Obsazení rozhodčích a delegátů na 29. – 30. dubna 2017

Klikněte sem pro stažení PDF verze


Vyšší soutěže
Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
I. liga Plzeň Dukla Praha Franěk Myška Arnošt Hrubeš Bajer Ondo
I. liga Teplice Slovácko Jílek Vlasjuk Kotalík Ardeleanu Krondl Urbanec
ČFL Vltavín Dobrovice Váňa Duchoň Leška Martinec
Divize A Český Krumlov Karlovy Vary Cupl Simbartl Benedikt Hamouz R.
Divize A Ostrov Aritma Praha Kapoun Baum Teuber Zeman
Krajský přebor Rejšice Zbuzany Vyhnanovský Šefara Fejfar Nitsche
Krajský přebor Poříčí n. Sáz. Jíloviště Dohnal Zuskin Holakovská Váňa
I.A třída sk. A Vestec Příbram Chovanec Dragoun Kuka Štefan
I.A třída sk. A Podlesí Nový Knín Glogar L. Burian Šesták M. Franěk
I.A třída sk. B Pšovka Mělník Polepy Vyhnal Polák Prosr Duchoň
I.A třída sk. B Sázava Divišov Asník Brožek Sixta Jahelka
I.A třída sk. B Kunice Říčany Petýrek Drábek Čechmánek Beneš
I.B třída sk. A Doksy Trubín Měščan Brda Zíka
I.B třída sk. A Libušín Hřebeč Nejedlo Vlk Mar. Vlk Mir. Váňa
I.B třída sk. A SK Rakovník B Hředle Sixta Brožek Asník
I.B třída sk. C Bílé Podolí Liblice Brožek Asník Šefara

II. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
29.04. 10:00 Ch. Mutějovice (8) FK Kněževes A (12) Brožek Špidra Sedláček
29.04. 17:00 FC Jesenice A (7) Ol. Rakovník (13) Špidra Sedláček Tichý
29.04. 17:00 So. Kroučová (6) SK Lišany (1) Kozák
29.04. 17:00 SK Lány (5) Sp. Lužná (2) Strouhal
29.04. 17:00 ČL Kolešovice A (4) SK Senomaty A (3) Svoboda Titlbach Švácha
29.04. 17:00 Oh. Městečko (10) FC 05 Zavidov B (14) Polívka
29.04. 17:00 FC PO Olešná (9) So. Janov (11) Šmíd

III. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
30.04. 13:30 So. Pustověty (8) SK Pavlíkov (10) Sedláček Kučera Špidra
30.04. 13:30 So. Branov (5) So. Srbeč (2) Šipoš Kozák Polívka
30.04. 15:00 TJ Čistá (9) Sp. Řevničov (12) Vodrážka Tichý Šmíd
30.04. 17:00 So. Sýkořice (7) TJ Roztoky A (11) Kozák Šipoš Polívka
30.04. 17:00 B. Rynholec (6) TJ Slabce (1) Brda Vyhnanovský Titlbach
30.04. 17:00 B. Lubná (4) Sj. Chrášťany (3) Kučera Sedláček Špidra

IV. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
29.04. 10:00 FK Kounov (4) TJ Šanov (3) Vodrážka
30.04. 13:30 SK Senomaty B (9) FC Jesenice B (12) Titlbach
30.04. 13:30 So. Ruda (8) ČL Kolešovice B (10) Vyhnanovský
30.04. 13:30 So. Petrohrad (6) SK Oráčov (1) Brda
30.04. 13:30 TJ Roztoky B (5) SK M. Žehrovice (2) Trešl
30.04. 15:00 So. Panoší Újezd (7) FK Kněževes B (11) Švácha

OP SŽ
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
01.05. 15:00 SK Rakovník B (6) TJ Čistá (2) Vyhnanovský
29.04. 10:00 FC PO Olešná (4) Sp. Lužná (1) Švácha
29.04. 10:00 FC Jesenice (3) TJ Čistá (2) Titlbach

KP DOROST
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
01.05. 10:00 SK Rakovník (6) FC Jílové (1) Vyhnanovský
29.04. 10:15 TJ TATRAN Rakovník (7) SK Slaný (13) Fejfar
01.05. 12:15 SK Rakovník (6) FC Jílové (1) Vyhnanovský
29.04. 12:30 TJ TATRAN Rakovník (7) SK Slaný (13) Fejfar

II. LIGA ŽEN
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
29.04. 13:00 FK Rakovník (1) SK DFO Pardubice (5) Strouhal Sedláček Lány

DIVIZE A ŽENY
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
29.04. 14:00 SK Pavlíkov (9) SK Ervěnice – Jirkov (8) Polívka

DOROSTENKY
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
01.05. 14:00 FK Rakovník (1) DFK Mnichovo Hradiště (7) Švácha Lány

 589 total views,  1 views today