Kompletní výsledky z 03. a 04.06.2017

Fortuna Divize sk. B – 28. kolo

Tn. Rakovník – Souš 1:2 (1:1) – (Doupal)

1.

Brozany

28

18

6

2

2

66:26

68

2.

Nymburk

28

17

4

4

3

62:27

63

3.

Český Brod

28

16

3

3

6

57:30

57

4.

Kladno

28

14

4

2

8

50:34

52

5.

Souš

28

14

3

3

8

43:30

51

6.

Neratovice-Byškovice

28

11

5

2

10

30:35

45

7.

Meteor Praha

28

12

4

0

12

46:37

44

8.

VELVARY

28

12

2

4

10

45:38

44

9.

Nový Bor

28

7

7

3

11

31:48

38

10.

Tn. Rakovník

28

10

2

3

13

35:41

37

11.

Úvaly

28

9

3

2

14

26:37

35

12.

Hostouň

28

9

2

3

14

34:42

34

13.

CHOMUTOV

28

10

2

2

14

33:39

33

14.

Mostecký FK

28

7

1

5

15

36:63

28

15.

Štětí

28

5

1

6

16

33:68

23

16.

Libiš

28

2

2

7

17

22:54

17


Ondrášovka krajský přebor – 28. kolo

Lhota – Nové Strašecí 1:0 (0:0), SK Rakovník – Vykáň 4:3 (1:2) – (Severin, Červený, Tvrz P., Pucholt).

1.

Brandýs n.L.

28

23

1

0

4

76:20

71

2.

VYKÁŇ

28

17

1

4

6

70:37

57

3.

Zbuzany

28

15

3

2

8

77:39

53

4.

Rakovník

28

12

6

1

9

55:50

49

5.

SK Rejšice

28

13

1

3

11

54:45

44

6.

Tuchlovice

28

11

4

3

10

41:42

44

7.

Poříčí

28

11

2

3

12

52:39

40

8.

Nové Strašecí

28

10

3

4

11

38:48

40

9.

Poříčany

28

11

3

0

14

44:59

39

10.

Hvozdnice

28

10

3

2

13

63:73

38

11.

SEMICE

28

10

2

3

13

50:79

37

12.

Slaný

28

9

4

4

13

42:53

33

13.

Jíloviště

28

6

4

6

12

52:62

32

14.

Mnichovohradišťský SK

28

8

2

4

14

32:53

32

15.

Beroun

28

7

4

3

14

45:72

32

16.

Lhota

28

9

1

2

16

30:50

31


SPORT INVES I.A třída sk. A – 28. kolo

Vestec – Zavidov 1:0 (0:0)

1.

Sp. Příbram

28

16

4

2

6

64:35

58

2.

Podlesí

28

15

5

1

7

77:39

56

3.

Černolice

28

15

4

1

7

72:59

54

4.

Nespeky

28

15

3

2

8

42:34

53

5.

Všenorský SK

28

15

2

2

9

64:56

51

6.

Votice

28

14

1

4

9

65:50

48

7.

Klecany

28

12

5

2

9

60:50

48

8.

CERHOVICE

28

12

1

4

11

53:46

42

9.

Vestec

28

12

1

3

12

48:47

41

10.

VRANÝ

28

12

1

1

14

70:65

39

11.

Zavidov

28

12

1

1

14

55:54

39

12.

Mníšek

28

9

4

2

13

40:42

37

13.

Nový Knín

28

9

1

5

13

41:57

34

14.

Jedomělice

28

10

1

1

16

46:67

33

15.

Hostomice

28

6

1

5

16

42:71

25

16.

Jesenice

28

3

2

1

22

29:96

14


FITPARTNER GASTRO I.B třída sk. A – 24. kolo

Hředle – Velká Dobrá 1:5 (0:2) – (Vitner), Tn. Rakovník B – SK Rakovník B 3:1 (3:0) – (Dolák, Kučera P., Červenka – Kýzl), Libušín – Mšec 5:0.

1.

Hřebeč

24

21

1

2

0

93:26

67

2.

Libušín

24

15

2

2

5

58:28

51

3.

Hýskov

24

12

3

0

9

52:53

42

4.

Mšec

24

10

4

2

8

50:43

40

5.

