Kompletní výsledky z 20. a 21. 05. 2017

Fortuna Divize sk. B – 25. kolo

Tn. Rakovník – Neratovice-Byškovice 0:1 (0:0)

1.

SK Sokol Brozany

26

16

6

2

2

61:23

62

2.

SK POLABAN Nymburk

26

16

4

4

2

58:23

60

3.

SK Český Brod

26

15

3

3

5

55:28

54

4.

SK Kladno

26

14

4

2

6

48:28

52

5.

FK Baník Souš

26

12

3

3

8

40:29

45

6.

FK Neratovice-Byškovice

26

10

5

2

8

28:33

42

7.

TJ Slovan VELVARY

26

11

2

4

9

44:37

41

8.

FK Meteor Praha VIII

26

11

4

0

11

41:34

41

9.

TJ TATRAN Rakovník

26

10

2

3

11

33:37

37

10.

FC Nový Bor

26

6

7

3

10

29:46

35

11.

SK Úvaly

26

9

2

2

13

24:34

33

12.

FC CHOMUTOV

26

9

2

2

13

31:35

30

13.

Sokol Hostouň

26

7

2

3

14

30:42

28

14.

Mostecký fotbalový klub o.p.s.

26

6

1

5

14

29:61

25

15.

SK Štětí

26

5

1

6

14

31:58

23

16.

TJ Sokol Libiš

26

1

2

6

17

18:52

13


Ondrášovka krajský přebor – 26. kolo

Jíloviště – Nové Strašecí 1:1 (0:0) – (Svoboda) – pok. kopy 6:5, SK Rakovník – Rejšice 4:0 (0:0) – (Tvrz P. 3, Sklenka).

1.

FK Brandýs n.L.

26

21

1

0

4

70:19

65

2.

FK ČECHIE VYKÁŇ

26

16

1

4

5

63:33

54

3.

FK Zbuzany 1953

26

14

3

2

7

71:34

50

4.

SK Rakovník

26

11

6

1

8

51:44

46

5.

SK Rejšice

26

13

1

3

9

53:41

44

6.

AFK Tuchlovice

26

10

4

3

9

38:40

41

7.

TJ Sokol Nové Strašecí

26

10

3

4

9

37:43

40

8.

SK Poříčany

26

11

3

0

12

43:56

39

9.

Posázavan Poříčí n/Sázavou

26

10

2

3

11

45:36

37

10.

AFK Sokol SEMICE

26

9

2

3

12

47:73

34

11.

SK Hvozdnice

26

8

3

2

13

54:71

32

12.

Český lev – Union Beroun

26

7

4

3

12

45:65

32

13.

SK Slaný

26

6

4

4

12

37:47

30

14.

TJ Jíloviště

26

5

4

6

11

48:55

29

15.

Mnichovohradišťský SK

26

6

2

4

14

28:51

26

16.

SK Lhota

26

7

1

2

16

28:50

25


SPORT INVEST I.A třída sk. A – 26. kolo

Jesenice – Zavidov 3:1 (2:1) – (Korčák)

1.

TJ MONGEO Podlesí

26

14

5

1

6

69:34


2.

TJ Sokol Nespeky

26

15

3

2

6

40:28

53

3.

SK SPARTAK Příbram

26

14

4

2

6

59:32

52

4.

Všenorský SK

26

15

2

1

8

61:50

50

5.

S.K. Černolice

26

14

3

1

8

64:54

49

6.

SK Votice

26

13

1

4

8

60:45

45

7.

TJ Sokol Klecany

26

10

5

2

9

51:47

42

8.

TJ SOKOL VRANÝ

26

12

1

1

12

68:57

39

9.

FC 05 Zavidov

26

12

1

1

12

54:51

39

10.

UNION CERHOVICE

26

10

1

4

11

48:46

36

11.

TJ Viktoria Vestec

26

10

1

3

12

46:47

35

12.

FK Mníšek pod Brdy

26

8

4

2

12

38:40

34

13.

SK Nový Knín

26

8

1

5

12

39:55

31

14.

TJ Sokol Jedomělice

26

9

1

1

15

42:64

30

15.

SK Hostomice pod Brdy

26

7

1

5

15

36:64

22

16.

