Kompletní výsledky z 13. a 14.05.2017

Fortuna Divize sk. B – 25. kolo

Velvary – Tn. Rakovník 1:0 (0:0)

1.

Sokol Brozany

25

15

6

2

2

59:22

59

2.

Nymburk

25

16

4

3

2

57:22

59

3.

Kladno

24

14

3

2

5

46:25

50

4.

Český Brod

24

13

3

3

5

51:26

48

5.

Souš

25

11

3

3

8

37:28

42

6.

Neratovice-Byškovice

25

9

5

2

9

27:33

39

7.

VELVARY

25

10

2

4

9

42:36

38

8.

Meteor Praha

25

10

4

0

11

40:34

38

9.

Tn. Rakovník

25

10

2

3

10

33:36

37

10.

Nový Bor

25

6

7

3

9

29:45

35

11.

Úvaly

25

9

2

2

12

23:32

33

12.

CHOMUTOV

25

9

2

2

12

31:34

30

13.

Hostouň

25

7

2

3

13

29:40

28

14.

Štětí

25

5

1

6

13

30:55

23

15.

Mostecký FK

25

5

1

5

14

28:61

22

16.

Libiš

25

1

2

6

16

17:50

13


Ondrášovka krajský přebor – 25. kolo

Nové Strašecí – SK Rakovník 1:1 (1:1) (Ducár – Červený) – pok. kopy 4:2 (Mžourek)

1.

Brandýs n.L.

25

20

1

0

4

67:19

62

2.

VYKÁŇ

25

15

1

4

5

60:31

51

3.

Zbuzany

25

13

3

2

7

65:32

47

4.

Rejšice

25

13

1

3

8

53:37

44

5.

SK Rakovník

25

10

6

1

8

47:44

43

6.

Tuchlovice

25

10

4

3

8

38:38

41

7.

Nové Strašecí

25

10

3

3

9

36:42

39

8.

Poříčany

25

11

3

0

11

43:53

39

9.

Poříčí

24

10

2

2

10

44:32

36

10.

SEMICE

25

9

2

3

11

45:67

34

11.

Hvozdnice

25

8

3

2

11

52:68

32

12.

Slaný

25

6

4

4

11

35:44

30

13.

Beroun

25

6

4

3

12

42:63

29

14.

Jíloviště

24

5

2

6

11

46:53

25

15.

Mnichovohradišťský

25

5

2

4

14

25:51

23

16.

Lhota

25

6

1

2

16

26:50

22


SPORT INVES I.A třída sk. A – 25. kolo

Zavidov – Hostomice 5:0 (1:0) – (Korčák 2, Ryšlavý, Žďánský, Vitner)

1.

Podlesí

25

13

5

1

6

65:33

50

2.

Nespeky

25

14

3

2

6

37:28

50

3.

Sp. Příbram

25

13

4

2

6

57:31

49

4.

Černolice

25

14

3

0

8

62:52

48

5.

Všenorský SK

25

14

2

1

8

60:50

47

6.

Votice

25

12

1

4

8

58:44

42

7.

Klecany

25

10

4

2

9

49:45

40

8.

VRANÝ

25

12

1

1

11

66:54

39

9.

Zavidov

25

12

1

1

11

53:48

39

10.

CERHOVICE

25

10

1

4

10

48:45

36

11.

Vestec

25

10

1

3

11

45:45

35

12.

Mníšek

25

8

4

2

11

37:38

34

13.

Jedomělice

25

9

1

1

14

42:61

30

14.

Nový Knín

25

7

1

5

12

36:53

28

15.

Hostomice

25

5

1

5

14

35:60

22

16.

Jesenice

25

2

2

1

20

24:87

11


FITPARTNER GASTRO I.B třída sk. A – 21. kolo

Velká Dobrá – Tn. Rakovník B 6:1 (3:1) – (Červenka), Doksy – Hředle 3:0 (1:0), SK Rakovník B – Braškov 3:1 (2:0) – (Fojtík, Jirásek, Šebesta vlastní), Mšec – Hřebeč 2:3 (1:1) – (Lupák, Paluba).