Doksy

24

10

3

1

10

35:35

37

6.

Velká Dobrá

24

10

2

2

10

63:39

36

7.

Unhošť

24

10

4

1

9

45:45

36

8.

Tn. Rakovník B

24

10

0

3

11

40:45

33

9.

Klobuky

24

10

0

2

12

49:64

32

10.

Braškov

24

9

1

2

12

47:51

31

11.

SK Rakovník B

24

6

4

4

10

43:56

30

12.

Zlonice

24

8

2

1

13

43:69

29

13.

Trubín

24

5

1

2

16

40:78

19

14.

Hředle

24

2

3

6

13

27:53

18


KP dorostu sk. A

Votice – SK Rakovník st. 3 : 3 (Krupička, Galia, Šindler)

Votice SK Rakovník ml. 0 : 5 (Minařík 4, Srnec)

Dobříš – Tn. Rakovník st. 0 : 1 (Pšenička)

Dobříš – Tn. Rakovník ml. 0 : 4 (Sýkora 4, Nováček, Beneš J.)


KP žáků

Říčany – Tn. Rakovník st. 1 : 1 (Pavlíček)

Říčany – Tn. Rakovník ml. 3 : 6 (Bohatý 3, Fiška, Lank, Blokeš)


KP žáků

Tn. Rakovník – FC Mělník st. 3 : 1 (Berbr, Šetina, Pavlíček)

Tn. Rakovník – FC Mělník ml. 1 : 4 (Blokeš)


I.A třída dorostu

Kněževes – volno


I.A třída žáků

SK Rakovník – Hostouň 7 : 0 (Kougl 2, Vydra 2, Váňa, Hůla, Mašek)

Pavlíkov – Sl. Kladno 5 : 2 (Schejbal 2, Vyskočil, Toráč, Polcar)


II. třída – 24. kolo

Ol. Rakovník – FK Kněževes A 3:1 (1:1) – (Číhař 3 – Holeček), SK Lány – FC Jesenice A 1:3 (1:1) – (Matějka – Mutínský, Kotek, Jeníček), ČL Kolešovice A – Ch. Mutějovice 3:0 (1:0) – (Polánek D., Prais, Roubík), SK Senomaty A – FC PO Olešná 1:1 (1:1) – (Havel – Vodrážka) – pok. kopy 5:4 (Kodeš), Sp. Lužná – Oh. Městečko 5:0 (0:0) – (Pokorný 3, Vejvoda 2), FC 05 Zavidov B – So. Kroučová 1:1 (0:1) – (Knor – Císař) – pok. kopy 4:3 (Čech st.), SK Lišany – So. Janov 1:3 (1:1) – (Šutera – Kloub, Melč, Kinter).

1.

FK Kněževes A

24

14

4

2

4

70:40

52

2.

Sp. Lužná

24

16

2

0

6

62:32

52

3.

Ol. Rakovník

24

17

0

0

7

83:48

51

4.

FC PO Olešná

24

15

1

2

6

67:40

49

5.

Oh. Městečko

24

13

1

5

5

63:36

46

6.

FC Jesenice A

24

11

4

3

6

57:38

44

7.

FC 05 Zavidov B

24

11

5

0

8

55:45

43

8.

Ch. Mutějovice

24

11

1

2

10

61:50

37

9.

ČL Kolešovice A

24

7

2

4

11

38:58

29

10.

SK Lišany

24

7

2

1

14

46:60

26

11.

So. Kroučová

24

6

1

2

15

29:58

22

12.

SK Senomaty A

24

5

3

1

15

31:71

22

13.

SK Lány

24

5

0

3

16

39:73

18

14.