SK Slavia Jesenice

26

3

2

1

20

27:88

14


FITPARTNER GASTRO I.B třída sk. A – 22. kolo

Hředle – Zlonice 5:1 (2:0) – (Vodrážka 2, Bechner 2, Hladký), Hýskov – SK Rakovník B 3:2 (1:0) – (Nováček, Tvrz M.), Tn. Rakovník B – Libušín 1:2 (0:1) – (Dolák), Braškov – Mšec 2:0 (1:0).

1.

TJ SK Hřebeč

22

19

1

2

0

82:21

61

2.

SK Baník Libušín

22

14

2

2

4

51:25

48

3.

FK Hýskov

22

11

3

0

8

48:49

39

4.

TJ Sokol Mšec

22

9

4

2

7

48:38

37

5.

SK Doksy

22

9

3

1

9

31:30

34

6.

TJ Unhošť

22

9

4

1

8

40:39

33

7.

FC Čechie Velká Dobrá

22

8

2

2

10

54:37

30

8.

TJ Sokol Klobuky

22

9

0

2

11

44:58

29

9

SK Zlonice

22

8

2

1

11

40:56

29

10.

TJ Sokol Braškov

22

8

1

2

11

39:48

28

11.

TJ TATRAN Rakovník B

22

8

0

3

11

31:42

27

12.

SK Rakovník B

22

5

4

4

9

39:51

27

13.

TJ FC Freyburg Trubín

22

5

1

2

14

36:68

19

14.

FK Hředle

22

2

3

6

11

25:46

18


KP dorostu sk. A

Beroun – SK Rakovník st. 1 : 8 (Mezei 3, Krupička 3, Pfejfer, Čech J. st.)

Beroun – SK Rakovník ml. 1 : 1 (Kalaš)

Králův Dvůr – Tn. Rakovník st. 3 : 3 (Tofeliuk, Andrt, Sýkora)

Králův Dvůr – Tn. Rakovník ml. 0 : 2 (Sýkora, Beneš J.)


KP žáků

Tn. Rakovník – Pečky st. 0 : 1

Tn. Rakovník – Pečky ml. 1 : 3 (Fiška)


I.A třída dorostu

Kněževes – SK Roztoky 6 : 3 (Ptáček, Šíma, Sejpka, Neveďal, Řezáč, Krýl)


I.A třída žáků

SK Rakovník – Králův Dvůr 2 : 1 (Hůla, Řezáč)

Pavlíkov – Slaný 0 : 9


II. třída – 20. kolo

Ol. Rakovník – Ch. Mutějovice 3:0 kont.

II. třída – 22. kolo

Ol. Rakovník – Oh. Městečko 3:1 (0:1) – (Číhař, Beneš, Eck – Šnídl P.), FK Kněževes A – So. Janov 7:0 (2:0) – (Vrábík 3, Čihař R., Miksa, Večeřa, Vršecký M.), ČL Kolešovice A – So. Kroučová 2:4 (1:1) – (Polánek D., Roubík – Škuthan, Husák, Trkal, Císař), SK Senomaty A – FC Jesenice A 2:2 (1:1) – (Trešl, Eichler – John P., Pfejfer) – pok. kopy 10:9 (Kukla), Sp. Lužná – Ch. Mutějovice 1:1 (0:0) – (Pokorný – Roubík L.) – pok. kopy 4:2 (Krumhanzl), FC 05 Zavidov B – SK Lány 4:1 (1:0) – (Ždánský 3, Kraus A. – Švolba), SK Lišany – FC PO Olešná 3:4 (0:3) – (Jelínek 2, Ledvinka – Polášek R. 3, Ivančík).

1.

FK Kněževes A

22

13

4

2

3

63:35

49

2.

Sp. Lužná

22

15

2

0

5

54:26

49

3.

Oh. Městečko

22

13

1

4

4

60:28

45

4.

Ol. Rakovník

22

15

0

0

7

76:45

45

5.

FC PO Olešná

22

14

1

1

6

60:36

45

6.

FC 05 Zavidov B

22

11

4

0

7

52:38

41

7.

FC Jesenice A

22

9

4

3

6

48:34

38

8.

Ch. Mutějovice

22

10

1

2

9

59:46

34

9.

ČL Kolešovice A

22

6

2

4

10

32:52

26

10.

SK Lišany

22

7

1

1

13

42:54

24

11.

So. Kroučová

22

6

1

1

14

27:52

21

12.

SK Senomaty A

22

5

2

1

14

29:68

20

13.

SK Lány

22

4

0

3

15

36:69

15

14.

