Kompletní výsledky z 29. a 30.04.2017

Fortuna Divize sk. B – 23. kolo

Nymburk – Tn. Rakovník 1:2 (0:1) – (Rothe, Schwendt)

1.

Nymburk

23

15

3

3

2

53:20

54

2.

Brozany

23

13

6

2

2

52:22

53

3.

Kladno

22

13

3

2

4

44:22

47

4.

Český Brod

22

12

3

3

4

50:22

45

5.

Souš

23

10

2

3

8

34:26

37

6.

Meteor Praha

23

9

4

0

10

36:27

35

7.

Tn. Rakovník

23

9

2

3

9

28:34

34

8.

Neratovice-Byškovice

23

8

4

2

9

25:32

34

9.

VELVARY

23

9

1

4

9

40:35

33

10.

Úvaly

23

9

2

2

10

23:29

33

11.

Nový Bor

23

5

7

3

8

28:43

32

12.

CHOMUTOV

23

8

2

2

11

25:31

27

13.

Hostouň

23

7

2

2

12

25:35

27

14.

Štětí

23

5

1

6

11

29:49

23

15.

Mostecký FK

23

5

1

3

14

27:60

20

16.

Libiš

23

1

2

5

15

17:49

12


Ondrášovka krajský přebor – 23. kolo

Nové Strašecí – Hvozdnice 3:2 (2:1) – (Kapek, Duchoň, Palko), Tuchlovice – SK Rakovník 1:3 (0:0) – (Červený 2, Tvrz P.).

1.

Brandýs n.L.

23

19

1

0

3

65:16

59

2.

VYKÁŇ

23

13

1

4

5

54:31

45

3.

Zbuzany

23

12

3

2

6

60:30

44

4.

Rejšice

23

13

1

2

7

52:33

43

5.

Tuchlovice

23

10

4

3

6

36:33

41

6.

SK Rakovník

23

9

6

0

8

43:41

39

7.

Nové Strašecí

23

10

2

3

8

35:38

37

8.

Poříčany

23

10

3

0

10

39:49

36

9.

Poříčí

22

9

2

2

9

41:30

33

10.

SEMICE

23

8

2

2

11

40:64

30

11.

Slaný

23

5

4

4

10

33:42

27

12.

Hvozdnice

23

7

2

2

12

50:67

27

13.

Beroun

23

6

3

3

11

38:55

27

14.

Mnichovohradišťský SK

23

5

2

4

12

25:47

23

15.

Jíloviště

22

4

2

6

10

41:49

22

16..

Lhota

23

4

1

2

16

23:50

16


SPORT INVEST I.A třída sk. A – 23. kolo

Zavidov – Cerhovice 5:1 (2:0) – (Korčák, Ždánský, Beneš, Štiller, VItner – vlastní Beneš).

1.

Všenorský SK

23

14

2

1

6

58:42

47

2.

Sp. Příbram

23

12

4

2

5

52:28

46

3.

Podlesí

23

12

4

1

6

61:31

45

4.

Nespeky

23

13

2

2

6

34:26

45

5.

Černolice

23

13

3

0

7

55:48

45

6.

Klecany

23

10

4

2

7

47:38

40

7.

Votice

23

10

1

4

8

50:41

36

8.

Zavidov

23

11

1

1

10

46:41

36

9.

VRANÝ

23

11

1

0

11

60:52

35

10.

CERHOVICE

23

9

1

3

10

41:42

32

11.

Vestec

23

9

1

3

10

41:42

32

12.

Mníšek p. Brdy

23

7

4

2

10

31:33

31

13.

Jedomělice

23

9

1

1

12

41:54

30

14.

Nový Knín

23

5

1

5

12

31:51

22

15.

Hostomice

23

4

1

5

13

31:54

19

16.

Jesenice

23

2

2

1

18

21:77

11


FITPARTNER GASTRO I.B třída sk. A – 19. kolo

SK Rakovník B – Hředle 5:0 (4:0) – (Tvrz P. 2, Tvrz M., Polák, Fojtík), Unhošť – Tn. Rakovník B 2:0 (0:0), Mšec – Klobuky 1:4 (0:1) – (vlastní).