1.

Hřebeč

21

18

1

2

0

77:20

58

2.

Libušín

21

13

2

2

4

49:24

45

3.

Mšec

21

9

4

2

6

48:36

37

4.

Hýskov

21

10

3

0

8

45:47

36

5.

Doksy

21

9

3

1

8

30:25

34

6.

Unhošť

21

9

4

1

7

39:37

33

7.

Velká Dobrá

21

8

2

2

9

53:33

30

8.

Zlonice

21

8

2

1

10

39:51

29

9.

Tn. Rakovník B

21

8

0

3

10

30:40

27

10.

SK Rakovník B

21

5

4

4

8

37:48

27

11.

Klobuky

21

8

0

2

11

42:57

26

12.

Braškov

21

7

1

2

11

37:48

25

13.

Trubín

21

4

1

2

14

32:67

16

14.

Hředle

21

1

3

6

11

20:45

15


KP dorostu sk. A

SK Rakovník – Králův Dvůr st. 3 : 0 (Krupička 2, Mezei)

SK Rakovník – Králův Dvůr ml. 2 : 1 (Tesař, Srnec)

Tn. Rakovník – Hořovicko st. 2 : 2 (Tofeliuk, Beneš A.)

Tn. Rakovník – Hořovicko ml. 2 : 5 (Nováček, Hora)


KP žáků

Tn. Rakovník – Neratovice-Byškovice st. 1 : 1 (Charvát)

Tn. Rakovník – Neratovice-Byškovice ml. 11 : 0 (Sabo 4, Blokeš 4, Čech 2, Bohatý)

Čelákovice – Tn. Rakovník st. 0 : 0

Čelákovice – Tn. Rakovník ml. 4 : 1 (Bohatý)


I.A třída dorostu

Kročehlavy – Kněževes 5 : 3 (Neveďal 2, Horvát)


I.A třída žáků

Kralupy 1901 – SK Rakovník 1 : 4 (Kougl, Mašek, Holý, Řezáč)

Dobříš – Pavlíkov 4 : 1 (Schejbal)


Okresní pohár dospělých – 1. finálové utkání

FK Kněževes A – FC PO Olešná 3 : 2 (1:2) – (Holeček, Sejpka, Kollár – Polášek R. 2)


II. třída – 21. kolo

Ch. Mutějovice – SK Lišany 5:1 (3:0) – (Sajner 2, Roubík L., Rosa, Bradáč – Bagi), So. Janov – FC 05 Zavidov B1:1 (0:0) – (Peták – Vitner) – pok. kopy 2:4, Oh. Městečko – FK Kněževes A 0:0 – pok. kopy 5:6 (Vaníček), FC PO Olešná – Ol. Rakovník 1:5 (1:3) – (vlastní Rous – Špimr, Koch st., Kolář, Kokšál, Rous), FC Jesenice A – Sp. Lužná 1:1 (0:1) – (Jeníček – Pokorný) – pok. kopy 3:4 (Mašek), SK Senomaty A – So. Kroučová 3:0 (2:0 (Vávra 2, Eichler), SK Lány – ČL Kolešovice A 1:2 (1:2) – (Keller – Zuska, Polánek D.).

1.

Sp. Lužná

21

15

1

0

5

53:25

47

2.

FK Kněževes A

21

12

4

2

3

56:35

46

3.

Oh. Městečko

21

13

1

4

3

59:25

45

4.

FC PO Olešná

21

13

1

1

6

56:33

42

5.

Ol. Rakovník

20

13

0

0

7

70:44

39

6.

FC 05 Zavidov B

21

10

4

0

7

48:37

38

7.

FC Jesenice A

21

9

4

2

6

46:32

37

8.

Ch. Mutějovice

20

10

1

1

8

58:42

33

9.

ČL Kolešovice A

21

6

2

4

9

30:48

26

10.

SK Lišany

21

7

1

1

12

39:50

24

11.

So. Kroučová

21

5

1

1

14

23:53

18

12.