So. Janov

22

2

1

2

17

17:69

10

Střelci

35 branek – Jakub Číhař (Ol. Rakovník),

26 branek – Radek Pokorný (Sp. Lužná),

21 branek – Radek Polášek (FC PO Olešná),

20 branek – Petr Šnídl (Oh. Městečko),

15 branek – Jiří Jelínek (SK Lišany),

14 branek – Lukáš Roubík (Ch. Mutějovice),

13 branek – Jiří Urban (Oh. Městečko),

12 branek – Tomáš Vodrážka (FC PO Olešná),

11 branek- Petr Sajner (Ch. Mutějovice), David Jeníček (FC Jesenice A), Petr Holeček (FK Kněževes A),

10 branek – Jan Husák (So. Kroučová), Petr Roubík (ČL Kolešovice A), Michal Večeřa a Milan Krejčí (FK Kněževes A), Michal Reichl (SK Lány),

9 branek – Petr Čech ml. a Dominik Žďánský (FC 05 Zavidov B), Martin Polášek (FC PO Olešná),

8 branek – Luboš Mácha (SK Senomaty A), Ondřej Humr (SK Lány), Milan Staněk (Ch. Mutějovice),

7 branek – Jan Vrábík (FK Kněževes A), Stanislav Rous (Ol. Rakovník), Radek Šnajdr (Sp. Lužná), Vít Fiala (FC Jesenice A),

6 branek – Zdeněk Eichler (SK Senomaty A), Jiří Hanych (FK Kněževes A), Marek Bradáč a Roman Sattler (Ch. Mutějovice), Patrik Vitner (FC 05 Zavidov B), Josef Vejvoda (Sp. Lužná)

5 branek – Miroslav Hajný (Oh. Městečko), Ondřej Frühauf (Ch. Mutějovice), Jan Melč (So. Janov), Michal Šutera a Radek Žalud (SK Lišany), Lukáš Majba (FC PO Olešná), Libor Švolba (SK Lány)


III. třída – 20. kolo

TJ Roztoky A – SK Pavlíkov 1:0 (1:0) – (Vejvoda), Sp. Řevničov – So. Branov 4:4 (3:2) – Libecajt 2, Hošek, Pedál – Vilím 2, Kopejtko, Molo) – pok. kopy 8:7 (Hošek), B. Lubná – B. Rynholec 4:1 (3:1) – (Šesták Jiří, Pokorný, Trejbal, Henzély – Kedroň), Sj. Chrášťany – So. Sýkořice 3:1 (2:1) – (Rédl L., Králička, Loula – Linc P.),So. Srbeč – So. Pustověty 3:6 (2:3) – (Kratima M. 2, Cífka – Truksa 4, Bičovský V. 2), TJ Slabce – TJ Čistá 2:0 (0:0) – (Schejbal, Čiha).

1.

B. Rynholec

20

17

0

0

3

67:25

51

2.

Sp. Řevničov

20

13

1

1

5

55:37

42

3.

TJ Slabce

20

11

3

2

4

46:30

41

4.

B. Lubná

20

10

2

6

2

65:26

40

5.

TJ Roztoky A

20

8

6

1

5

37:28

37

6.

Sj. Chrášťany

20

9

2

2

7

38:34

33

7.

So. Sýkořice

20

9

1

2

8

52:45

31

8.

SK Pavlíkov

20

4

4

2

10

19:32

22

9.

TJ Čistá

20

7

0

0

13

46:66

21

10.

So. Pustověty

20

6

1

0

13

58:62

20

11.

So. Branov

20

5

0

3

12

41:66

18

12.

So. Srbeč

20

1

0

1

18

28:101

4

Střelci

37 branek – Milan Beran (B. Rynholec)

23 branek – Radek Truksa (So. Pustověty),

16 branek – Dominik Varyš (B. Lubná)

14 branek – Jiří Hošek (Sp. Řevničov), Petr Linc (So. Sýkořice),

11 branek – Václav Krůta (TJ Roztoky A),

10 branek – Petr Králička (Sj. Chrášťany), Václav Bičovský (So. Pustověty), Jan Fujera (Sp. Řevničov), Tomáš Krátký (So. Branov),

9 branek – Adam Trejbal (B. Lubná), Jiří Čiha (TJ Slabce), Roman Votroubek (TJ Čistá),

8 branek –Pavel Bedenk (TJ Čistá), Karel Mužík (TJ Slabce)