1.

Hřebeč

19

16

1

2

0

71:18

52

2.

Libušín

19

12

2

2

3

46:22

42

3.

Mšec

19

9

3

2

5

45:32

35

4.

Hýskov

19

10

2

0

7

39:39

34

5.

Unhošť

19

8

4

1

6

37:33

30

6.

Doksy

19

8

2

1

8

26:24

29

7.

Tn. Rakovník B

19

8

0

2

9

24:29

26

8.

Klobuky

19

8

0

1

10

41:54

25

9.

Velká Dobrá

19

6

2

2

9

44:32

24

10.

SK Rakovník B

19

4

4

4

7

34:44

24

11.

Zlonice

19

6

2

1

10

35:50

23

12.

Braškov

19

6

1

2

10

35:45

22

13.

Trubín

19

4

1

2

12

30:63

16

14.

Hředle

19

1

3

5

10

19:41

14


KP dorostu sk. A

SK Rakovník – Jílové st. odloženo

SK Rakovník – Jílové ml. odloženo

Tn. Rakovník – Slaný st. 4 : 2 (Skoupý F. 2, Beneš A., Sýkora)

Tn. Rakovník – Slaný st. 2 : 1 (Beneš J., Sýkora)


KP žáků

Švermov – Tn. Rakovník st. 6 : 2 (Kraus 2)

Švermov – Tn. Rakovník ml. 2 : 5 (Blokeš 3, Pavlík, Fiška)


I.A třída dorostu

Velvary – Kněževes 12 : 3 (Neveďal 2, Sejpka)


I.A třída žáků

SK Rakovník – volno

Pavlíkov – Kročehlavy 6 : 0 (Schejbal 4, Ikrényi 2)


II. třída – 19. kolo

Ch. Mutějovice – FK Kněževes A 1:2 (1:1) – (Sajner – Hanych, Čihař), Oh. Městečko – FC 05 Zavidov B 2:2 (2:1) – (Urban J., Devera vlastní – Faigl, Devera) – pok. kopy 2:4 (Faigl), FC PO Olešná – So. Janov 1:0 (1:0) – (Vodrážka), FC Jesenice A – Ol. Rakovník 4:2 (1:1) – (Jeníček 2, Kapoun, Brda – Číhař 2), So. Kroučová – SK Lišany 2:2 (0:2) – (Škuthan ml., Husák – Minařík, Šutera) – pok. kopy 5:4 (Vajnar), SK Lány – Sp. Lužná 1:3 (0:2) – (Reichl – Pokorný 2, Kopernický), ČL Kolešovice A – SK Senomaty A 0:0 pok. kopy 4:2 (Kovář).

1.

Sp. Lužná

19

14

0

0

5

49:24

42

2.

FK Kněževes A

19

12

2

2

3

52:31

42

3.

Oh. Městečko

19

12

1

3

3

54:25

41

4.

FC PO Olešná

19

13

1

0

5

51:24

41

5.

Ol. Rakovník

19

12

0

0

7

65:43

36

6.

FC 05 Zavidov B

19

10

2

0

7

46:35

34

7.

FC Jesenice A

19

8

4

1

6

41:28

33

8.

Ch. Mutějovice

19

9

1

1

8

53:41

30

9.

SK Lišany

19

7

1

1

10

35:41

24

10.

ČL Kolešovice A

19

5

2

3

9

27:46

22

11.

So. Kroučová

19

5

1

1

12

23:47

18

12.

SK Lány

19

4

0

3

12

32:60

15

13.

SK Senomaty A

19

3

1

1

14

21:64

12

14.

