Kompletní výsledky z 27. a 28.05.2017

Fortuna Divize sk. B – 27. kolo

Chomutov – Tn. Rakovník 2:1 (1:0) – Mařík)

1. Brozany 27 17 6 2 2 63:24 65
2. Nymburk 27 17 4 4 2 60:24 63
3. Český Brod 27 15 3 3 6 56:30 54
4. Kladno 27 14 4 2 7 50:33 52
5. Souš 27 13 3 3 8 41:29 48
6. Meteor Praha 27 12 4 0 11 46:36 44
7. Neratovice-Byškovice 27 10 5 2 10 28:34 42
8. VELVARY 27 11 2 4 10 44:38 41
9. Nový Bor 27 7 7 3 10 30:46 38
10. Tn. Rakovník 27 10 2 3 12 34:39 37
11. CHOMUTOV 27 10 2 2 13 33:36 33
12. Úvaly 27 9 2 2 14 25:36 33
13. Hostouň 27 8 2 3 14 31:42 31
14. Mostecký FK 27 6 1 5 15 29:62 25
15. Štětí 27 5 1 6 15 32:61 23
16. Libiš 27 2 2 6 17 21:53 16

Ondrášovka krajský přebor – 27. kolo

Nové Strašecí – Brandýs n.L. 1:4 (1:2) –(Mrázek L.), Hvozdnice – SK Rakovník 3:0 (3:0)

1. Brandýs n.L. 27 22 1 0 4 74:20 68
2. VYKÁŇ 27 17 1 4 5 67:33 57
3. Zbuzany 27 14 3 2 8 71:38 50
4. SK Rakovník 27 11 6 1 9 51:47 46
5. Rejšice 27 13 1 3 10 54:43 44
6. Tuchlovice 27 10 4 3 10 39:42 41
7. Poříčí 27 11 2 3 11 50:36 40
8. Nové Strašecí 27 10 3 4 10 38:47 40
9. Poříčany 27 11 3 0 13 43:57 39
10. Hvozdnice 27 9 3 2 13 57:71 35
11. SEMICE 27 9 2 3 13 47:77 34
12. Slaný 27 7 4 4 12 41:47 33
13. Jíloviště 27 6 4 6 11 50:56 32
14. Beroun 27 5 4 3 13 45:70 32
15. Mnichovohradišťský SK 27 7 2 4 14 30:52 29
16. Lhota 27 8 1 2 16 29:50 28

 


SPORT INVES I.A třída sk. A – 27. kolo

Zavidov – Sp. Příbram 1:2 (1:1) – (Beneš).

1. Podlesí 27 15 5 1 6 75:36 56
2. Sp.Příbram 27 15 4 2 6 61:33 55
3. Nespeky 27 15 3 2  7 40:30 53
4. Všenorský SK 27 15 2 2 8 64:53 51
5. Černolice 27 14 4 1 8 67:57 51
6. Votice 27 13 1 4 9 61:48 45
7. Klecany 27 11 5 2 9 58:50 45
8. VRANÝ 27 12 1 1 13 68:60 39
9. CERHOVICE 27 11 1 4 11 51:46 39
10. Zavidov 27 12 1 1 13 55:53 39
11. Vestec 27 11 1 3 12 47:47 38
12. Mníšek 27 8 4 2 13 38:41 34
13. Nový Knín 27 9 1 5 12 41:55 34
14.  Jedomělice 27 10 1 1 15 45:65 33
15. Hostomice 27 5 1 5 16 39:71 22
16. Jesenice 27 3 2 1 21 29:94 14

FITPARTNER GASTRO I.B třída sk. A – 23. kolo

SK Rakovník B – Libušín 3:2 (1:0) – (Tvrz P., Krupička, Sklenka), Unhošť – Hředle 2:1 (1:1) – (Vitner), Trubín – Tn. Rakovník B 2:6 (1:2) – (Čermáík 2, Kapoun 2, Sýkora, Zach), Mšec – Hýskov 2:0 (1:0) – (Heller, Mrázek D.).

