Obsazení rozhodčích a delegátů na 27. a 28. května 2017

Klikněte ZDE pro stažení PDF verze


Vyšší soutěže
Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
I. Liga Slavia Brno Proske Kubr Kříž Franěk Bohuněk Ubias
I. liga Slovácko Sparta Ginzel Mokrusch Caletka Severýn Racek Beneš
II. Liga Ústí n. L. Frýdek-Místek Franěk Ratajová Myška Kozel Kořínek
ČFL Hradec Králové Zápy Kalenda Ulrich Trska Zeman
ČFL Králův Dvůr Tachov Váňa Duchoň Žáková Tereba
Divize B Štětí Libiš Szikszay Štrincl Plzák Hamouz R.
Krajský přebor Tuchlovice Mnichovo Hradiště Čermoch Bartůšek Velebil Duchoň
Krajský přebor Slaný Semice Žáková Brda Šefara   Zeman
Krajský přebor Poříčany Lhota Vyhnanovský Asník Brožek Lerch
I.A třída sk. A Nový Knín Nespeky Hron Hlavnička Šmejkal Štefan
I.B třída sk. D Neveklov Vyšehořovice Brda Šefara Kulhavý Holý
I.B třída sk. D Kácov Teplýšovice Brožek Asník Budil
I.B třída sk. E Sedlčany B Lety Fejfar Hájek Cichra
I.B třída sk. E Tochovice Kosoř Tvaroh Vlk Mar. Roth Váňa

I.A třída dorostu
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
27.5. 10:00 FK Kněževes AFK Tuchlovice Kozák

II. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
27.05. 10:00 Ch. Mutějovice (8) SK Senomaty A (3) Sedláček Šmíd Trešl
27.05. 17:00 FC Jesenice A (7) ČL Kolešovice A (4) Kučera
27.05. 17:00 So. Kroučová (6) SK Lány (5) Titlbach
27.05. 17:00 FK Kněževes A (12) FC 05 Zavidov B (14) Svoboda Trešl Sedláček
27.05. 17:00 So. Janov (11) Ol. Rakovník (13) Šmíd
27.05. 17:00 Oh. Městečko (10) SK Lišany (1) Kozák
27.05. 17:00 FC PO Olešná (9) Sp. Lužná (2) Švácha Polívka Bohatý

III. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
27.05. 13:30 SK Pavlíkov (10) TJ Slabce (1) Trešl Sedláček Šmíd
28.05. 17:00 TJ Roztoky A (11) Sp. Řevničov (12) Kozák Špidra Titlbach
28.05. 13:30 So. Pustověty (8) Sj. Chrášťany (3) Špidra Titlbach Kozák
28.05. 15:00 TJ Čistá (9) So. Srbeč (2) Polívka Sedláček Vodrážka
28.05. 17:00 So. Sýkořice (7) B. Lubná (4) Šipoš Kučera Trešl
27.05. 13:30 B. Rynholec (6) So. Branov (5) Titlbach Švácha Kozák

IV. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
28.05. 13:30 FK Kněževes B (11) FC Jesenice B (12) Švácha
28.05. 13:30 ČL Kolešovice B (10) SK Oráčov (1) Trešl
28.05. 13:30 SK Senomaty B (9) SK M. Žehrovice (2) Bohatý
28.05. 13:30 So. Ruda (8) TJ Šanov (3) Kučera
28.05. 13:30 So. Petrohrad (6) TJ Roztoky B (5) Aksamit
28.05. 17:00 So. Panoší Újezd (7) FK Kounov (4) Švácha

OP SŽ
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
27.05. 10:00 FC PO Olešná (6) SK Rakovník B (2) Vodrážka
27.05. 10:00 TJ Čistá (1) Sp. Lužná (3)
27.05. 10:00 SK Senomaty (5) FC Jesenice (4)

KP DOROST
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
27.05. 9:30 SK Rakovník (6) MFK Dobříš (5) Polívka
27.05. 10:15 TJ TATRAN Rakovník (7) Český lev – Union Beroun, z.s. (4) Strouhal
27.05. 11:45 SK Rakovník (6) MFK Dobříš (5) Polívka
27.05. 12:30 TJ TATRAN Rakovník (7) Český lev – Union Beroun (4) Strouhal

II. LIGA ŽEN
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
27.05. 15:00 FK Rakovník (1) Ostrava Titlbach Kozák Lány

 628 total views,  1 views today