So. Janov

24

4

1

2

18

22:74

13

Střelci – II. třída

40 branek – Jakub Číhař (Ol. Rakovník),

29 branek – Radek Pokorný (Sp. Lužná),

22 branek – Radek Polášek (FC PO Olešná),

21 branek – Petr Šnídl (Oh. Městečko),

16 branek – David Jeníček (FC Jesenice A), Jiří Jelínek (SK Lišany),

15 branek – Jiří Urban (Oh. Městečko),

14 branek – Tomáš Vodrážka (FC PO Olešná), Lukáš Roubík (Ch. Mutějovice),

13 branek – Petr Holeček (FK Kněževes A),

12 branek – Petr Roubík (ČL Kolešovice A), Michal Večeřa (FK Kněževes A), Jan Husák (So. Kroučová),

11 branek- Martin Polášek (FC PO Olešná), Petr Sajner (Ch. Mutějovice),

10 branek – Milan Krejčí (FK Kněževes A), Michal Reichl (SK Lány),

9 branek – Stanislav Rous (Ol. Rakovník), Petr Čech ml. a Dominik Žďánský (FC 05 Zavidov B),

8 branek – Michal Šutera (SK Lišany),Jan Vrábík (FK Kněževes A), Josef Vejvoda (Sp. Lužná), Luboš Mácha (SK Senomaty A), Ondřej Humr (SK Lány), Milan Staněk (Ch. Mutějovice),

7 branek – Jan Melč (So. Janov), Zdeněk Eichler (SK Senomaty A), Jiří Hanych (FK Kněževes A), Radek Šnajdr (Sp. Lužná), Vít Fiala (FC Jesenice A), Patrik Vitner (FC 05 Zavidov B),

6 branek – Libor Švolba (SK Lány), Marek Bradáč a Roman Sattler (Ch. Mutějovice),

5 branek – Miroslav Hajný (Oh. Městečko), Ondřej Frühauf (Ch. Mutějovice), Radek Žalud (SK Lišany), Lukáš Majba (FC PO Olešná), Josef Pfejfer a Petr Kotek (FC Jesenice A), Daniel Polánek (ČL Kolešovice A), Robert Grill (Sp. Lužná)


III. třída – 22. kolo

So. Branov – So. Sýkořice 4:2 (1:1) – (Vilím, Hlaváček, Molo, Rasocha – Kovařík, Mutínský), TJ Slabce – TJ Roztoky A 2:1 (0:0) – (Černý T., Černý J. – Kaplan), Sp. Řevničov – B. Rynholec 3:2 (1:2) – (Tóth 2, Hošek – Beran 2), B. Lubná – So. Pustověty 5:3 (4:2) – (Varyš 3, Trejbal 2 – Truksa 2, Hůla), Sj. Chrášťany – TJ Čistá 4:1 (2:1) – (Hlušička 2, Králička, Hanzl – Blecha M.), So. Srbeč – SK Pavlíkov 3:6 (1:2) – (Svítek, Čermák, Mišik – Polcar 3, Gebhart T. 2, Konopásek).

1.

B. Rynholec

21

17

0

0

4

69:28

51

2.

Sp. Řevničov

22

14

1

2

5

59:40

46

3.

TJ Slabce

22

12

4

2

4

49:32

46

4.

B. Lubná

22

11

3

6

2

70:29

45

5.

TJ Roztoky A

22

8

7

1

6

39:31

39

6.

Sj. Chrášťany

22

10

2

2

8

44:39

36

7.

So. Sýkořice

22

9

1

3

9

54:49

32

8.

SK Pavlíkov

22

5

4

3

10

26:36

26

9.

TJ Čistá

22

8

0

0

14

57:72

24

10.

So. Pustověty

22

7

1

0

14

65:69

23

11.

So. Branov

21

6

0

3

12

45:68

21

12.

So. Srbeč

22

1

0

1

20

33:117

4

Střelci – III. třída

37 branek – Milan Beran (B. Rynholec)

28 branek – Radek Truksa (So. Pustověty),

19 branek – Dominik Varyš (B. Lubná)

15 branek – Jiří Hošek (Sp. Řevničov),

14 branek – Petr Linc (So. Sýkořice),

11 branek – Petr Králička (Sj. Chrášťany), Václav Krůta (TJ Roztoky A), Adam Trejbal (B. Lubná),

10 branek – Jiří Čiha (TJ Slabce), Roman Votroubek (TJ Čistá), Václav Bičovský (So. Pustověty), Jan Fujera (Sp. Řevničov), Tomáš Krátký (So. Branov),

9 branek – Marek Blecha (TJ Čistá),

8 branek – Lukáš Polcar (SK Pavlíkov), Milan Svítek (So. Srbeč), Jaromír Knap (So. Pustověty), Pavel Bedenk a Petr Kašpar (TJ Čistá), Karel Mužík (TJ Slabce)