1. Hřebeč 23 19 1 2 0 88:23 64
2. Libušín 23 12 2 2 3 53:28 48
3. Mšec 23 6 4 2 5 50:38 40
4. Hýskov 23 8 3 0 9 48:51 39
5. Doksy 23 7 3 1 8 33:31 37
6. Unhošť 23 6 4 1 7 42:40 36
7. Velká Dobrá 23 7 2 2 8 58:38 33
8. Tn. Rakovník B 23 9 0 3 8 37:44 30
9. SK Rakovník B 23 2 4 4 5 42:53 30
10. Klobuky 23 9 0 2 10 45:62 29
11. Zlonice 23 6 2 1 11 42:62 29
12. Braškov 23 7 1 2 10 40:50 28
13. Trubín 23 4 1 2 13 38:74 19
14. Hředle 23 1 3 6 6 26:48 18

 


KP dorostu sk. A

SK Rakovník – Dobříš  st.              2 : 0 (Krupička, Titlbach)

SK Rakovník – Dobříš ml.             3 : 1 (Hula, Tesař, Kalaš)

Tn. Rakovník – Beroun st.             6 : 0 (Tofeliuk 4, Skoupý F., Vojtek)

Tn. Rakovník – Beroun ml.            7 : 0 (Sýkora 2, Kalous 2, Beneš J., Hora, Chytrý)


KP žáků

Říčany – Tn. Rakovník st.              odloženo

Říčany – Tn. Rakovník ml.             odloženo


I.A třída dorostu

Kněževes – Tuchlovice                 8 : 1 (Neveďal 3, Kučera 2, Horvát 2, Krýl)             


I.A třída žáků

Lety – SK Rakovník                          1 : 3 (Holý, Mašek, Minařík)                                         

Pavlíkov – volno                                              


Okresní pohár dospělých – 2. finálové utkání

FC PO Olešná – FK Kněževes A                                 0 : 5 (0:3) – (Sejpka 2, Hanych, Holeček, Večeřa)

Vítězem Okresního poháru dospělých v sezóně 2016/2017 se stalo družstvo FK Kněževes A


II.třída – 23. kolo

Ch. Mutějovice – SK Senomaty A               2:1 (2:0) – (Kapoun, Borský – Eichler), FK Kněževes A – FC 05 Zavidov B 6:2 (2:2) – (Večeřa M. 2, Vrábík, Sejpka, Holeček, Hanych – Čech st., Vitner), So. Janov – Ol. Rakovník 2:4 (2:2) – (Konvalinka, Melč – Číhař 2, Rous, Topinka), Oh. Městečko – SK Lišany 3:3 (1:2) – (Urban J. 2, Šnídl P. – Šutera 2, Jelínek) – pok. kopy 2:4 (Medřický), FC PO Olešná – Sp. Lužná 6:3 (0:2) – (Polášek M. 2, Telvák, Polášek R., Zadák, Vodrážka – Grill, Kopernický, vlastní Karas), FC Jesenice A – ČL Kolešovice A               6:3 (3:2) – Jeníček 4, Kotek, Kolář Zuska, Polánek D.), So. Kroučová – SK Lány 1:2 (0:2) – (Husák Jan – Švolba, Keller).                              

1. FK Kněževes A 23 14 4 2 3 69:37 52
2. Sp. Lužná 23 15 2 0 6 57:32 49
3. Ol. Rakovník 23 16 0 0 7 80:47 48
4. FC PO Olešná 23 15 1 1 6 66:39 48
5. Oh. Městečko 23 13 1 5 4 63:31 46
6. FC Jesenice A 23 10 4 3 6 54:37 41
7. FC 05 Zavidov B 23 11 4 0 8 54:44 41
8. Ch. Mutějovice 23 11 1 2 9 61:47 37
9. SK Lišany 23 7 2 1 13 45:57 26
10. ČL Kolešovice A 23 6 2 4 11 35:58 26
11. So. Kroučová 23 6 1 1 15 28:57 21
12. SK Senomaty A 23 5 2 1 15 30:70 20
13. SK Lány 23 5 0 3 15 38:70 18
14. So. Janov 23 2 1 2 18 19:73 10