SK Senomaty A

21

5

1

1

14

27:66

18

13.

SK Lány

21

4

0

3

14

35:65

15

14.

So. Janov

21

2

1

2

16

17:62

10

Střelci

34 branek – Jakub Číhař (Ol. Rakovník),

25 branek – Radek Pokorný (Sp. Lužná),

19 branek – Petr Šnídl (Oh. Městečko),

18 branek – Radek Polášek (FC PO Olešná),

13 branek – Lukáš Roubík (Ch. Mutějovice), Jiří Urban (Oh. Městečko), Jiří Jelínek (SK Lišany),

12 branek – Tomáš Vodrážka (FC PO Olešná),

11 branek- Petr Sajner (Ch. Mutějovice), David Jeníček (FC Jesenice A), Petr Holeček (FK Kněževes A),

10 branek – Milan Krejčí (FK Kněževes A), Jan Husák (So. Kroučová), Michal Reichl (SK Lány), Petr Roubík (ČL Kolešovice A),

9 branek – Michal Večeřa (FK Kněževes A), Petr Čech ml. (FC 05 Zavidov B), Martin Polášek (FC PO Olešná),

8 branek – Luboš Mácha (SK Senomaty A), Ondřej Humr (SK Lány), Milan Staněk (Ch. Mutějovice),

7 branek – Stanislav Rous (Ol. Rakovník), Radek Šnajdr (Sp. Lužná), Vít Fiala (FC Jesenice A),

6 branek – Jiří Hanych (FK Kněževes A), Marek Bradáč a Roman Sattler (Ch. Mutějovice), Patrik Vitner a Dominik Žďánský (FC 05 Zavidov B), Josef Vejvoda (Sp. Lužná)

5 branek – Miroslav Hajný (Oh. Městečko), Ondřej Frühauf (Ch. Mutějovice), Jan Melč (So. Janov), Michal Šutera a Radek Žalud (SK Lišany), Lukáš Majba (FC PO Olešná), Zdeněk Eichler (SK Senomaty A)


III. třída – 19. kolo

SK Pavlíkov – Sp. Řevničov 0:1 (0:1) – (Tóth), So. Branov – B. Lubná 0:6 (0:3) – (Varyš 2, Vopat Z., Klik, Šesták Jan, Bok), So. Pustověty – TJ Slabce 3:5 (0:1) – (Truksa, Bičovský, Knap – Čerrný J., Černý T., Melichar, Mužík, vlastní Šnobl), TJ Čistá – TJ Roztoky A 1:3 (0:2) – (Souček – Krůta 2, Vrábík), So. Sýkořice – So. Srbeč 8:1 (3:0) – (Klíč 2, Linc P. 2, Slabý, Linc M., Hříbal, Richter – Kratina M.), B. Rynholec – Sj. Chrášťany 6:1 (1:0) – (Beran 5, Havlík – Rédl L).

1.

B. Rynholec

19

17

0

0

2

66:21

51

2.

Sp. Řevničov

19

13

0

1

5

51:33

40

3.

TJ Slabce

19

10

3

2

4

44:30

38

4.

B. Lubná

19

9

2

6

2

61:25

37

5.

TJ Roztoky A

19

7

6

1

5

36:28

34

6.

So. Sýkořice

19

9

1

2

7

51:42

31

7.

Sj. Chrášťany

19

8

2

2

7

35:33

30

8.

SK Pavlíkov

19

4

4

2

9

19:31

22

9.

TJ Čistá

19

7

0

0

12

46:64

21

10.

So. Pustověty

19

5

1

0

13

52:59

17

11.

So. Branov

19

5

0

2

12

37:62

17

12.