7 branek – Jaromír Knap (So. Pustověty), Milan Svítek (So. Srbeč), Denis Vopat (B. Lubná), Radek Choc (So. Branov), Martin Plincner a Marek Blecha (TJ Čistá), Martin Hříbal (So. Sýkořice), Kryštof Loula (Sj. Chrášťany), Filip Libecajt (Sp. Řevničov),

6 branek – Miroslav Vrábík (TJ Roztoky A), Tomáš Černý (TJ Slabce), Tomáš Kovacz (So. Pustověty), Lukáš Hanzl (Sj. Chrášťany), Petr Kovařík (So. Sýkořice), Filip Milfait (B. Rynholec)

5 branek – Martin Mika (TJ Roztoky A), Petr Brabec (So. Sýkořice), Petr Kašpar (TJ Čistá), Martin Tóth a Milan Pedál (Sp. Řevničov), Jiří Matějka (B. Rynholec), Michal Kratina, Milan Cífka a Miroslav Mišik (So. Srbeč)


IV. třída – kontumace pro neoprávněný start hráče za FC Jesenice B

TJ Roztoky B – FC Jesenice B 3:0, FC Jesenice B – FK Kněževes B 3:6, So. Petrohrad – FC Jesenice B 3:0, FC Jesenice B – SK Oráčov 0:3, So. Panoší Újezd – FC Jesenice B 3:0, FC Jesenice B – SK M. Žehrovice 0:3, So. Ruda – FC Jesenice B 3:0, FC Jesenice B – TJ Šanov 0:3,SK Senomaty B – FC Jesenice B 3:0, FC Jesenice B – FK Kounov 0:3,

IV. třída – 20. kolo

FK Kounov – So. Petrohrad 3:2 (1:2) – (Porcal, Hubička Jiří, Huttr – Halámek L., Pros), SK M. Žehrovice – So. Ruda 3:2 (2:0) – (Kapek, Kmeť, Ducár – Mrnka, Pondělíček), FC Jesenice B – TJ Roztoky B 1:3 (0:1) – (Jambor – Hladík 2, Čumpelík), TJ Šanov – So. Panoší Újezd 8:1 (4:1) – (Komárek 3, Malík 2, Sekyra A. 2, Cafourek T. – Liprt), SK Oráčov – SK Senomaty B 5:1 (2:0) – (Bařtipán 2, Tokar, Vachtl, Tierberger – Vávra), FK Kněževes B – ČL Kolešovice B 2:4 (0:2) – (Neveďal, Kyncl – Polánek D. 2, Daniš 2).

1.

SK Oráčov

20

17

0

1

2

88:27

52

2.

TJ Šanov

20

10

4

3

3

51:27

41

3.

ČL Kolešovice B

20

12

1

2

5

38:30

40

4.

So. Ruda

20

11

2

1

6

53:36

38

5.

FK Kněževes B

20

10

2

1

7

66:49

35

6.

SK M. Žehrovice

20

11

1

0

8

53:38

35

7.

So. Petrohrad

20

9

2

2

7

50:45

33

8.

SK Senomaty B

20

9

2

0

9

59:52

31

9.

TJ Roztoky B

20

6

0

1

13

35:51

19

10.

FK Kounov

20

6

0

1

13

35:73

19

11.

FC Jesenice B

20

2

1

3

14

22:53

11

12.

So. Panoší Újezd

20

2

0

0

18

27:96

6

Střelci – IV. třída

38 branek – Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov)

17 branek – Luboš Mácha (SK Senomaty B)

16 branek – Aleš Sekyra (TJ Šanov),

14 branek – Ladislav Jambor a Dominik Kolář (FC Jesenice B),

13 branek –Tomáš Sejpka (FK Kněževes B),

12 branek – Antonín Polcar (SK Senomaty B),

11 branek – Michal Malík (TJ Šanov),

10 branek – Lukáš Halámek (So. Petrohrad), Josef Žemlička (FK Kněževes B), Ladislav Lejbl (TJ Roztoky B),

9 branek – Daniel Polánek (ČL Kolešovice B), Karel Pros (So. Petrohrad), Petr Šťastný (SK Oráčov),

8 branek – Petr Huttr (FK Kounov), Dominik Kapoun (FC Jesenice B), Slavomír Vachtl (SK Oráčov),

7 branek – Jan Pondělíček (So. Ruda), Jan Kolek, Jan Kočí a Jakub Bauman (SK Mš. Žehrovice), Jan Elsnic (SK Oráčov), Tomáš Novotný a Martin Matouš (So. Ruda),

