Kompletní výsledky z 06. a 07.05.2017

Fortuna Divize sk. B – 24. kolo

Tn. Rakovník – Meteor Praha 5:1 (1:1) – (Mařík 3, Máče 2).

1.

Brozany

24

14

6

2

2

55:22

56

2.

Nymburk

24

15

4

3

2

55:22

56

3.

Český Brod

23

13

3

3

4

51:22

48

4.

Kladno

23

13

3

2

5

44:25

47

5.

Souš

24

11

2

3

8

37:28

40

6.

Tn. Rakovník

24

10

2

3

9

33:35

37

7.

Neratovice-Byškovice

24

9

4

2

9

27:33

37

8.

VELVARY

24

9

2

4

9

41:36

35

9.

Meteor Praha

24

9

4

0

11

37:32

35

10.

Nový Bor

24

6

7

3

8

29:43

35

11.

Úvaly

24

9

2

2

11

23:30

33

12.

Hostouň

24

7

2

3

12

27:37

28

13.

CHOMUTOV

24

8

2

2

12

27:34

27

14.

Štětí

24

5

1

6

12

30:51

23

15.

Mostecký FK

24

5

1

4

14

28:61

21

16.

Libiš

24

1

2

5

16

17:50

12


Ondrášovka krajský přebor – 24. kolo

Vykáň – Nové Strašecí 3:0 (2:0), SK Rakovník – Poříčany 3:2 (1:2) – (Tvrz P., Nwogu, Červený).

1.

Brandýs

24

19

1

0

4

66:19

59

2.

VYKÁŇ

24

14

1

4

5

57:31

48

3.

Zbuzany

24

13

3

2

6

65:31

47

4.

Rejšice

24

13

1

3

7

53:34

44

5.

SK Rakovník

24

10

6

0

8

46:43

42

6.

Tuchlovice

24

10

4

3

7

38:37

41

7.

Nové Strašecí

24

10

2

3

9

35:41

37

8.

Poříčí

23

10

2

2

9

44:31

36

9.

Poříčany

24

10

3

0

11

41:52

36

10.

SEMICE

24

9

2

2

11

42:64

33

11.

Hvozdnice

24

7

3

2

12

51:68

29

12.

Slaný

24

5

4

4

11

33:44

27

13.

Beroun

24

6

3

3

12

39:60

27

14.

Jíloviště

23

5

2

6

10

45:51

25

15.

Mnichovohradišťský SK

24

5

2

4

13

25:49

23

16.

Lhota

24

5

1

2

16

25:50

19


SPORT INVES I.A třída sk. A – 24. kolo

Černolice – Zavidov 7:2 (3:1) – (Korčák, Faigl)

1.

Sp. Příbram

24

13

4

2

5

56:28

49

2.

Černolice

24

14

3

0

7

62:50

48

3.

Nespeky

24

14

2

2

6

36:27

48

4.

Podlesí

24

12

5

1

6

63:33

47

5.

Všenorský SK

24

14

2

1

7

59:47

47

6.

Klecany

24

10

4

2

8

48:40

40

7.

Votice

24

11

1

4

8

55:43

39

8.

VRANÝ

24

12

1

0

11

65:53

38

9.

Zavidov

24

11

1

1

11

48:48

36

10.

CERHOVICE

24

9

1

4

10

43:44

33

11.

Vestec

24

9

1

3

11

42:44

32

12.

Mníšek

24

7

4

2

12

32:37

31

13.

Jedomělice

24

9

1

1

13

41:58

30

14.

Nový Knín

24

6

1

5

12

33:52

25

15.

Hostomice

24

5

1

5

13

35:55

22

16.

Jesenice

24

2

2

1

19

23:82

11


FITPARTNER GASTRO I.B třída sk. A – 20. kolo

Hředle – Mšec 1:1 (0:1) – (Sláma – Zeman) – pok. kopy 4:5 (Škutchan), (Hřebeč – SK Rakovník B 3:0,

Hýskov – Tn. Rakovník B 5:5 (4:2) – (Kučera P. 3, Hájek, Červenka) – pok. kopy 6:5.

1.

