TJ Sokol Mšec

18

9

3

2

4

44:28

35

4.

FK Hýskov

18

9

2

0

7

35:39

31

5.

TJ Unhošť

18

7

4

1

6

35:33

27

6.

SK Doksy

18

7

2

1

8

23:24

26

7.

TJ TATRAN Rakovník B

18

8

0

2

8

24:27

26

8.

FC Čechie Velká Dobrá

18

6

2

2

8

44:31

24

9.

TJ Sokol Braškov

18

6

1

2

9

35:41

22

10.

TJ Sokol Klobuky

18

7

0

1

10

37:53

22

11.

SK Rakovník B

18

3

4

4

9

29:44

21

12.

SK Zlonice

18

5

2

1

10

34:50

20

13.

TJ FC Freyburg Trubín

18

4

1

2

11

30:60

16

14.

FK Hředle

18

1

3

5

9

19:36

14


KP dorostu sk. A

Slaný – SK Rakovník st. 0 : 2 (Krupička 2)

Slaný – SK Rakovník ml. 1 : 1 (Hula)

Kunice – Tn. Rakovník st. 2 : 1 (Skoupý L.)

volno – Tn. Rakovník ml.


KP žáků

Tn. Rakovník – Vlašim st. odloženo

Tn. Rakovník – Vlašim ml. odloženo


I.A třída dorostu

Kněževes – Švermov 1 : 4 (Krýl)


I.A třída žáků

SK Rakovník – Slaný 8 : 0 (Mašek 4, Hůla 2, Červený, Konopásek)

Jesenice – Pavlíkov 5 : 1 (Ikrényi)


II. třída – 18. kolo

Ol. Rakovník – So. Kroučová 4:1 (1:1) – (Číhař 2, Asník, Špimr – Husák), Sp. Lužná – ČL Kolešovice A 7:0 (4:0) – (Pokorný 3, Vejvoda 3, Špička), FK Kněževes A – FC Jesenice A 2:1 (2:0) – (Čihař R., Hanych – Pfeifer), So. Janov – Ch. Mutějovice 0:3 (0:1) – (Roubík L. 2, Sattler), Oh. Městečko – FC PO Olešná 0:2 (0:1) – (Polášek R. 2), FC 05 Zavidov B – SK Senomaty A 5:1 (1:0) – (Vitner 3, Pešek, Devera – Kodeš), SK Lišany – SK Lány2:5 (0:1) – (Jelínek 2 – Reichl, Švolba, Matějka, Vejrážka, Humr).

1.

Oh. Městečko

18

12

1

2

3

52:23

40

2.

Sp. Lužná

18

13

0

0

5

46:23

39

3.

FK Kněževes A

18

13

2

2

3

50:30

39

4.

FC PO Olešná

18

12

1

0

5

50:24

38

5.

Ol. Rakovník

18

12

0

0

6

63:39

36

6.

FC 05 Zavidov B

18

10

1

0

7

44:33

32

7.

Ch. Mutějovice

18

9

1

1

7

52:39

30

8.

FC Jesenice A

18

7

4

1

6

37:26

30

9.

SK Lišany

18

7

1

0

10

33:39

23

10.

ČL Kolešovice A

18

5

1

3

9

27:46

20

11.

So. Kroučová

18

5

0

1

12

21:45

16

12.

SK Lány

18

4

0

3

11

31:57

15

13.

SK Senomaty A

18

3

1

0

14

21:64

11

14.

So. Janov

18

2

1

1

14

16:55

9

Střelci

32 branek – Jakub Číhař (Ol. Rakovník),

20 branek – Radek Pokorný (Sp. Lužná),

17 branek – Radek Polášek (FC PO Olešná), Petr Šnídl (Oh. Městečko),

13 branek – Jiří Jelínek (SK Lišany),

12 branek – Lukáš Roubík (Ch. Mutějovice), Jiří Urban (Oh. Městečko),

11 branek- Tomáš Vodrážka (FC PO Olešná), Petr Holeček (FK Kněževes A),

10 branek – Petr Roubík (ČL Kolešovice A),

9 branek – Michal Reichl (SK Lány), Petr Čech ml. (FC 05 Zavidov B), Martin Polášek (FC PO Olešná),

8 branek – Ondřej Humr (SK Lány), Jan Husák (So. Kroučová), Michal Večeřa (FK Kněževes A), Petr Sajner a Milan Staněk (Ch. Mutějovice),

7 branek – David Jeníček (FC Jesenice A), Milan Krejčí (FK Kněževes A), Radek Šnajdr (Sp. Lužná), Vít Fiala (FC Jesenice A), Luboš Mácha (SK Senomaty A),

6 branek – Roman Sattler (Ch. Mutějovice), Stanislav Rous (Ol. Rakovník), Dominik Žďánský (FC 05 Zavidov B), Josef Vejvoda (Sp. Lužná)