6 branek – Petr Kureš (SK Mš. Žehrovice), Marcel Kovář a Jaroslav Kovář (So. Petrohrad), Patrik Kopřiva (SK Oráčov), Milan Krejčí (FK Kněževes B), Vojtěch Hladík (TJ Roztoky B),

5 branek – Radek Vaníček (FK Kněževes B), Radek Cingr, David Mrnka a Radek Vojanec (So. Ruda), Jaroslav Starý (So. Panoší Újezd), Miroslav Ibl (So. Petrohrad), Martin Tokar (SK Oráčov),


Okr. pohár starších žáků – 6. kolo

FC PO Olešná – TJ Čistá 6:3 (3:2) – (Šíma 3, Seiner, Přibík, Fiala – Blacký 2, Marek).

Okr. pohár starších žáků – 7. kolo

FC Jesenice – FC PO Olešná 6:1 (4:1) – (Halámek 4, Nistor , Horvát, Bešík – Svoboda M.), Sp. Lužná – SK Senomaty 4:1 (3:1) – (Malecký 2, Švambera J., Tichý – vlastní Svoboda V.), SK Rakovník B – TJ Čistá – odloženo.

1.

SK Rakovník B

5

5

0

0

0

27:6

15

2.

FC Jesenice

7

5

0

0

2

27:9

15

3.

FC PO Olešná

7

4

1

0

2

27:20

14

4.

TJ Čistá

6

2

0

0

4

22:26

6

5.

Sp. Lužná

7

1

0

2

4

9:27

5

6.

SK Senomaty

6

0

1

0

5

4:28

2


Okr. pohár mladších žáků – 7. kolo

FK Hředle – SK Rakovník 0:9 (0:3) – (Váňa 5, Kraus 2, Těšínský, Vondruška), SK Lány – ČL Kolešovice 3:4 (Klein 3 – Čureja 2, Šnajdr, Arnet), SKP Rakovník – volno.

1.

SK Rakovník

5

5

0

0

0

33:6

15

2.

SKP Rakovník

5

3

1

0

1

19:20

11

3.

ČL Kolešovice

6

2

0

0

4

17:25

6

4.

FK Hředle

5

1

0

1

3

14:24

4

5.

SK Lány

5

1

0

0

4

10:18

3


OP starších přípravek – 14. kolo

FK Kněževes – SKP Rakovník M 2:6 (Kutílek, Mrhal – Brynda, Broum, Faigl, Matějka, Hekl, Kasl)

OP starších přípravek – 18. kolo

SK Lišany – SKP Rakovník M 0:15 (0:10) – (Brynda 4, Paris 4, Trešl 4, Broum, Bureš, Šteidl), So. Mšec – SKP Rakovník O 1:10 (0:5) – (Rajnyš – Klekner 2, Kupka 2, Macek 2, Pospíšil 2, Šindler, Šturma), Tn. Rakovník – SKP Rakovník S 3:7 (3:3) – (Chvapil 2, Korcina – Hamouz, Kukla, Láska, Koc, Pospíšil, Seidl, Hornof), TJ Roztoky – FC 05 Zavidov 12:6 (4:3) – (Barčot David 5, Barčot M. 4, Horský, Kovalský, Moravec – Diepold D. 2, Diepold M. 2, Bohuslav), FK Kněževes – Sp. Lužná 12:4 ( Fiala 3, Liprt 2, Mrhal 2, Žemlička 2, Kyncl 2, Kutílek – Šíma 2, Zmátlík, Pochman V.), Sp. Řevničov – volno.

1.

TJ Roztoky

16

14

0

0

2

202:68

42

2.

Tn. Rakovník

16

13

0

0

3

194:62

39

3.

SKP Rakovník S

15

13

0

0

2

105:47

39

4.

FC 05 Zavidov

17

12

0

0

5

135:82

36

5.

SKP Rakovník M

16

10

0

0

6

117:65

30

6.

SKP Rakovník O

16

8

0

0

8

110:119

24

7.

FK Kněževes

15

7

0

0

8

115:106

21

8.

So. Mšec

16

6

0

0

10

104:119

18

9.

Sp. Lužná

17

3

0

0

13

71:166

10

10.

Sp. Řevničov

16

1

0

0

14

72:190

4

11.

SK Lišany

16

0

0

0

16

21:222

0


 542 total views,  1 views today