 Střelci – II. třída

37 branek – Jakub Číhař (Ol. Rakovník),

26 branek – Radek Pokorný (Sp. Lužná),

22 branek – Radek Polášek (FC PO Olešná), 

21 branek – Petr Šnídl (Oh. Městečko),

16 branek – Jiří Jelínek (SK Lišany),

15 branek – David Jeníček (FC Jesenice A), Jiří Urban (Oh. Městečko),

14 branek – Lukáš Roubík (Ch. Mutějovice),

13 branek – Tomáš Vodrážka (FC PO Olešná),

12 branek – Michal Večeřa a Petr Holeček (FK Kněževes A), Jan Husák (So. Kroučová),

11 branek- Martin Polášek (FC PO Olešná),  Petr Roubík (ČL Kolešovice A), Petr Sajner (Ch. Mutějovice),

10 branek – Milan Krejčí (FK Kněževes A), Michal Reichl (SK Lány),

9 branek – Stanislav Rous (Ol. Rakovník), Petr Čech ml. a Dominik Žďánský (FC 05 Zavidov B),

8 branek – Jan Vrábík (FK Kněževes A), Luboš Mácha (SK Senomaty A), Ondřej Humr (SK Lány), Milan Staněk (Ch. Mutějovice),

7 branek – Zdeněk Eichler (SK Senomaty A), Jiří Hanych (FK Kněževes A), Radek Šnajdr (Sp. Lužná), Vít Fiala (FC Jesenice A), Patrik Vitner (FC 05 Zavidov B), Michal Šutera (SK Lišany),

6 branek – Libor Švolba (SK Lány), Jan Melč (So. Janov), Marek Bradáč a Roman Sattler (Ch. Mutějovice), Josef Vejvoda (Sp. Lužná)

5 branek – Miroslav Hajný (Oh. Městečko), Ondřej Frühauf  (Ch. Mutějovice), Radek Žalud (SK Lišany), Lukáš Majba (FC PO Olešná), Josef Pfejfer (FC Jesenice), Daniel Polánek (ČL Kolešovice A), Robert Grill (Sp. Lužná)


III. třída – 21. kolo
Rynholec – So. Branov – nehráno, hosté se k utkání nedostavili, SK Pavlíkov – TJ Slabce 1:2 (1:0) – (Polcar – Fencl) – pok. kopy 3:5 (Macák), So. Pustověty – Sj. Chrášťany 4:2 (2:1) – (Truksa 3, Knap – Dvořák, Hubáček), TJ Čistá – So. Srbeč 10:2 (4:2) – (Kašpar 3, Souček 2, Votroubek R., Ládek, Blecha M., Jopa M., Fidler – Mišik, Kratina K.), TJ Roztoky A – Sp. Řevničov 1:1 (0:1) – (Vrábík – Matějka) – pok. kopy 4:3 (Fikejz), So. Sýkořice – B. Lubná 0:0 – pok. kopy 2:4 (Brabec).                                          

1. B. Rynholec 20 17 0 0 3 67:25 51
2. Sp. Řevničov 21 13 1 2 5 56:38 43
3. TJ Slabce 21 11 4 2 4 47:31 43
4. B. Lubná 21 10 3 6 2 65:26 42
5. TJ Roztoky A 21 8 7 1 5 38:29 39
6. Sj. Chrášťany 21 9 2 2 8 40:38 33
7. So. Sýkořice 21 9 1 3 8 52:45 32
8. TJ Čistá 21 8 0 0 13 56:68 24
9. So. Pustověty 21 7 1 0 13 62:64 23
10. SK Pavlíkov 21 4 4 3 10 20:33 23
11. So. Branov 20 5 0 3 12 41:66 18
12. So. Srbeč 21 1 0 1 19 30:111 4

 Střelci – III. třída

37 branek – Milan Beran (B. Rynholec)

26 branek – Radek Truksa (So. Pustověty),

16 branek – Dominik Varyš (B. Lubná)

14 branek – Jiří Hošek (Sp. Řevničov), Petr Linc (So. Sýkořice),

11 branek – Václav Krůta (TJ Roztoky A),

10 branek – Roman Votroubek (TJ Čistá),Petr Králička (Sj. Chrášťany), Václav Bičovský (So. Pustověty), Jan Fujera (Sp. Řevničov),  Tomáš Krátký  (So. Branov),

