Obsazení rozhodčích a delegátů na 20. – 24. května 2017

Klikněte ZDE pro stažení PDF verze


Vyšší soutěže
Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
I. Liga Bohemians 1905 Karviná Franěk Peřina Myška Ginzel Filípek Hartman
II. Liga Vítkovice Pardubice Adámková Vlasjuk Vlček Dofek
II. Liga Sokolov Opava Ginzel Kříž Kotalík Bajer Beneš
ČFL Domažlice Převýšov Benedikt Němec Štuk Zeman
ČFL Benátky Benešov Váňa Leška Lafek Sádovský
ČFL Litoměřicko Písek Lerch Štefan M. Leška Hamouz R.
Divize B Hostouň Velvary Duchoň Machýček Hádek Urban
I.A třída sk. A Černolice Klecany Ducký Zuska Divílek Štefan
I.A třída sk. B Dobrovice B Sokoleč Asník Brožek Vyhnanovský Hnilička
I.B třída sk. A Klobuky Unhošť Brožek Sixta Švagr
I.B třída sk. A Trubín Velká Dobrá Dohnal Chládek Dvořák Franěk
I.B třída sk. E Kosoř Sedlčany B Šefara Fejfar Asník

2. finále okresního poháru
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
24.05. 17:30 FC PO Olešná (9) FK Kněževes A (12) Kučera Vyhnanovský Kozák

I.A třída žáků
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
20.5. 10:00 SK Rakovník FK Králův Dvůr Titlbach

II. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
20.05. 10:00 Ol. Rakovník (13) Oh. Městečko (10) Svoboda Polívka Trešl
20.05. 14:00 FK Kněževes A (12) So. Janov (11) Polívka Titlbach Sedláček
20.05. 17:00 ČL Kolešovice A (4) So. Kroučová (6) Vodrážka Švácha Strouhal
20.05. 17:00 SK Senomaty A (3) FC Jesenice A (7) Titlbach Sedláček Polívka
20.05. 17:00 Sp. Lužná (2) Ch. Mutějovice (8) Říha Bohatý Trešl
21.05. 10:00 FC 05 Zavidov B (14) SK Lány (5) Bohatý Fejfar Vyhnanovský
21.05. 17:00 SK Lišany (1) FC PO Olešná (9) Kučera Bohatý Šmíd

III. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
20.05. 17:00 TJ Roztoky A (11) SK Pavlíkov (10) Šmíd
21.05. 17:00 Sp. Řevničov (12) So. Branov (5) Trešl
21.05. 17:00 B. Lubná (4) B. Rynholec (6) Titlbach Polívka Švácha
21.05. 17:00 Sj. Chrášťany (3) So. Sýkořice (7) Sedláček
21.05. 17:00 So. Srbeč (2) So. Pustověty (8) Strouhal
21.05. 17:00 TJ Slabce (1) TJ Čistá (9) Brda Fejfar Šefara

IV. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
20.05. 10:00 FK Kounov (4) So. Petrohrad (6) Šmíd
20.05. 10:00 SK M. Žehrovice (2) So. Ruda (8) Bohatý
21.05. 10:00 FC Jesenice B (12) TJ Roztoky B (5) Titlbach
21.05. 13:30 TJ Šanov (3) So. Panoší Újezd (7) Švácha
21.05. 13:30 SK Oráčov (1) SK Senomaty B (9) Polívka
21.05. 13:30 FK Kněževes B (11) ČL Kolešovice B (10) Sedláček

OP SŽ
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
20.05. 10:00 FC Jesenice (4) FC PO Olešná (6) Vodrážka
20.05. 10:00 Sp. Lužná (3) SK Senomaty (5) Švácha

KP SŽ
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
20.05. 9:30 TJ TATRAN Rakovník (1) AFK Pečky (11) NEOBSAZENO NEOBSAZENO

DOROSTENKY
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
21.05. 13:00 FK Rakovník (1) TJ Sokol Třebeš (9) Strouhal Lány

 649 total views,  1 views today