5 branek – Miroslav Hajný (Oh. Městečko), Marek Bradáč, Ondřej Frühauf (Ch. Mutějovice), Jan Melč (So. Janov), Jiří Hanych (FK Kněževes A), Patrik Vitner (FC 05 Zavidov B)


III. třída – 16. kolo

SK Pavlíkov – So. Sýkořice 1:2 (1:1) – (Kříž – Kovařík 2), TJ Roztoky A – B. Rynholec 1:3 (0:0) – (Krůta – Beran 3), TJ Čistá – So. Pustověty 2:4 (1:2) – (Votroubek R., Plincner – Truksa 2, Knap, Kovacz), TJ Slabce – So. Branov 5:2 (3:1) – (Mužík 3, Baďura, Vyskočil – Sobotka, Choc), Sp. Řevničov – Sj. Chrášťany 2:3 (0:1) – (Fujera 2 – Loula, Králička, Rédl), So. Srbeč – B. Lubná 2:2 (1:2) – (Svítek, Mišík – Henzély, Brabec) – pok. kopy 1:4 (Varyš M.).

1.

B. Rynholec

16

14

0

0

2

50:18

42

2.

TJ Slabce

16

9

3

2

2

39:19

35

3.

Sp. Řevničov

16

11

0

0

5

45:30

33

4.

B. Lubná

16

9

1

6

2

50:24

29

5.

Sj. Chrášťany

16

8

1

2

5

33:22

28

6.

So. Sýkořice

16

7

1

2

6

41:38

25

7.

TJ Roztoky A

16

4

6

1

5

26:24

25

8.

SK Pavlíkov

16

4

4

2

6

19:26

22

9.

TJ Čistá

16

6

0

0

10

42:57

18

10.

So. Pustověty

16

4

1

0

11

44:50

14

11.

So. Branov

16

4

0

1

11

28:51

13

12.

So. Srbeč

16

1

0

1

14

18:76

4

Střelci

27 branek – Milan Beran (B. Rynholec)

17 branek – Radek Truksa (So. Pustověty),

14 branek – Dominik Varyš (B. Lubná)

11 branek – Petr Linc (So. Sýkořice), Jiří Hošek (Sp. Řevničov),

9 branek – Petr Králička (Sj. Chrášťany), Jan Fujera (Sp. Řevničov), Roman Votroubek (TJ Čistá),

8 branek – Václav Krůta (TJ Roztoky A), Jiří Čiha (TJ Slabce), Pavel Bedenk (TJ Čistá),

7 branek – Radek Choc (So. Branov), Martin Plincner (TJ Čistá), Václav Bičovský (So. Pustověty), Karel Mužík (TJ Slabce)

6 branek – Lukáš Hanzl a Kryštof Loula (Sj. Chrášťany), Denis Vopat a Adam Trejbal (B. Lubná), Tomáš Krátký (So. Branov),

5 branek – Jaromír Knap (So. Pustověty), Martin Mika a Miroslav Vrábík (TJ Roztoky), Petr Kovařík, Petr Brabec a Martin Hříbal (So. Sýkořice), Petr Kašpar (TJ Čistá), Tomáš Černý (TJ Slabce), Filip Libecajt (Sp. Řevničov)


IV. třída – 16. kolo

SK M. Žehrovice – FK Kounov 10:1 (2:1) – (Bauman 4, Kočí 2, Kolek, Kapek, vlastní Pleier a Holík – Huttr), FC Jesenice B – TJ Šanov 4:2 (1:1) – (Jambor 2, John P., Beneš – Novotný, Šika D.), SK Oráčov – TJ Roztoky B 4:1 (0:1) – (Vachtl, Šťastný, Elsnic, Bařtipán – Hladík), FK Kněževes B – So. Petrohrad 1:1 (0:0) – (Vrábík – Halámek L.) – pok. kopy 5:4 (Šifner), ČL Kolešovice B – So. Panoší Újezd 3:0 (1:0) – (Herink 2, Holeček), SK Senomaty B – So. Ruda 2:6 (1:3) – (Vávra, Zápal – Kubička, Pongrác, Vojanec, Husák, Jurgovski, Mrnka).

1.

SK Oráčov

16

14

0

1

1

68:24

43

2.

ČL Kolešovice B

16

10

1

1

4

30:25

33

3.

FK Kněževes B

16

9

2

1

4

58:34

32

4.

So. Ruda

16

8

2

1

5

39:29

29

5.

TJ Šanov

16

7

3

2

4

34:24

29

6.

So. Petrohrad

16

8

1

2

5

39:32

28

7.

SK Senomaty B

16

7

2

0

7

51:44

25

8.

FC Jesenice B

16

6

1

3

6

40:35

23

9.

SK M. Žehrovice

16

6

1

0

9

38:35

20

10.

TJ Roztoky B

16

4

0

2

10

28:42

14

11.

FK Kounov

16

3

0

0

13

25:69

9

12.