So. Janov

19

2

1

1

15

16:56

9

Střelci

34 branek – Jakub Číhař (Ol. Rakovník),

22 branek – Radek Pokorný (Sp. Lužná),

17 branek – Radek Polášek (FC PO Olešná), Petr Šnídl (Oh. Městečko),

13 branek – Jiří Urban (Oh. Městečko), Jiří Jelínek (SK Lišany),

12 branek – Tomáš Vodrážka (FC PO Olešná), Lukáš Roubík (Ch. Mutějovice),

11 branek- Petr Holeček (FK Kněževes A),

10 branek – Jan Husák (So. Kroučová), Michal Reichl (SK Lány), Petr Roubík (ČL Kolešovice A),

9 branek – Petr Sajner (Ch. Mutějovice), David Jeníček (FC Jesenice A), Petr Čech ml. (FC 05 Zavidov B), Martin Polášek (FC PO Olešná),

8 branek – Ondřej Humr (SK Lány), Michal Večeřa (FK Kněževes A), Milan Staněk (Ch. Mutějovice),

7 branek – Milan Krejčí (FK Kněževes A), Radek Šnajdr (Sp. Lužná), Vít Fiala (FC Jesenice A), Luboš Mácha (SK Senomaty A),

6 branek – Jiří Hanych (FK Kněževes A), Roman Sattler (Ch. Mutějovice), Stanislav Rous (Ol. Rakovník), Dominik Žďánský (FC 05 Zavidov B), Josef Vejvoda (Sp. Lužná)

5 branek – Miroslav Hajný (Oh. Městečko), Marek Bradáč a Ondřej Frühauf (Ch. Mutějovice), Jan Melč (So. Janov), Patrik Vitner (FC 05 Zavidov B), Michal Šutera (SK Lišany)


III. třída – 17. kolo

So. Pustověty – SK Pavlíkov 3:0 (2:0) – (Kovacz 3), So. Branov – So. Srbeč 8:4 (4:2) – (Krátký 4, Molo 2, Kopejtko, Košina – Svítek 2, Cífka, Smrž), TJ Čistá – Sp. Řevničov 2:4 (1:2) – (Blecha M. 2 – Bechyňský 2, Hošek, Fujera), So. Sýkořice – TJ Roztoky A 1:3 (0:2) – (Hříbal – Pudil, Krůta, Fikejz), B. Rynholec – TJ Slabce 7:0 (5:0) – (Beran 3, Měsíček, Matějka, Milfait, Dadák), B. Lubná – Sj. Chrášťany 4:0 (2:0) – (Trejbal 2, Vopat D., Brabec).

1.

B. Rynholec

17

15

0

0

2

57:18

45

2.

Sp. Řevničov

17

12

0

0

5

49:32

36

3.

TJ Slabce

17

9

3

2

3

39:26

35

4.

B. Lubná

17

8

1

6

2

54:24

32

5.

Sj. Chrášťany

17

8

1

2

6

33:26

28

6.

TJ Roztoky A

17

5

6

1

5

29:25

28

7.

So. Sýkořice

17

7

1

2

7

42:41

25

8.

SK Pavlíkov

17

4

4

2

7

19:29

22

9.

TJ Čistá

17

6

0

0

11

44:61

18

10.

So. Pustověty

17

5

1

0

11

47:50

17

11.

So. Branov

17

5

0

1

11

36:55

16

12.

So. Srbeč

17

1

0

1

15

22:84

4

Střelci

30 branek – Milan Beran (B. Rynholec)

17 branek – Radek Truksa (So. Pustověty),

14 branek – Dominik Varyš (B. Lubná)

12 branek – Jiří Hošek (Sp. Řevničov),

11 branek – Petr Linc (So. Sýkořice),

10 branek – Jan Fujera (Sp. Řevničov), Tomáš Krátký (So. Branov),

9 branek – Václav Krůta (TJ Roztoky A), Petr Králička (Sj. Chrášťany), Roman Votroubek (TJ Čistá),

8 branek – Adam Trejbal (B. Lubná), Jiří Čiha (TJ Slabce), Pavel Bedenk (TJ Čistá),

7 branek – Denis Vopat (B. Lubná), Radek Choc (So. Branov), Martin Plincner (TJ Čistá), Václav Bičovský (So. Pustověty), Karel Mužík (TJ Slabce)

