Obsazení rozhodčích a delegátů na 3. – 8. června 2017

Klikněte ZDE pro stažení PDF verze


Vyšší soutěže
Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
ČFL Jirny Litoměřicko Váňa Hádek Leška Slavíček
Divize A Karlovy Vary Motorlet Praha Martínek Rais Řeháček Zeman
Divize B Nový Bor Neratovice Dujsík Brychta Rais Hamouz R.
Divize C Dvůr Králové Trutnov Duchoň Vnuk Vojtěch Moník
Krajský přebor Jíloviště Hvozdnice Stránský Cichra Hes Franěk
Krajský přebor Beroun Tuchlovice Glogar P. Burian Glogar L. Váňa
I.A třída sk. A Hostomice Všenory Chovanec Roth Kuka Zeman
I.A třída sk. A Cerhovice Nový Knín Kovář Mrázek Rybka Štefan
I.A třída sk. B Čelákovice Sázava Šesták V. Jarolímek M. Jarolímek R. Beneš
I.A třída sk. B Divišov Luštěnice Asník Brožek Svoboda R. Melichar
I.B třída sk. A Braškov Zlonice Budil Žaba Kaucký Vlasjuk
I.B třída sk. B Dlouhá Lhota Lužec Vyhnanovský Drábek Hanák
I.B třída sk. C Sadská Bílé Podolí Brožek Asník Brda
I.B třída sk. D Kondrac Zruč n. S. Šefara Vyhnanovský Brda

II. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
03.06. 10:00 Ol. Rakovník (13) FK Kněževes A (12) Brožek Vyhnanovský Brda  SK Rakovník
03.06. 17:00 SK Lány (5) FC Jesenice A (7) Kozák Titlbach Špidra
03.06. 17:00 ČL Kolešovice A (4) Ch. Mutějovice (8) Sedláček Polívka Trešl
03.06. 17:00 SK Senomaty A (3) FC PO Olešná (9) Šmíd Tichý Bohatý
03.06. 17:00 Sp. Lužná (2) Oh. Městečko (10) Svoboda Šefara Švácha
04.06. 10:00 FC 05 Zavidov B (14) So. Kroučová (6) Polívka Strouhal Švácha
04.06. 17:00 SK Lišany (1) So. Janov (11) Bohatý Říha Trešl

III. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
03.06. 13:30 So. Branov (5) So. Sýkořice (7) Špidra Titlbach Kozák
04.06. 17:00 B. Lubná (4) So. Pustověty (8) Kučera Šmíd Tichý
04.06. 17:00 Sj. Chrášťany (3) TJ Čistá (9) Švácha
04.06. 17:00 So. Srbeč (2) SK Pavlíkov (10) Sedláček
03.06. 13:30 TJ Slabce (1) TJ Roztoky A (11) Bohatý Tichý Šmíd
04.06. 17:00 Sp. Řevničov (12) B. Rynholec (6) Titlbach Polívka Vodrážka

IV. TŘÍDA
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
03.06. 10:00 FK Kounov (4) So. Ruda (8) Bohatý
03.06. 10:00 SK M. Žehrovice (2) ČL Kolešovice B (10) Vodrážka
04.06. 10:00 FC Jesenice B (12) So. Petrohrad (6) Trešl
03.06. 10:00 TJ Roztoky B (5) So. Panoší Újezd (7) Kozák
04.06. 13:30 SK Oráčov (1) FK Kněževes B (11) Kučera
04.06. 13:30 TJ Šanov (3) SK Senomaty B (9) Trešl

OP SŽ
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
03.06. 10:00 SK Senomaty (5) FC PO Olešná (6)
03.06. 10:00 FC Jesenice (4) TJ Čistá (1) Titlbach
03.06. 10:00 Sp. Lužná (3) SK Rakovník B (2) Švácha

KP SŽ
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
08.06. 16:30 TJ TATRAN Rakovník (1) FC Sellier & Bellot Vlašim (7) Titlbach Polívka
03.06. 9:30 TJ TATRAN Rakovník (1) FC Mělník (13) Polívka Sedláček

 622 total views,  1 views today