Sokol Janov slaví “padesátku”

V sobotu dne 24. 6. 2017 se bude konat celodenní kulturní a sportovní akce k příležitosti padesátého výročí založení klubu Sokola Janov.

V Janovské aréně se budou v sobotu dne 24. 6. 2017 konat celodenní kulturní a sportovní akce k příležitosti padesátého výročí založení klubu Sokola Janov. Oslavy začnou v 9:00, kdy bude sehrán turnaj žáků za účasti celků TJ Sokol Janov, FK Hředle, SKP Rakovník a FC Chomutov.

 

Následovat bude setkání bývalých i současných hráčů TJ Sokol Janov z.s. Odpoledne bude od 15:00 sehráno přátelské fotbalové utkání s mužstvem “Blšaňáci 1999” ve kterém se představí  Günter Bittengel, Petr Vrabec, Patrik Gedeon, Radek Šelicha, Martin Kuchař, Petr Průcha, Jindřich Jirásek, Pavel Drsek, Aleš Jindra (trenér Senco Doubravka), Jiří Bešík, Karel Tichota (trenér 1. FC Karlovy Vary), David Lukeš, Tomáš Obermajer, Michal Pospíšil, Jan Vorel, Libor Čihák a další známí prvoligoví hráči , kteří v roce 1999 hráli 1. fotbalovou ligu za mužstvo Chmel Blšany. Utkání odřídí prvoligový sudí Radek Příhoda.

 

O přestávce přátelského utkání Janova vs Blšany cca v 15:45 vystoupí klub Aerobic Janov. Program bude pokračovat od 20:00 večerní venkovní zábavou, na které se představí skupina Hardox. Občerstvení po celý den zajištěno. Vstupné na oslavy padesátého výročí bude 100,- Kč. Děti do 15 let mají vstup zdarma.

zdroj: fotbalunas.cz, sokoljanov.wz.cz

 843 total views,  1 views today