6 branek – Lukáš Hanzl a Kryštof Loula (Sj. Chrášťany), Milan Svítek (So. Srbeč), Tomáš Kovacz (So. Pustověty), Marek Blecha (TJ Čistá), Martin Hříbal (So. Sýkořice),

5 branek – Jaromír Knap (So. Pustověty), Martin Mika a Miroslav Vrábík (TJ Roztoky), Petr Kovařík a Petr Brabec (So. Sýkořice), Petr Kašpar (TJ Čistá), Tomáš Černý (TJ Slabce), Filip Libecajt (Sp. Řevničov), Filip Milfait a Jiří Matějka (B. Rynholec)


IV. třída – 17. kolo

FK Kounov – TJ Šanov 1:1 (0:1) – (Huttr – Nobilis) – pok. kopy 2:4 (Nobilis), SK Senomaty B – FC Jesenice B 1:1 (0:0) – (Mácha – Pfejfer) – pok. kopy 6:7 (Leiber), So. Ruda – ČL Kolešovice B 2:1 (1:1) – (Novotný, Cingr – Polánek D.), So. Petrohrad – SK Oráčov 2:5 (2:3) – (Pros, Kovář J. – Bařtipán 2, Vachtl, Šťastný, Černý vlastní), TJ Roztoky B – SK M. Žehrovice 0:3 (0:1) – (Kočí 2, Bauman), So. Panoší Újezd – FK Kněževes B 2:4 (1:3) – (Vávra V., Vávra B. – Žemlička, Miksa, Tancoš, Neveďal).

1.

SK Oráčov

17

15

0

1

1

73:26

46

2.

FK Kněževes B

17

10

2

1

4

62:36

35

3.

ČL Kolešovice B

17

10

1

1

5

31:27

33

4.

So. Ruda

17

9

2

1

5

41:30

32

5.

TJ Šanov

17

7

4

2

4

35:25

31

6.

So. Petrohrad

17

8

1

2

6

41:37

28

7.

SK Senomaty B

17

7

2

1

7

52:45

26

8.

FC Jesenice B

17

6

2

3

6

41:36

25

9.

SK M. Žehrovice

17

7

1

0

9

41:35

23

10.

TJ Roztoky B

17

4

0

2

11

28:45

14

11.

FK Kounov

17

3

0

1

13

26:70

10

12.

So. Panoší Újezd

17

1

0

0

16

24:83

3

Střelci – IV. třída

32 branek – Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov)

17 branek – Luboš Mácha (SK Senomaty B)

12 branek- Antonín Polcar (SK Senomaty B), Tomáš Sejpka (FK Kněževes B), Aleš Sekyra (TJ Šanov)

11 branek – Ladislav Jambor (FC Jesenice B)

10 branek – Josef Žemlička (FK Kněževes B), Dominik Kolář (FC Jesenice B), Ladislav Lejbl (TJ Roztoky B),

8. branek – Karel Pros (So. Petrohrad), Lukáš Halámek (So. Petrohrad),

7 branek – Jakub Bauman (SK Mš. Žehrovice), Petr Huttr (FK Kounov), Jan Elsnic, Petr Šťastný a Slavomír Vachtl (SK Oráčov), Martin Matouš (So. Ruda), Michal Malík (TJ Šanov), Dominik Kapoun (FC Jesenice B),

6 branek – Jaroslav Kovář (So. Petrohrad), Daniel Polánek (ČL Kolešovice B), Jan Kolek a Jan Kočí (SK Mš. Žehrovice), Patrik Kopřiva, Milan Krejčí (FK Kněževes B),

5 branek – Petr Kureš (SK Mš. Žehrovice), Radek Vaníček (FK Kněževes B), Marcel Kovář a Miroslav Ibl (So. Petrohrad), Radek Cingr, Jan Pondělíček a Radek Vojanec (So. Ruda)


OP starších žáků – 9. kolo

SK Senomaty – SK Rakovník B 1:9 (1:5) – (Melč – Mašek 4, Týče, Koc, Vondruška, Kraus, Těšínský), FC PO Olešná – Sp. Lužná 1:1 (0:1) – (Svoboda M. – Švambera J.) – pok. kopy 5:4 (Svoboda D.), FC Jesenice – TJ Čistá – odloženo.