So. Srbeč

19

1

0

1

17

25:95

4

Střelci

37 branek – Milan Beran (B. Rynholec)

19 branek – Radek Truksa (So. Pustověty),

16 branek – Dominik Varyš (B. Lubná)

13 branek – Petr Linc (So. Sýkořice), Jiří Hošek (Sp. Řevničov),

11 branek – Václav Krůta (TJ Roztoky A),

10 branek – Jan Fujera (Sp. Řevničov), Tomáš Krátký (So. Branov),

9 branek –Petr Králička (Sj. Chrášťany), Roman Votroubek (TJ Čistá),

8 branek – Václav Bičovský (So. Pustověty), Adam Trejbal (B. Lubná), Jiří Čiha (TJ Slabce), Pavel Bedenk (TJ Čistá), Karel Mužík (TJ Slabce)

7 branek – Jaromír Knap (So. Pustověty), Milan Svítek (So. Srbeč), Denis Vopat (B. Lubná), Radek Choc (So. Branov), Martin Plincner a Marek Blecha (TJ Čistá), Martin Hříbal (So. Sýkořice),

6 branek – Miroslav Vrábík (TJ Roztoky A), Tomáš Černý (TJ Slabce), Tomáš Kovacz (So. Pustověty), Lukáš Hanzl a Kryštof Loula (Sj. Chrášťany), Petr Kovařík (So. Sýkořice), Filip Milfait (B. Rynholec)

5 branek – Martin Mika (TJ Roztoky A), Petr Brabec (So. Sýkořice), Petr Kašpar (TJ Čistá), Martin Tóth a Filip Libecajt (Sp. Řevničov), Jiří Matějka (B. Rynholec), Miroslav Mišik (So. Srbeč)


IV. třída – 19. kolo

ČL Kolešovice B – FC Jesenice B 1:1 (1:0) – (Holeček – Jambor) – pok. kopy 2:4 (Kolář), SK Senomaty B – FK Kněževes B 4:1 (3:0) – (Eichler 3, Vávra – Žemlička), So. Ruda – SK Oráčov 3:2 (1:1) – (Novotný 2, Mrnka – Bařtipán 2), So. Petrohrad – TJ Šanov 3:3 (1:1) – (Jurča, Kovář M., Halámek T. – Cír, Sekyra A., Mydla), TJ Roztoky B – FK Kounov 1:3 (1:1) – (Svoboda – Kučaba V. 2, Čech), So. Panoší Újezd – SK M. Žehrovice 1:3 (0:2) – (Starý – Kočí, Kureš, Kolek).

1.

SK Oráčov

19

16

0

1

2

84:29

49

2.

So. Ruda

19

11

2

1

5

49:33

38

3.

ČL Kolešovice B

19

11

1

2

5

34:28

37

4.

FK Kněževes B

19

10

2

1

6

64:45

35

5.

TJ Šanov

19

8

4

3

4

42:30

35

6.

FC Jesenice B

19

7

3

3

7

52:37

30

7.

So. Petrohrad

19

8

2

2

7

46:44

30

8.

SK M. Žehrovice

19

9

1

0

9

48:38

29

9.

SK Senomaty B

19

8

2

1

8

56:48

29

10.

TJ Roztoky B

19

4

0

2

13

31:52

14

11.

FK Kounov

19

4

0

1

14

29:81

13

12.

So. Panoší Újezd

19

1

0

0

18

25:95

3

Střelci – IV. třída

36 branek – Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov)

17 branek – Luboš Mácha (SK Senomaty B)

14 branek – Aleš Sekyra (TJ Šanov), Dominik Kolář (FC Jesenice B),

13 branek – Ladislav Jambor (FC Jesenice B), Tomáš Sejpka (FK Kněževes B),

12 branek – Antonín Polcar (SK Senomaty B),

10 branek – Josef Žemlička (FK Kněževes B), Ladislav Lejbl (TJ Roztoky B),

9 branek – Michal Malík (TJ Šanov), Petr Šťastný (SK Oráčov),

8 branek – Dominik Kapoun (FC Jesenice B), Karel Pros a Lukáš Halámek (So. Petrohrad),

7 branek – Daniel Polánek (ČL Kolešovice B), Jan Kolek, Jan Kočí a Jakub Bauman (SK Mš. Žehrovice), Petr Huttr (FK Kounov), Jan Elsnic a Slavomír Vachtl (SK Oráčov), Tomáš Novotný a Martin Matouš (So. Ruda),