Hřebeč

20

17

1

2

0

74:18

55

2.

Libušín

20

12

2

2

4

46:23

42

3.

Mšec

20

9

4

2

5

46:33

37

4.

Hýskov

20

10

3

0

7

44:44

36

5.

Doksy

20

8

3

1

8

27:25

31

6.

Unhošť

20

8

4

1

7

37:36

30

7.

Velká Dobrá

20

7

2

2

9

47:32

27

8.

Tn. Rakovník B

20

8

0

3

9

29:34

27

9.

Klobuky

20

8

0

2

10

42:55

26

10.

Zlonice

20

7

2

1

10

37:51

26

11.

Braškov

20

7

1

2

10

36:45

25

12.

SK Rakovník B

20

4

4

4

8

34:47

24

13.

Trubín

20

4

1

2

13

31:65

16

14.

Hředle

20

1

3

6

10

20:42

15


KP dorostu sk. A

SK Rakovník – Jílové st. 9 : 1 (Krupička 4, Galia 2, Jelínek, Bučák, Hula)

SK Rakovník – Jílové ml. 2 : 0 (Kotaska, Kalaš)

Hořovicko – SK Rakovník st. 3 : 2 (Galia, Krupička)

Hořovicko – SK Rakovník ml. 5 : 1

Jílové – Tn. Rakovník st. 1 : 2 (Tofeliuk, Vait)

Jílové – Tn. Rakovník ml. 1 : 5 (Sýkora 2, Beneš J. 2, Nováček)


KP žáků

Tn. Rakovník – Brandýs-Boleslav st. 3 : 0 (Šetina, Berbr, Charvát)

Tn. Rakovník – Brandýs-Boleslav ml. 5 : 0 (Blokeš 2, Pavlík J., Lebeda, Čech)

Kolín – Tn. Rakovník st. 1 : 0

Kolín – Tn. Rakovník ml. 2 : 3 (Fiška, Blokeš, Pavlík J.)


I.A třída dorostu

Kněževes – Dolany 9 : 4 (Neveďal 4, Sejpka 3, Jiroušek, Šíma)


I.A třída žáků

SK Rakovník – Sl. Kladno 11 : 0 (Červený 5, Mašek 2, Werner, Holý, Vydra, Váňa)

Pš. Mělník – Pavlíkov 8 : 0


II. třída – 20. kolo

Ol. Rakovník – Ch. Mutějovice – družstvo FK Chmel Mutějovice se k utkání nedostavilo, SK Senomaty A – SK Lány 3:2 (3:1) – (Eichler 2,. Mácha – Rajgl, Kosár), Sp. Lužná – So. Kroučová 3:0 (0:0) – (Pokorný 2, Krumhanzl), FK Kněževes A – FC PO Olešná 4:4 (2:4) – (Krejčí 3, Večeřa – Telvák 2, Majba, Hlavsa) – pok. kopy 4:3 (Sejpka T.), So. Janov – Oh. Městečko 0:5 (0:3) – (Šnídl P. 2, Kučera O. 2, vlastní Kinter), FC 05 Zavidov B – ČL Kolešovice A 1:1 (0:0) – (Čech st. – Vician) – pok. kopy 3:2 (Devera), SK Lišany – FC Jesenice A 3:4 (2:2) – (Žalud, Paseka, Minařík – Mutínský, Pfeifer J., Kotek, Jeníček).

1.

Sp. Lužná

20

15

0

0

5

52:24

45

2.

Oh. Městečko

20

13

1

3

3

59:25

44

3.

FK Kněževes A

20

12

3

2

3

56:35

44

4.

FC PO Olešná

20

13

1

1

5

55:28

42

5.

Ol. Rakovník

19

12

0

0

7

65:43

36

6.

FC Jesenice A

20

9

4

1

6

45:31

36

7.

FC 05 Zavidov B

20

10

3

0

7

47:36

36

8.

Ch. Mutějovice

19

9

1

1

8

53:41

30

9.

SK Lišany

20

7

1

1

11

38:45

24

10.

ČL Kolešovice A

20

5

2

4

19

28:47

23

11.

