Pozvánka: DNESKA PRVNÍ LIGA: SK Hřebeč – TJ Unhošť, 4. 6. 2017, stadion SK Hřebeč

Fotbalová sláva ve Hřebči

Fotbalisté Hřebče podruhé za sebou vyhráli A skupinu I. B třídy a letos prý postupem o třídu výš nepohrdnou, kádr si na to postupně chystají celou sezonu. Teď je navíc čeká velká oslava, protože na jejich loni zrekonstruované hřiště dorazí oblíbená show Středočeského fotbalového svazu Dneska první liga!

Odehraje se v neděli a domácí klub míní za klandr stadiónku dostat co nejvíc diváků z blízkého a širokého okolí.

A je nač lákat. Domácí tým bude mít pod patronací bývalý reprezentační obránce Tomáš Ujfaluši, soupeře z Unhoště pro změnu povede někdejší velký ligový kanonýr a dnes televizní expert Luděk Zelenka.

Pochopitelně dorazí i dvě stálice projektu SKFS, které se nemění, tedy bavič Jakub Kohák a komentátor Pavel Čapek. O zábavu se ale s předstihem stará i veterán v sestavě Hřebče, slovenský hráč Jozef Janík. Ten totiž slíbil za každý vstřelený gól Hřebče tisíc korun do klubové kasy.

Začíná se už v 13.30 hodin a po utkání nemůže scházet tradiční Tiskofka, na níž mají přístup všichni zájemci. A že bývá hodně plno… Už pro tuny zábavy, jaké Kohák i fotbalové hvězdy divákům nabízejí.

Utkání bude mít také charitativní podtext. Výtěžek ze vstupného bude rozdělený mezi Komunitní centrum pro osoby s autismem ve Hřebči a Centrum služeb Slunce všem v Unhošti.

Přijďte se do Hřebče, která leží jen kousek od Kladně či z druhé strany od Lidic, podívat i Vy!

 831 total views,  1 views today