9 branek – Adam Trejbal (B. Lubná), Jiří Čiha (TJ Slabce),

8 branek – Jaromír Knap (So. Pustověty), Pavel Bedenk, Marek Blecha a Petr Kašpar (TJ Čistá), Karel Mužík (TJ Slabce)

7 branek – Miroslav Vrábík (TJ Roztoky A),  Milan Svítek (So. Srbeč), Denis Vopat (B. Lubná), Radek Choc (So. Branov), Martin Plincner a (TJ Čistá), Martin Hříbal (So. Sýkořice), Kryštof Loula  (Sj. Chrášťany),  Filip Libecajt (Sp. Řevničov),

6 branek – Miroslav Mišik (So. Srbeč), Tomáš Černý (TJ Slabce), Tomáš Kovacz (So. Pustověty),  Lukáš Hanzl (Sj. Chrášťany), Petr Kovařík (So. Sýkořice), Filip Milfait (B. Rynholec)

5 branek – Martin Mika (TJ Roztoky A),  Petr Brabec (So. Sýkořice), Martin Tóth a Milan Pedál (Sp. Řevničov), Jiří Matějka (B. Rynholec), Michal Kratina, Karel Kratina a Milan Cífka (So. Srbeč), Robert Henzély (B. Lubná), Lukáš Polcar (SK Pavlíkov), Petr Souček (TJ Čistá)

 IV. třída – 21. kolo

FK Kněževes B – FC Jesenice B 3:2 (1:2) – (Žemlička, Sejpka, Řezáč – Kapoun 2),  ČL Kolešovice B – SK Oráčov 2:2 (0:1) – (Polánek D. 2 – Šťastný, vlastní Kovář) – pok. kopy 3:4 (Kopřiva), SK Senomaty B – SK M. Žehrovice 0:2 (0:1) – (Mráz, Kmeť), So. Ruda – TJ Šanov 1:1 (1:1) – (Matouš – Malík – pok. kopy 2:4 (Šika D.), So. Petrohrad – TJ Roztoky B 10:2 (5:1) – (Halámek L. 4, Pros 2, Halámek T., Ibl, Domabyl, vlastní Krůta – Hůlka, Krůta), So. Panoší Újezd – FK Kounov 6:4 (3:3) – (Vávra 2, Červený 2, Čeleda, Polcar B. – Huttr 2, Kučaba, Amler).                                                 

1. SK Oráčov 21 17 1 1 2 90:29 54
2. TJ Šanov 21 10 5 3 3 52:28 43
3. ČL Kolešovice B 21 12 1 3 5 40:32 41
4. So. Ruda 21 11 2 2 6 54:37 39
5. FK Kněževes B 21 11 2 1 7 69:51 38
6. SK M. Žehrovice 21 12 1 0 8 55:38 38
7. So. Petrohrad 21 10 2 2 7 60:47 36
8. SK Senomaty B 21 9 2 0 10 59:54 31
9. TJ Roztoky B 21 6 0 1 14 37:61 19
10. FK Kounov 21 6 0 1 14 39:79 19
11. FC Jesenice B 21 2 1 3 15 24:56 11
12. So. Panoší Újezd 21 3 0 0 18 33:100 9

Střelci – IV. třída

38 branek – Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov)

17 branek – Luboš Mácha (SK Senomaty B)

16 branek – Dominik Kolář (FC Jesenice B), Aleš Sekyra (TJ Šanov),

14 branek – Tomáš Sejpka (FK Kněževes B), Lukáš Halámek (So. Petrohrad), Ladislav Jambor a Dominik Kolář (FC Jesenice B),

12 branek – Michal Malík (TJ Šanov), Antonín Polcar (SK Senomaty B),

11 branek – Josef Žemlička (FK Kněževes B), Karel Pros (So. Petrohrad), Daniel Polánek (ČL Kolešovice B),

10 branek – Petr Huttr (FK Kounov), Dominik Kapoun (FC Jesenice B), Petr Šťastný (SK Oráčov), Ladislav Lejbl (TJ Roztoky B),

