Trofej pro vítěze Ligy mistrů UEFA zavítá do Česka!

Přibližně měsíc před finálovým utkáním letošního ročníku Ligy mistrů UEFA bude v Praze k vidění její vzácná trofej pro vítěze.

Tuto sportovní událost pořádá pro fotbalové fanoušky i širokou veřejnost partner nejznámější fotbalové klubové soutěže společnost PepsiCo se svými značkami Pepsi a Lay’s. ´Ušatý´ pohár bude vystavený v pražském nákupním centru Arkády Pankrác ve čtvrtek 27. dubna a pátek 28. dubna. Během obou dnů na této události vystoupí plejáda fotbalových osobností v čele s Vladimírem Šmicrem a Milanem Barošem.

„Jsme rádi, že můžeme i českým fotbalovým fanouškům přinést netradiční zážitek. Setkat se osobně s trofejí, která je dlouhodobě symbolem úspěchu a špičkového fotbalu, se poštěstí opravdu jen výjimečně,“ uvedl Josef Neumann, generální ředitel společnosti PepsiCo ČR a SR.

Prestižní fotbalovou trofej budou moci v nákupním centru Arkády Pankrác v Praze lidé vidět a společně se s ní vyfotografovat ve čtvrtek 27. dubna už od 8:00 hodin. Slavnostní představení poháru se pak v OC Arkády Pankrác odehraje v ten samý den od 17:00 hodin. Setkat se na něm budete moci i s Vladimírem Šmicrem a Milanem Barošem, vítězi Ligy mistrů UEFA z roku 2005. Moderátorem fotbalového večera bude Libor Bouček.

V pátek 28. dubna bude v OC Arkády Pankrác pohár vystaven opět od 8:00 hodin. Během dne proběhne bohatý doprovodný program, kterého se od 15:00 hodin zúčastní známý sportovní komentátor Jaromír Bosák. Mezi 17:30 a 19:00 pak na pódiu s fotbalovým pohárem vystoupí s Vladimírem Šmicrem i Marek Jankulovski, který rovněž ´ušatý´ pohár zvedl během své kariéry vítězně nad hlavu.

Program sportovní události u příležitosti vystavení fotbalového poháru LM (Praha, OC Arkády Pankrác, 27. a 28. 4. 2017):

čtvrtek 27. dubna
8:00 – vystavení poháru v OC Arkády Pankrác, focení návštěvníků s trofejí, soutěže o ceny
16:00 – uvítaní návštěvníků moderátorem Liborem Boučkem
17:00 – zahájení slavnostního představení hymnou Ligy mistrů UEFA, vystoupení hosta Vladimíra Šmicra a jeho autogramiáda
18:00 – slavnostní vylosování výherců o lístky na finále Ligy mistrů UEFA v Cardiffu
19:00 – vystoupení hosta Marka Kincla

pátek 28. dubna
8:00 – vystavení poháru v OC Arkády Pankrác, focení návštěvníků s trofejí, soutěže o ceny
15:00 – vystoupení hosta Jaromíra Bosáka
16:45 – vystoupení hosta Jaromíra Blažka
17:30 – vystoupení hosta Vladimíra Šmicra
18:30 – vystoupení hosta Marka Jankulovského

zdroj: fotbal.cz

 720 total views,  1 views today