1.

SK Rakovník B

9

8

1

0

1

47:13

23

2.

TJ Čistá

8

6

0

1

2

46:16

19

3.

FC PO Olešná

9

6

3

0

3

18:15

15

4.

FC Jesenice

8

4

0

1

4

36:14

13

5.

Sp. Lužná

9

2

0

1

7

13:43

7

6.

SK Senomaty

9

0

0

1

9

10:69

1


OP mladších žáků – 7. kolo

SK Rakovník – SK Rakovník 8:1 (3:0) – (Váňa 3, Mikšovic 2, Vondruška, Ryba, Kraus – Hamouz )

OP mladších žáků – 8. kolo

SK Lány – SK Rakovník 0:13 (0:4) – (Váňa 5, Mikšovic 3, Vondruška 2, Ryba 2, Kraus).

OP mladších žáků – 9. kolo

SK Lány – FK Hředle 4:3 (2:1) – (Klein 2, Blažek, Gregor – Roubík, Vitner, Minařík), SK Rakovník – ČL Kolešovice ?, SKP Rakovník – volno.

1.

SK Rakovník

6

6

0

0

0

65:5

18

2.

SKP Rakovník

7

5

0

0

2

33:19

15

3.

FK Hředle

6

3

0

0

3

19:27

9

4.

SK Lány

7

2

0

0

5

11:54

6

5.

ČL Kolešovice

6

0

0

0

6

7:30

0


OP starších přípravek – 13. kolo

SKP Rakovník M – TJ Roztoky 7:11 (Brynda 5, Broum, Trešl – Barčot M. 3, Horský 3, Moravec 3, Hošek, Barčot David).

OP starších přípravek – 14. kolo

FC 05 Zavidov – Sp. Řevničov 7:2 (Diepold M. 4, Bohuslav, Diepold T, Urban P. – Deňo, Kostolanyi).

OP starších přípravek – 15. kolo

Sp. Lužná – SK Lišany 6:4 (4:1) – (Háček 4, Pochman, Šíma – Rubešová 2, Kočová, Bártová), Sp. Řevničov – TJ Roztoky 4:11 (2:5) – (Studená 2, Rekšák, Souček – Barčot M. 4, Kovalsky 2, Moravec 2, Horský 2, Hošek), SKP Rakovník M – Tn. Rakovník 4:8 (Podhorský 2, Broum, Brynda – Chvapil 3, Šnídl 2, Pavlík 2, Brož), SKP Rakovník S – FC 05 Zavidov 19:4 (Kokšák 2, Fojtík, Gregor, Gebhart, Hamouz, Chromych, Koc, Kolský, Kukla, Kupka, Láska, Pavlíček, Pospíšil, Rýgl, Seidl, Škubal, Hornof, Muška – Diepold M. 2, Diepold T., Křivohlavý), SKP Rakovník O – FK Kněževes – odloženo, So. Mšec – volno

1.

Tn. Rakovník

13

12

0

0

1

163:40

36

2.

TJ Roztoky

14

12

0

0

2

180:62

36

3.

SKP Rakovník S

14

12

0

0

2

98:44

36

4.

FC 05 Zavidov

14

10

0

0

4

108:68

30

5.

SKP Rakovník M

13

7

0

0

6

84:62

21

6.

SKP Rakovník O

13

6

0

0

7

85:103

18

7.

So. Mšec

13

5

0

0

8

89:95

15

8.

FK Kněževes

11

4

0

0

7

74:91

12

9.

Sp. Lužná

14

3

0

0

10

65:138

10

10.

Sp. Řevničov

14

1

0

0

12

67:150

4

11.

SK Lišany

13

0

0

0

13

19:179

0


 448 total views,  1 views today