8 branek – Martin Matouš (So. Ruda), Slavomír Vachtl (SK Oráčov),

7 branek – Jan Pondělíček (So. Ruda), Jan Kolek, Jan Kočí a Jakub Bauman (SK Mš. Žehrovice), Jan Elsnic (SK Oráčov), Tomáš Novotný (So. Ruda),

6 branek – Petr Kureš (SK Mš. Žehrovice), Miroslav Ibl, Marcel Kovář a Jaroslav Kovář (So. Petrohrad), Patrik Kopřiva (SK Oráčov), Milan Krejčí (FK Kněževes B), Vojtěch Hladík (TJ Roztoky B),

5 branek – Radek Vaníček (FK Kněževes B), Radek Cingr, David Mrnka a Radek Vojanec (So. Ruda), Jaroslav Starý, Bronislav Vávra a Filip Čeleda (So. Panoší Újezd), Martin Tokar (SK Oráčov), Lukáš Ducár (SK M. Žehrovice)


Okr. pohár starších žáků – 8. kolo 

SK Senomaty – FC Jesenice 2:4 (1:2) – (Ondič 2, Nistor 2, Finta, Krejčí), FC PO Olešná – SK Rakovník B 0:3 (0:1) – (Konopásek, Itner, Kougl),           TJ Čistá – Sp. Lužná 4:1 (1:1) – (marek 2, Fišer, Schuh – Malecký).

1. SK Rakovník B 6 6 0 0 0 30:6 18
2. FC Jesenice 8 6 0 0 2 31:11 18
3. FC PO Olešná 8 4 1 0 3 27:23 14
4. TJ Čistá 7 3 0 0 4 26:27 9
5. Sp. Lužná 8 1 0 2 5 10:31 5
6. SK Senomaty 7 0 1 0 6 6:32 2

Okr. pohár mladších žáků – 6. kolo 

SK Rakovník – SK Lány 11:1 (5:1) – (Váňa 3, Těšínský 2, Mašek 2, Mikšovic 2, Toráč 2 – Klein)       

Okr. pohár mladších žáků – 8. kolo 

ČL Kolešovice – FK Hředle 4:5 (1:2) – (Čureja 3, Mišovec – Roubík 3, Malecký, Minařík), SKP Rakovník – SK Lány 0:1 (0:1) – (Dzurec), SK Rakovník – volno.                                

1. SK Rakovník 6 6 0 0 0 44:7 18
2. SKP Rakovník 6 3 1 0 2 19:21 11
3. FK Hředle 6 2 0 1 3 19:28 7
4. ČL Kolešovice 7 2 0 0 5 21:30 6
5. SK Lány 7 2 0 0 5 12:29 6

OP starších přípravek – 19. kolo 

Sp. Lužná – Tn. Rakovník 4:8 (1:4) – (Háček 3, Stehlík – Kuthan 3, Pěchoček, Lev, Brož, Knap, Korcina),  FC 05 Zavidov – FK Kněževes 5:8 (4:3) – (              Diepold T. 2, Urban 2, Křivohlavý – Fiala 3, Žák 2, Mrhal 2, Žemlička), Sp. Řevničov – So. Mšec 1:12 (Studená – Duben L. 5, Rajnyš 5, Janek, Duben M.), SKP Rakovník O – SKP Rakovník M a TJ Roztoky – SK Lišany – odloženo, SKP Rakovník S – volno.

1. TJ Roztoky 17 15 0 0 2 208:71 45
2. Tn. Rakovník 17 14 0 0 3 202:66 42
3. SKP Rakovník S 16 13 0 0 3 108:53 39
4. FC 05 Zavidov 18 12 0 0 6 140:90 36
5. SKP Rakovník M 16 10 0 0 6 117:65 30
6. FK Kněževes 16 8 0 0 8 123:111 24
7. SKP Rakovník O 16 8 0 0 8 110:119 24
8. So. Mšec 17 7 0 0 10 116:120 21
9. Sp. Lužná 18 3 0 0 14 75:174 10
10. Sp. Řevničov 17 1 0 0 15 73:202 4
11. SK Lišany 16 0 0 0 16 21:222 0

 

 543 total views,  1 views today