6 branek – Petr Kureš (SK Mš. Žehrovice), Marcel Kovář, Miroslav Ibl a Jaroslav Kovář (So. Petrohrad), Patrik Kopřiva, Milan Krejčí (FK Kněževes B), Jan Pondělíček (So. Ruda)

5 branek – Radek Vaníček (FK Kněževes B), Radek Cingr a Radek Vojanec (So. Ruda)


Okr. pohár starších žáků – 6. kolo

SK Senomaty – SK Rakovník B 1:4 (1:1) – (Saifert – Váňa 2, Mašek, Kraus), FC Jesenice – Sp. Lužná 5:0 (1:0) – (Horvát 4, Nistor), FC PO Olešná – TJ Čistá – odloženo.

1.

SK Rakovník B

5

5

0

0

0

27:6

15

2.

FC Jesenice

6

4

0

0

2

21:8

12

3.

FC PO Olešná

5

3

1

0

1

20:11

11

4.

TJ Čistá

5

2

0

0

3

19:20

6

5.

Sp. Lužná

6

0

0

2

4

5:26

2

6.

SK Senomaty

5

0

1

0

4

3:24

2


OP mladších žáků – 7. kolo

SK Rakovník – FK Hředle 4:0 (1:0) – (Těšínský, Vondruška, Mašek, Kraus)

OP mladších žáků – konečná tabulka

1.

SK Rakovník

8

8

0

0

0

81:5

24

2.

SKP Rakovník

8

5

0

0

3

35:23

15

3.

FK Hředle

8

4

0

0

4

23:33

12

4.

SK Lány

8

2

0

0

6

11:58

6

5.

ČL Kolešovice

8

1

0

0

7

11:42

3


Okr. pohár mladších žáků – 6. kolo

SKP Rakovník – ČL Kolešovice 4:2 (Gebhart, Kukla, Hornof, Kokčšal – Čureja 2), SK Rakovník – SK Lány – odloženo, FK Hředle – volno.

1.

SK Rakovník

4

4

0

0

0

24:6

12

2.

SKP Rakovník

5

3

1

0

1

19:20

11

3.

FK Hředle

4

1

0

1

2

14:15

4

4.

SK Lány

4

1

0

0

3

7:14

3

5.

ČL Kolešovice

5

1

0

0

4

13:22

3


OP starších přípravek – 17. kolo

FC 05 Zavidov – SK Lišany 15:0 (Diepold T. 5, Křivohlavý 3, Urban 3, Bohuslav 2, Diepold M., Burešová), Sp. Lužná – TJ Roztoky 0:10 (Horský 3, Šifner 3, Barčot D. 2, Barčot M., Moravec), Sp. Řevničov – Tn. Rakovník 4:23 (Burešová 3, Bulíř – Holík 7, Pěchoček 4, Knap 3, Šnídl 3, Lev 3, Korcina 2, Brož), SKP Rakovník M – So. Mšec 12:1 (Brynda 7, Broum, Bureš, Faigl, Kubáč, Miller – Duben M.), SKP Rakovník S – FK Kněževes – odloženo, SKP Rakovník O – volno.

1.

Tn. Rakovník

15

13

0

0

2

191:55

39

2.

TJ Roztoky

15

13

0

0

2

190:62

39

3.

FC 05 Zavidov

16

12

0

0

4

129:70

36

4.

SKP Rakovník S

14

12

0

0

2

98:44

36

5.

SKP Rakovník M

14

8

0

0

6

96:63

24

6.

SKP Rakovník O

15

7

0

0

8

100:118

21

7.

FK Kněževes

13

6

0

0

7

101:96

18

8.

So. Mšec

15

6

0

0

9

103:109

18

9.

Sp. Lužná

16

3

1

1

12

67:154

10

10.

Sp. Řevničov

16

1

1

1

14

72:190

4

11.

SK Lišany

15

0

0

0

15

21:207

0


 453 total views,  1 views today