So. Kroučová

20

5

1

1

13

23:50

18

12.

SK Lány

20

4

0

3

13

34:63

15

13.

SK Senomaty A

20

4

1

1

14

24:66

15

14.

So. Janov

20

2

1

1

16

16:61

9

Střelci

34 branek – Jakub Číhař (Ol. Rakovník),

24 branek – Radek Pokorný (Sp. Lužná),

19 branek – Petr Šnídl (Oh. Městečko),

17 branek – Radek Polášek (FC PO Olešná),

13 branek – Jiří Urban (Oh. Městečko), Jiří Jelínek (SK Lišany),

12 branek – Tomáš Vodrážka (FC PO Olešná), Lukáš Roubík (Ch. Mutějovice),

11 branek- Petr Holeček (FK Kněževes A),

10 branek – Milan Krejčí (FK Kněževes A), Jan Husák (So. Kroučová), Michal Reichl (SK Lány), Petr Roubík (ČL Kolešovice A), David Jeníček (FC Jesenice A),

9 branek – Michal Večeřa (FK Kněževes A), Petr Sajner (Ch. Mutějovice), Petr Čech ml. (FC 05 Zavidov B), Martin Polášek (FC PO Olešná),

8 branek – Luboš Mácha (SK Senomaty A), Ondřej Humr (SK Lány), Milan Staněk (Ch. Mutějovice),

7 branek – Radek Šnajdr (Sp. Lužná), Vít Fiala (FC Jesenice A),

6 branek – Jiří Hanych (FK Kněževes A), Roman Sattler (Ch. Mutějovice), Stanislav Rous (Ol. Rakovník), Dominik Žďánský (FC 05 Zavidov B), Josef Vejvoda (Sp. Lužná)

5 branek – Miroslav Hajný (Oh. Městečko), Marek Bradáč a Ondřej Frühauf (Ch. Mutějovice), Jan Melč (So. Janov), Patrik Vitner (FC 05 Zavidov B), Michal Šutera a Radek Žalud (SK Lišany)


III. třída – 18. kolo

SK Pavlíkov – TJ Čistá 0:1 (0:1) – (Blecha M.), TJ Roztoky A – So. Pustověty 4:2 (4:1) – (Hruška 2, Masarovič, Pudil – Truksa, Knap), So. Srbeč – B. Rynholec 2:3 (2:1) – (Mišik, Svítek – Beran 2, Milfait), TJ Slabce – So. Sýkořice 0:1 (0:1) – (Kovařík), Sp. Řevničov – B. Lubná 1:1 (0:0) – (Hošek – Šesták Jan) – pok. kopy 0:3 (Klik), Sj. Chrášťany – So. Branov 1:1 (1:1) – (Šutera – Košina) – pok. kopy 5:4 (Propletený).

1.

B. Rynholec

18

16

0

0

2

60:20

48

2.

Sp. Řevničov

18

12

0

1

6

50:33

37

3.

TJ Slabce

18

12

3

2

6

39:27

35

4.

B. Lubná

18

10

2

6

8

55:25

34

5.

TJ Roztoky A

18

12

6

1

6

33:27

31

6.

Sj. Chrášťany

18

10

2

2

8

34:27

30

7.

So. Sýkořice

18

9

1

2

9

43:41

28

8.

SK Pavlíkov

18

8

4

2

10

19:30

22

9.

TJ Čistá

18

7

0

0

11

45:61

21

10.

So. Pustověty

18

6

1

0

12

49:54

17

11.

So. Branov

18

5

0

2

13

37:56

17

12.

