Obsazení rozhodčích a delegátů na 6. – 8. května 2017

Klikněte ZDE pro stažení PDF verze


Vyšší soutěže
Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
I. liga Mladá Boleslav Jihlava Franěk Pelikán Peřina Matějček Ulrich Beneš
ČFL Jirny Hradec Králové Lerch Machýček Duchoň Martinec
ČFL Tachov Vyšehrad Grimm Janoch Kříž Hamouz R.
Divize A Aritma Praha Motorlet Praha Duchoň Machýček Opočenský Vrzal
Divize A Karlovy Vary Mariánské Lázně Baum Kapoun Šimeček Zeman
Krajský přebor Jíloviště Tuchlovice Asník Brožek Vyhnanovský Míka
Krajský přebor Zbuzany Beroun Vlk Mar. Vlk Mir. Roth Franěk
Krajský přebor Hvozdnice Rejšice Cílek Vokoun Švagr Vlasjuk
I.A třída sk. A Příbram Jedomělice Baroch Radina Zdeněk Váňa
I.A třída sk. A Hostomice Mníšek p. B. Chrudimský Drábek Petýrek Zeman
I.A třída sk. A Vraný Všenory Zuskin Dohnal Holakovská Duchoň
I.A třída sk. A Cerhovice Podlesí Polák Čechmánek Prosr Štefan
I.B třída sk. C Lysá n. L. Bílé Podolí Fejfar Vyhnanovský Šefara
I.B třída sk. D Sedlec-Prčice Jankov Brožek Asník Sixta
I.B třída sk. E Loděnice Petrovice Šefara Fejfar Sixta

II. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
06.05. 10:00 Ol. Rakovník (13) Ch. Mutějovice (8) Strouhal Švácha Polívka
06.05. 17:00 FK Kněževes A (12) FC PO Olešná (9) Titlbach Šipoš Bohatý
06.05. 17:00 So. Janov (11) Oh. Městečko (10) Sedláček
06.05. 17:00 SK Senomaty A (3) SK Lány (5) Brda Šmíd Kozák
06.05. 17:00 Sp. Lužná (2) So. Kroučová (6) Švácha Polívka Strouhal
07.05. 10:00 FC 05 Zavidov B (14) ČL Kolešovice A (4) Kučera Sedláček Bohatý
07.05. 17:00 SK Lišany (1) FC Jesenice A (7) Polívka Strouhal Švácha

III. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
06.05. 17:00 SK Pavlíkov (10) TJ Čistá (9) Tichý
06.05. 17:00 TJ Roztoky A (11) So. Pustověty (8) Trešl
07.05. 17:00 Sp. Řevničov (12) B. Lubná (4) Kozák Titlbach Brda
07.05. 17:00 Sj. Chrášťany (3) So. Branov (5) Bohatý Říha Sedláček
07.05. 17:00 So. Srbeč (2) B. Rynholec (6) Šmíd
07.05. 17:00 TJ Slabce (1) So. Sýkořice (7) Šipoš Vodrážka Tichý

IV. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
06.05. 10:00 SK M. Žehrovice (2) So. Petrohrad (6) Titlbach
07.05. 10:00 FC Jesenice B (12) FK Kounov (4) Kozák
07.05. 13:30 TJ Šanov (3) TJ Roztoky B (5) Vodrážka
07.05. 13:30 SK Oráčov (1) So. Panoší Újezd (7) Titlbach
07.05. 13:30 FK Kněževes B (11) So. Ruda (8) Tichý
07.05. 13:30 ČL Kolešovice B (10) SK Senomaty B (9) Šmíd

OP SŽ
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
06.05. 10:00 SK Rakovník B (6) FC Jesenice (3) Bohatý
06.05. 10:00 TJ Čistá (2) FC PO Olešná (4)
06.05. 10:00 Sp. Lužná (1) SK Senomaty (5) Kozák

KP SŽ
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
06.05. 9:30 TJ TATRAN Rakovník (1) FK Brandýs – Boleslav (9) Trešl Šipoš
08.05. 9:30 TJ TATRAN Rakovník (1) FK Neratovice-Byškovice(17) Titlbach Polívka

DIVIZE A ŽENY
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
06.05. 13:00 SK Pavlíkov (9) FK Teplice ,,B” (10) Tichý

 

 593 total views,  1 views today