So. Panoší Újezd

16

1

0

0

15

22:79

3

Střelci – IV. třída

30 branek – Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov)

16 branek – Luboš Mácha (SK Senomaty B)

12 branek- Antonín Polcar (SK Senomaty B), Tomáš Sejpka (FK Kněževes B), Aleš Sekyra (TJ Šanov)

11 branek – Ladislav Jambor (FC Jesenice B)

10 branek – Dominik Kolář (FC Jesenice B), Ladislav Lejbl (TJ Roztoky B),

8. branek – Lukáš Halámek (So. Petrohrad), Josef Žemlička (FK Kněževes B),

7 branek- Jan Elsnic (SK Oráčov), Karel Pros (So. Petrohrad), Martin Matouš (So. Ruda), Michal Malík (TJ Šanov), Dominik Kapoun (FC Jesenice B),

6 branek – Jan Kolek Jakub Bauman (SK Mš. Žehrovice), Petr Huttr (FK Kounov), Patrik Kopřiva, Petr Šťastný a Slavomír Vachtl (SK Oráčov), Milan Krejčí (FK Kněževes B),

5 branek – Daniel Polánek (ČL Kolešovice B), Petr Kureš (SK Mš. Žehrovice), Radek Vaníček (FK Kněževes B), Marcel Kovář, Jaroslav Kovář a Miroslav Ibl (So. Petrohrad), Jan Pondělíček a Radek Vojanec (So. Ruda)


OP starších žáků – 7. kolo

FC PO Olešná – SK Rakovník B 3:0 kontumačně, FC Jesenice – SK Senomaty 11:1 (6:1) – (Nistor 3, Šika 2, Braun 2, Bešík, Horvát, Drábek, Jelínek – Sklenička), TJ Čistá – Sp. Lužná 8:1 (5:0) – (Fišer 3, Marek 2, Průcha, Čihák, Schuh – Malecký).

OP starších žáků – 8. kolo

Sp. Lužná – FC Jesenice 4:1 (3:1) – (Malecký 2, Hornof, Bubálek – Braun), SK Senomaty – FC PO Olešná 0:4 (0:0) – (Doležal 2, Růžička 2), SK Rakovník B – TJ Čistá – odloženo.

1.

TJ Čistá

7

6

0

1

0

46:11

19

2.

SK Rakovník B

6

5

1

0

0

33:9

17

3.

FC Jesenice

8

4

0

1

4

36:14

13

4.

FC PO Olešná

7

2

2

0

3

14:14

10

5.

Sp. Lužná

8

2

0

0

6

12:42

6

6.

SK Senomaty

8

0

0

1

7

9:60

1


OP mladších žáků – 7. kolo

SKP Rakovník – SK Lány 7:2 (Hamouz 4, Rýgl 2, Chromych – Klein 2).

OP mladších žáků – 8. kolo

ČL Kolešovice – SKP Rakovník 1:4 (1:2) – (Čureja – Sedl 2, Kolský, Škubal), SK Lány – SK Rakovník – odloženo ?, FK Hředle – volno.

1.

SKP Rakovník

6

5

0

0

1

32:11

15

2.

SK Rakovník

4

4

0

0

0

44:4

12

3.

FK Hředle

5

3

0

0

2

16:23

9

4.

SK Lány

5

1

0

0

4

7:38

3

5.

ČL Kolešovice

6

0

0

0

6

7:30

0


OP starších přípravek – 14. kolo

Tn. Rakovník – So. Mšec 13:5 (Chvapil 4, Kuthan 4, Knap 2, Pěchoček 2, Lev – Duben L. 2, Burle, Rajnyš, Janek), TJ Roztoky – SKP Rakovník O 25:2 (Horský 5, Hošek 5, Barčot M. 4, Barčot David 3, Barčot Dominik 3, Moravec 3, Šifner, Ptáček – Klekner, Šturma), Sp. Lužná – SKP Rakovník S 0:13 (Rýgl 3, Seidl 3, Kokšál 2, Kolský 2, Kukla, Škubal), FC 05 Zavidov – Sp. Řevničov a FK Kněževes – SKP Rakovník M – odloženo, SK Lišany – volno.

1.

Tn. Rakovník

12

11

0

0

1

155:36

33

2.

SKP Rakovník S

13

11

0

0

2

79:40

33

3.

TJ Roztoky

12

10

0

0

2

158:51

30

4.

FC 05 Zavidov

12

9

0

0

3

97:47

27

5.

SKP Rakovník M

11

7

0

0

4

73:43

21

6.

SKP Rakovník O

13

6

0

0

7

85:103

18

7.

So. Mšec

13

5

0

0

8

89:95

15

8.

FK Kněževes

11

4

0

0

7

74:91

12

9.

Sp. Lužná

13

2

0

0

10

59:134

7

10.

Sp. Řevničov

12

1

0

0

10

61:132

4

11.

SK Lišany

12

0

0

0

12

15:173

0


 443 total views,  1 views today