So. Srbeč

18

1

0

1

17

24:87

4

Střelci

32 branek – Milan Beran (B. Rynholec)

18 branek – Radek Truksa (So. Pustověty),

14 branek – Dominik Varyš (B. Lubná)

13 branek – Jiří Hošek (Sp. Řevničov),

11 branek – Petr Linc (So. Sýkořice),

10 branek – Jan Fujera (Sp. Řevničov), Tomáš Krátký (So. Branov),

9 branek – Václav Krůta (TJ Roztoky A), Petr Králička (Sj. Chrášťany), Roman Votroubek (TJ Čistá),

8 branek – Adam Trejbal (B. Lubná), Jiří Čiha (TJ Slabce), Pavel Bedenk (TJ Čistá),

7 branek – Milan Svítek (So. Srbeč), Denis Vopat (B. Lubná), Radek Choc (So. Branov), Martin Plincner a Marek Blecha (TJ Čistá), Václav Bičovský (So. Pustověty), Karel Mužík (TJ Slabce)

6 branek – Jaromír Knap aTomáš Kovacz (So. Pustověty), Lukáš Hanzl a Kryštof Loula (Sj. Chrášťany), Martin Hříbal (So. Sýkořice), Filip Milfait (B. Rynholec)

5 branek –Martin Mika a Miroslav Vrábík (TJ Roztoky), Petr Kovařík a Petr Brabec (So. Sýkořice), Petr Kašpar (TJ Čistá), Tomáš Černý (TJ Slabce), Filip Libecajt (Sp. Řevničov), Jiří Matějka (B. Rynholec), Miroslav Mišik (So. Srbeč)


IV. třída – 18. kolo

SK M. Žehrovice – So. Petrohrad 4:2 (2:2) – (Chlád 2, Mayrich, Slavík – Čoka, Čmolík), FC Jesenice B – FK Kounov 10:0 (7:0) – (Kolář 4, Beneš 2, Pacourek, Kapoun, Jambor, Synek), TJ Šanov – TJ Roztoky B 4:2 (1:1) – (Malík 2, Sekyra A., Blecha – Hlavatý, Hladík), SK Oráčov – So. Panoší Újezd 9:0 (5:0) – (Tokar 3, Bařtipán 2, Šťastný 2, Sejpka P., Svatoň), ČL Kolešovice B – SK Senomaty B 2:0 (1:0) – (Prais, Polánek D.), FK Kněževes B – So. Ruda 1:5 (1:3) – (Sejpka T. – Pongrác 2, Novotný, Pondělíček, Blín).

1.

SK Oráčov

18

16

0

1

1

82:26

49

2.

ČL Kolešovice B

18

11

1

1

5

33:27

36

3.

FK Kněževes B

18

10

2

1

5

63:41

35

4.

So. Ruda

18

10

2

1

5

46:31

35

5.

TJ Šanov

18

8

4

2

4

39:27

34

6.

FC Jesenice B

18

7

2

3

6

51:36

28

7.

So. Petrohrad

18

8

1

2

7

43:41

28

8.

SK M. Žehrovice

18

8

1

0

9

45:37

26

9.

SK Senomaty B

18

7

2

1

8

52:47

26

10.

TJ Roztoky B

18

4

0

2

12

30:49

14

11.

FK Kounov

18

3

0

1

14

26:80

10

12.

So. Panoší Újezd

18

1

0

0

17

24:92

3

Střelci – IV. třída

34 branek – Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov)

17 branek – Luboš Mácha (SK Senomaty B)

14 branek – Dominik Kolář (FC Jesenice B),

13 branek – Tomáš Sejpka (FK Kněževes B), Aleš Sekyra (TJ Šanov),

12 branek – Ladislav Jambor (FC Jesenice B), Antonín Polcar (SK Senomaty B),

10 branek – Josef Žemlička (FK Kněževes B), Ladislav Lejbl (TJ Roztoky B),

9 branek – Michal Malík (TJ Šanov), Petr Šťastný (SK Oráčov),

8 branek – Dominik Kapoun (FC Jesenice B), Karel Pros (So. Petrohrad), Lukáš Halámek (So. Petrohrad),

7 branek – Daniel Polánek (ČL Kolešovice B), Jakub Bauman (SK Mš. Žehrovice), Petr Huttr (FK Kounov), Jan Elsnic a Slavomír Vachtl (SK Oráčov), Martin Matouš (So. Ruda),

6 branek – Jaroslav Kovář (So. Petrohrad), Jan Kolek a Jan Kočí (SK Mš. Žehrovice), Patrik Kopřiva, Milan Krejčí (FK Kněževes B), Jan Pondělíček (So. Ruda)

5 branek – Petr Kureš (SK Mš. Žehrovice), Radek Vaníček (FK Kněževes B), Marcel Kovář a Miroslav Ibl (So. Petrohrad), Radek Cingr a Radek Vojanec (So. Ruda)


OP starších žáků – 8. kolo

SK Rakovník B – TJ Čistá 5:0 (1:0) – (Mašek, Těšínský, Itner, Koc, vlastní Fišer).