7 branek – Miroslav Mišik (So. Srbeč), Tomáš Černý (TJ Slabce), Miroslav Vrábík (TJ Roztoky A), Denis Vopat (B. Lubná), Radek Choc (So. Branov), Martin Plincner a (TJ Čistá), Petr Kovařík a Martin Hříbal (So. Sýkořice), Kryštof Loula a Lukáš Hanzl (Sj. Chrášťany), Martin Tóth a Filip Libecajt (Sp. Řevničov),

6 branek –Tomáš Kovacz (So. Pustověty), Filip Milfait (B. Rynholec)

5 branek – Martin Mika (TJ Roztoky A), Petr Brabec (So. Sýkořice), Milan Pedál (Sp. Řevničov), Jiří Matějka (B. Rynholec), Michal Kratina, Karel Kratina a Milan Cífka (So. Srbeč), Robert Henzély (B. Lubná), Petr Souček (TJ Čistá), Karel Molo (So. Branov), Stanislav Hůla (So. Pustověty), Jiří Hlušička (Sj. Chrášťany)


IV. třída – 22. kolo

FK Kounov – So. Ruda 2:5 (0:3 (Hubička Jiří 2 – Pondělíček 3, Matouš, Rublič), SK M. Žehrovice – ČL Kolešovice B 5:2 (4:1) – (Chlád 2, Mráz, Kočí, Ducár – Polánek J., Kovář), TJ Roztoky B – So. Panoší Újezd 6:0 (1:0) – (Hladík 4, Hůlka 2), FC Jesenice B – So. Petrohrad 4:4 (3:2) – (Tatzauer, Kolář, Kapoun, vlastní Sochor – Pros 2, Halámek L., Kovář M.) – pok. kopy 2:4 (Pros), TJ Šanov – SK Senomaty B 2:2 (1:1) – (Sekyra A. 2 – Mácha 2) – pok. kopy 3:5 (Kukla), SK Oráčov – FK Kněževes B 1:5 (0:2) – (Bařtipán – Horvát 2, Sejpka 2, Kučera).

Konečná tabulka

1.

SK Oráčov

22

17

1

1

3

91:34

54

2.

TJ Šanov

22

10

5

4

3

54:30

44

3.

So. Ruda

22

12

2

2

6

59:39

42

4.

FK Kněževes B

22

12

2

1

7

74:52

41

5.

SK M. Žehrovice

22

13

1

0

8

60:40

41

6.

ČL Kolešovice B

22

12

1

3

6

42:37

41

7.

So. Petrohrad

22

10

3

2

7

64:51

38

8.

SK Senomaty B

22

9

3

0

10

61:56

33

9.

TJ Roztoky B

22

7

0

1

14

43:61

22

10.

FK Kounov

22

6

0

1

15

41:84

19

11.

FC Jesenice B

22

2

1

4

15

28:60

12

12.

So. Panoší Újezd

22

3

0

0

19

33:106

9

Střelci – IV. třída

39 branek – Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov)

19 branek – Luboš Mácha (SK Senomaty B)

18 branek – Aleš Sekyra (TJ Šanov),

17 branek – Dominik Kolář (FC Jesenice B),

16 branek – Tomáš Sejpka (FK Kněževes B),

15 branek – Lukáš Halámek (So. Petrohrad), Dominik Kolář (FC Jesenice B),

14 branek – Ladislav Jambor (FC Jesenice B),

13 branek – Karel Pros (So. Petrohrad),

12 branek – Michal Malík (TJ Šanov), Antonín Polcar (SK Senomaty B),

11 branek – Dominik Kapoun (FC Jesenice B), Josef Žemlička (FK Kněževes B), Daniel Polánek (ČL Kolešovice B),

10 branek – Jan Pondělíček (So. Ruda), Petr Huttr (FK Kounov), Petr Šťastný (SK Oráčov), Vojtěch Hladík a Ladislav Lejbl (TJ Roztoky B),

9 branek – Martin Matouš (So. Ruda),

8 branek – Slavomír Vachtl (SK Oráčov),

7 branek – Jan Kolek, Jan Kočí a Jakub Bauman (SK Mš. Žehrovice), Jan Elsnic (SK Oráčov), Tomáš Novotný (So. Ruda), Marcel Kovář (So. Petrohrad)

