Obsazení rozhodčích a delegátů na 13.-14. května 2017

Klikněte ZDE pro stažení PDF verze


Vyšší soutěže
Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
I. Liga Příbram Brno Franěk Nádvorník Paták J. Jílek Melichar Hartman
II. Liga Sokolov Znojmo Váňa Jan Fišer Vlasjuk Bohuněk Trešlová
II. Liga České Budějovice Pardubice Černý Vitner Poživil Ulrich Beneš
ČFL Králův Dvůr Dobrovice Košan Paták V. Kříž Zeman
ČFL Převýšov Zápy Váňa Matoušek Machýček Koňák
Divize A Jankov Aritma Praha Krejsa Duchoň Tesař Havránek
Divize A Český Krumlov Karlovy Vary Cupl Simbartl Tesař Hamouz R.
Divize C Pardubice B Dvůr Králové Průcha Hrkal Čechlovský Zeman
Krajský přebor Poříčí Lhota Vlk Mir. Vlk Mar. Tvaroh Beneš
Krajský přebor Slaný Mnichovo Hradiště Šefara Vyhnanovský Asník Chyba
Krajský přebor Hvozdnice Zbuzany Mansour Myška Kubečka Váňa
I.A třída sk. B Pšovka Mělník Čelákovice Čermoch Bartůšek Velebil Štefan
I.A třída sk.B Sázava Velim Šesták V. Šesták M. Jarolímek M. Vlasjuk
I.B třída sk. A Unhošť Trubín Vyhnanovský Filip Žáková
I.B třída sk. C Liblice Čáslav Brda Brožek Sixta
I.B třída sk. D Kácov Týnec n. Sáz. Fejfar Šefara Brda
I.B třída sk. D Sedlec-Prčice Maršovice Jarolímek R. Glogar P. Burian Štefan
I.B třída sk. E Petrovice Kosoř Sixta Asník Brožek Míka

1. finále okresního poháru
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
10.05. 17:30 FK Kněževes A (12) FC PO Olešná (9) Svoboda Fejfar Brda

II. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
13.05. 10:00 Ch. Mutějovice (8) SK Lišany (1) Vodrážka Strouhal Švácha
13.05. 17:00 FC Jesenice A (7) Sp. Lužná (2) Kozák
13.05. 17:00 SK Senomaty A (3) So. Kroučová (6) Titlbach
13.05. 17:00 SK Lány (5) ČL Kolešovice A (4) Polívka
13.05. 17:00 So. Janov (11) FC 05 Zavidov B (14) Švácha
13.05. 17:00 Oh. Městečko (10) FK Kněževes A (12) Sedláček Šipoš Trešl
13.05. 17:00 FC PO Olešná (9) Ol. Rakovník (13) Strouhal

III. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
13.05. 13:30 SK Pavlíkov (10) Sp. Řevničov (12) Šipoš Trešl Sedláček
14.05. 13:30 So. Pustověty (8) TJ Slabce (1) Říha Vodrážka Bohatý
14.05. 13:30 So. Branov (5) B. Lubná (4) Švácha
14.05. 15:00 TJ Čistá (9) TJ Roztoky A (11) Strouhal Titlbach Polívka
14.05. 17:00 So. Sýkořice (7) So. Srbeč (2) Kučera
14.05. 17:00 B. Rynholec (6) Sj. Chrášťany (3) Bohatý Říha Vodrážka

IV. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
14.05. 13:30 ČL Kolešovice B (10) FC Jesenice B (12) Sedláček
14.05. 13:30 SK Senomaty B (9) FK Kněževes B (11) Šmíd
14.05. 13:30 So. Ruda (8) SK Oráčov (1) Vyhnanovský
14.05. 13:30 So. Petrohrad (6) TJ Šanov (3) Kozák
14.05. 13:30 TJ Roztoky B (5) FK Kounov (4) Kučera
14.05. 17:00 So. Panoší Újezd (7) SK M. Žehrovice (2) Kozák

OP SŽ
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
16.05. 17:30 FC PO Olešná (6) TJ Čistá (1) Polívka
13.05. 10:00 SK Senomaty (5) SK Rakovník B (2)
13.05. 10:00 FC Jesenice (4) Sp. Lužná (3) Kozák

KP DOROST
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
13.05. 9:30 SK Rakovník (6) Fotbalový klub Králův Dvůr (3) Kučera
13.05. 10:15 TJ TATRAN Rakovník (7) FK HOŘOVICKO (2) Titlbach
13.05. 11:45 SK Rakovník (6) FK Králův Dvůr (3) Kučera
13.05. 12:30 TJ TATRAN Rakovník (7) FK HOŘOVICKO (2) Titlbach

 728 total views,  2 views today