Vítězem okresního poháru mužů je FK Kněževes!

FC PO Olešná – FK Kněževes 0:5 (0:3), první utkání 2:3 (2:1)

Ve středu byla na programu odveta Poháru OFS Rakovník dospělých, ve které Olešná přivítala Kněževes. První utkání zvládli doma Kněževeští, kteří vyhráli 3:2.

Ještě před započetím zápasu jsem se optal dvou fotbalových znalců a fanoušků, jak vidí šance finalistů na zisk trofeje. Oba dva byli diváky i na prvním finále. První se chopil slova hráč Sparty Lužná, Adam Mašek. “Tak já si myslím, že v lepší pozici je Olešná, stačí jí dát jeden gól.” To Michael Samek byl jiného názoru. “Já tomu sice nerozumím, ale když se řekne Kněževes, tak si vzpomenu na báječnou uzeninu. Já určitě budu fandit partě kolem Jana Vrábíka.”

Kdo čekal, že drama a boj o každý metr, tak byl zklamán. Hosté naprosto opanovali celou odvetu a během půlhodiny rozhodli o obhajobě titulu, když vstřelili tři branky. První krásnou hlavičkou po centru Jana Vrábíka vstřelil Jiří Hanych0:1. Chvilku na to utekl Tomáš Sejpka a po kličce Richardu Pavlíčkovi zakončoval do prázdné branky – 0:2. Třetí úspěch přidal Michal Večeřa0:3. Po přestávce se obraz hry nezměnil. Hosté ovládli hru a přidali další dvě branky. Čtvrtou vstřelil po úniku Petr Holeček0:4. A poslední slovo měl na hrotu velmi dobře hrající Tomáš Sejpka0:5. V závěru hosté ještě neproměnili penaltu, kterou Miroslav Vršecký poslal do tyče.
Cenu pro vítěze i poražené předal předseda STK OFS Rakovník Robert Hamouz.

FC PO Olešná: Pavlíček – Hlavsa, Vodrážka T., Zadák (57. Sládek), Helebrant, Majba (72. Pakši), Vodrážka M. (57. Ivančík), Polášek R., Procházka J., Procházka T., Polášek M., trenér: Miloslav Doležal

FK Kněževes: Lenner – Čihař R., Kollár, Sejpka, Čihař P., Vršecký J., Holeček, Hanych, Miksa (65. Vaníček), Vrábík, Večeřa (72. Vršecký M.)

rozhodčí: Kučera – Vyhnanovský, Kozák

Fotogalerie

 1,055 total views,  2 views today