6 branek – Petr Kureš (SK Mš. Žehrovice), Miroslav Ibl a Jaroslav Kovář (So. Petrohrad), Patrik Kopřiva (SK Oráčov), Milan Krejčí (FK Kněževes B), Lukáš Ducár (SK M. Žehrovice)

5 branek – Radek Vaníček (FK Kněževes B), Radek Cingr, David Mrnka a Radek Vojanec (So. Ruda), Jaroslav Starý, Bronislav Vávra a Filip Čeleda (So. Panoší Újezd), Martin Tokar (SK Oráčov), Jiří Hubička (FK Kounov)


Okr. pohár starších žáků – 7. kolo

SK Rakovník B – TJ Čistá 3:5 (0:3) – (Kraus 3 – Fišer 5)

Okr. pohár starších žáků – 9. kolo

SK Senomaty – FC PO Olešná 0:1 (0:0) – (Šíma), FC Jesenice – TJ Čistá 3:1 (0:1) – (Horvát 2, Sunkovský – Fišer), Sp. Lužná – SK Rakovník B – odloženo.

1.

FC Jesenice

9

7

0

0

2

34:12

21

2.

SK Rakovník B

7

6

0

0

1

33:11

18

3.

FC PO Olešná

9

5

1

0

3

28:23

17

4.

TJ Čistá

9

4

0

0

5

32:33

12

5.

Sp. Lužná

8

1

0

2

5

10:31

5

6.

SK Senomaty

8

0

1

0

7

6:33

2


Okr. pohár mladších žáků – 9. kolo

FK Hředle – SK Lány 6:7 (3:4) – (Vodrážka 2, Roubík 2, Minařík, Chalupa J. vlastní – Klein 2, Vlček 2, Drastil 2, Brtna), SK Rakovník – SKP Rakovník – odloženo, ČL Kolešovice – volno.

1.

SK Rakovník

6

6

0

0

0

44:7

18

2.

SKP Rakovník

6

3

1

0

2

19:21

11

3.

SK Lány

8

3

0

0

5

19:35

9

4.

FK Hředle

7

2

0

1

4

25:35

7

5.

ČL Kolešovice

7

2

0

0

5

21:30

6


OP starších přípravek – 19. kolo

SKP Rakovník O – SKP Rakovník M 0:1 – (Broum).

OP starších přípravek – 17. kolo

SKP Rakovník S – FK Kněževes 1:0 – (Kupka).

OP starších přípravek – 20. kolo

So. Mšec – SKP Rakovník S 14:5 – (Duben L. 4, Rajnyš J. 3, Duben M. 2, Burle 2, Trachta, Rajnyš D., Müller – Kokšal 2, Kolský, Rýgl, Škubal), SK Lišany – SKP Rakovník O 6:9 – (Bártová 3, Burgerová, Kočová, Novotný – Klekner 4, Macek 2, Šindler, Šturma, Štys), FK Kněževes – TJ Roztoky 5:19 (Mrhal 3, Liprt, Fiala –Ibl 4, Barčot M. 4, Barčot Dominik 3, Moravec 3, Barčot David 3, Horský 2, Tn. Rakovník – FC 05 Zavidov a SKP Rakovník M – Sp. Řevničov – odloženo, Sp. Lužná – volno.

1.

TJ Roztoky

18

16

0

0

2

227:76

48

2.

Tn. Rakovník

17

14

0

0

3

202:66

42

3.

SKP Rakovník S

18

14

0

0

4

114:67

42

4.

FC 05 Zavidov

18

12

0

0

6

140:90

36

5.

SKP Rakovník M

17

11

0

0

6

118:65

33

6.

SKP Rakovník O

18

9

0

0

9

119:126

27

7.

So. Mšec

18

8

0

0

10

130:125

24

8.

FK Kněževes

18

8

0

0

10

128:131

24

9.

Sp. Lužná

18

3

0

0

14

75:174

10

10.

Sp. Řevničov

17

1

0

0

15

73:202

4

11.

SK Lišany

17

0

0

0

17

27:231

0


 508 total views,  1 views today