Krajské finále MOS, Poděbrady, 04. 05. 2017

Ve čtvrtek 4. května se v Poděbradech uskutečnilo krajské finále Meziokresní soutěže výběrů U – 12. O tom, jak si vedli naše holky a kluci, nám poreferoval jeden z trenérů, Marek Tvrz.

Náš výběr obsadil v celkovém účtování 4. místo ze všech okresů ve Středočeském kraji. Nesmíme zapomenout ani na vítěze individuální ceny – nejlepším hráčem turnaje se stal Michael Hamouz.

“Z finálového turnaje jsem trochu zklamaný, protože si myslím, že tým hrál pod své možnosti. Postrádal jsem nejen chuť, ale take lepší fyzickou připravenost hráčů, kteří hraji nižší než krajské soutěže. Pro ně to ovšem byla velká zkušenost. Turnaj se lámal v prvním zápase, který byl 6:6 na tutové šance, ale 1:4 na branky. Nevím, zda to bylo pozdním příjezdem, ranní ospalostí či mokrým terénem. Utkáni mělo ve hře vyrovnaný průběh i přes náš, dle mého, podprůměrný mdlý výkon. Ostatní zápasy měly podobný průběh. I v dalším zápase nás srazila slabá, téměř nulová, efektivita proměňování šancí. Třetí zápas se už dohrával spíše z povinnosti. Celkově je třeba si uvědomit, že jsme ale dva předchozí turnaje vyhráli a celkově skončili 4. ve Středočeském kraji. To je úspěch, který se výběru OFS Rakovník dlouho nepovedl a možná i zase nepovede. Sešel se kvalitní výběr na počet hráčů ročníku 2005 na okrese letos. Děkuji hráčkám a hráčům za jejich výkon v celém ročníku. Děkuji také rodičům, trenérům klubů a vedení OFS za spolupráci. Tímto turnajem končí éra ročníku 2005. Nutno podotknout – úspěšná éra.”

 729 total views,  1 views today