OP starších žáků – 9. kolo

FC Jesenice – TJ Čistá 3:2 (3:0) – (Nistor 2, Braun – Fišer 2).

OP starších žáků – 10. kolo

SK Rakovník B – FC Jesenice 2:0 (2:0) – (Vodruška, Řezáč), Sp. Lužná – SK Senomaty 3:0 (0:0) – (Malecký 3), TJ Čistá – FC PO Olešná 4:1 (2:1) – (Fišer 3, vlastní Skřivan – Fiala).

OP starších žáků – konečná tabulka

1.

SK Rakovník B

10

9

1

0

1

49:13

26

2.

TJ Čistá

10

7

0

1

3

52:20

22

3.

FC Jesenice

10

5

0

1

5

39:18

16

4.

FC PO Olešná

10

6

3

0

4

19:19

15

5.

Sp. Lužná

10

3

0

1

7

16:43

10

6.

SK Senomaty

10

0

0

1

10

10:72

1


OP mladších žáků – 9. kolo

SK Rakovník – ČL Kolešovice 12:0 (5:0) – (Kraus 3, Těšínský 2, Mikšovic 2, Hu Yiang 2, Toráč L. 2, Němec).

OP mladších žáků – 10. kolo

FK Hředle – SKP Rakovník 4:2 (3:0) – (Roubík 4 – Škubal 2), ČL Kolešovice – SK Lány 4:0 (1:0) – (Šnajdr 2, Čureja, Rychtařík), SK Rakovník – volno.

1.

SK Rakovník

7

7

0

0

0

77:5

21

2.

SKP Rakovník

8

5

0

0

3

35:23

15

3.

FK Hředle

7

4

0

0

3

23:29

12

4.

SK Lány

8

2

0

0

6

11:58

6

5.

ČL Kolešovice

8

1

0

0

7

11:42

3


OP starších přípravek – 15. kolo

SKP Rakovník O – FK Kněževes 4:10 (Hujer, Šturma, Klekner, Macek – Liprt 4, Mrhal 2, Žák, Fiala, Kutílek, Prchal).

OP starších přípravek – 16. kolo

FC 05 Zavidov – Sp. Lužná 6:2 (Diepold 3, Křivohlavý 2, Urban – Stehlík, Röder), SK Lišany – So. Mšec 2:13 (Kočová 2 – Rajnyš J. 6, Duben M. 3, Duben L. 2, Trachta 2), Tn. Rakovník – SKP Rakovník O 5:11 (Meduna D. 3, Meduna D., Pšenička – Brynda 4, Klekner 2, Šturma 2, Hujer, Pospíšil, Štys), FK Kněževes – Sp. Řevničov 17:1 (Mrhal 6, Prchal 4, Liprt 3, Fiala 3, Kutílek – Deňo), TJ Roztoky – SKP Rakovník S – odloženo, SKP Rakovník M – volno.

1.

TJ Roztoky

14

12

0

0

2

180:62

36

2.

Tn. Rakovník

14

12

0

0

2

168:51

36

3.

SKP Rakovník S

14

12

0

0

2

98:44

36

4.

FC 05 Zavidov

15

11

0

0

4

114:70

33

5.

SKP Rakovník M

13

7

0

0

6

84:62

21

6.

SKP Rakovník O

15

7

0

0

8

100:118

21

7.

So. Mšec

14

6

0

0

8

102:97

18

8.

FK Kněževes

13

6

0

0

7

101:96

18

9.

Sp. Lužná

15

3

0

0

11

67:144

10

10.

Sp. Řevničov

15

1

0

0

13

68:167

4

11.

SK Lišany

14

0

0

0

14

21:192

0


 473 total views,  1 views today