Kompletní výsledky z 10. a 11.06.2017

Fortuna Divize sk. B – 29. kolo

Štětí – Tn. Rakovník 2:1 (1:1) – (Verner)

1.

SK Sokol Brozany

29

19

6

2

2

70:27

71

2.

SK POLABAN Nymburk

29

18

4

4

3

63:27

66

3.

SK Český Brod

29

16

3

4

6

58:31

58

4.

FK Baník Souš

29

15

3

3

8

48:34

54

5.

SK Kladno

29

14

4

2

9

51:39

52

6.

FK Neratovice-Byškovice

29

12

5

2

10

35:36

48

7.

TJ Slovan VELVARY

29

12

3

4

10

46:39

46

8.

FK Meteor Praha VIII

29

12

4

0

13

47:41

44

9.

FC Nový Bor

29

7

7

3

12

31:51

38

10.

TJ TATRAN Rakovník

29

10

2

3

14

36:43

37

11.

FC CHOMUTOV

29

11

2

2

14

36:39

36

12.

SK Úvaly

29

9

3

2

15

26:38

35

13.

Sokol Hostouň

29

9

2

3

15

38:47

34

14.

Mostecký fotbalový klub o.p.s.

29

8

1

5

15

40:66

31

15.

SK Štětí

29

6

1

6

16

35:69

26

16.

TJ Sokol Libiš

29

2

2

7

18

25:58

17


Ondrášovka krajský přebor – 29. kolo

Nové Strašecí – Mnichovohradišťský SK 2:0 (0:0) – (Palko., Ducár), SK Rakovník – Zbuzany 8:_3 (3:3) – (Červený 3, Sklenka 2, Tvrz P. Mareš, vlastní Klíma).

1.

FK Brandýs n.L.

29

24

1

0

4

79:21

74

2.

FK ČECHIE VYKÁŇ

29

18

1

4

6

76:40

60

3.

FK Zbuzany 1953

29

15

3

2

9

80:47

53

4.

SK Rakovník

29

13

6

1

9

63:53

52

5.

AFK Tuchlovice

29

12

4

3

10

48:43

47

6.

SK Rejšice

29

13

1

3

12

54:47

44

7.

TJ Sokol Nové Strašecí

29

11

3

4

11

40:48

43

8.

Posázavan Poříčí n/Sázavou

29

11

2

3

13

54:42

40

9.

SK Poříčany

29

11

3

0

15

46:62

39

10.

SK Hvozdnice

29

10

3

2

14

64:76

38

11.

AFK Sokol SEMICE

29

10

2

3

14

51:86

37

12.

SK Slaný

29

8

4

4

13

45:55

36

13.

Český lev – Union Beroun

29

8

4

3

14

48:74

35

14.

SK Lhota

29

10

1

2

16

32:50

34

15.

TJ Jíloviště

29

6

4

6

13

55:68

32

16.

Mnichovohradišťský SK

29

8

2

4

15

32:55

32


SPORT INVES I.A třída sk. A – 29. kolo

Zavidov – Jedomělice 3:1 (1:0) – (Šíma 2, Klouček).

1.

SK SPARTAK Příbram

29

17

4

2

6

66:35

61

2.

TJ MONGEO Podlesí

29

15

6

1

7

80:42

58

3.

TJ Sokol Nespeky

29

15

4

2

8

43:35

55

4.

Všenorský SK

29

16

2

2

9

71:59

54

5.

S.K. Černolice

29

15

4

1

9

73:64

54

6.

SK Votice

29

15

1

4

9

69:50

51

7.

TJ Sokol Klecany

29

12

5

2

10

60:52

48

8.

UNION CERHOVICE

29

12

1

5

11

54:47

43

9.

FC 05 Zavidov

29

13

1

1

14

58:55

42

10.

TJ Viktoria Vestec

29

12

1

4

12

51:50

42

11.

TJ SOKOL VRANÝ

29

12

1

1

15

75:74

39

12.

FK Mníšek pod Brdy

29

9

4

2

14

40:46

37

13.

SK Nový Knín

29

10

1

5

13

46:58

37

14.

TJ Sokol Jedomělice

29

10

1

1

17

47:70

33

15.

SK Hostomice pod Brdy

29

7

1

5

16

51:76

28

16.

SK Slavia Jesenice

29

3

2

1

23

32:103

14


FITPARTNER GASTRO I.B třída sk. A – 2. kolo

Klobuky – Tn. Rakovník B 6:2 (3:1) – (Kučera M, Kapoun), Trubín – Hředle 3:4 (2:2) – (Vitner 2, Houdek, Bechner), Mšec – SK Rakovník B 1:1 (0:1) – (Paluba – Votroubek) – pok. kopy 4:3.

1.

TJ SK Hřebeč

25

21

1

2

1

93:33

67

2.

SK Baník Libušín

25

16

2

2

5

62:28

54

3.

FK Hýskov

25

12

4

0

9

58:59

44

4.

TJ Sokol Mšec

25

10

5

2

8

51:44

42

5.

FC Čechie Velká Dobrá

25

11

2

2

10

70:39

39

6.

SK Doksy

25

10

3

1

11

35:39

37

7.

TJ Unhošť

25

10

4

1

10

45:48

36

8.

TJ Sokol Klobuky

25

11

0

2

12

55:66

35

9.

TJ Sokol Braškov

25

10

1

2

12

50:51

34

10.

TJ TATRAN Rakovník B

25

10

0

3

12

42:51

33

11.

SK Rakovník B

25

6

4

5

10

44:57

31

12.

SK Zlonice

25

8

2

2

13

49:75

30

13.

FK Hředle

25

3

3

6

13

31:56

21

14.

TJ FC Freyburg Trubín

25

5

1

2

17

43:82

19


KP dorostu – utkání o konečné pořadí

SK Rakovník – Uh. Janovice st. 3 : 1 (Krupička, Titlbach, Galia)

Ostrá – Tn. Rakovník st. 5 : 0

FK Kolín – Tn. Rakovník ml. 3 : 2 (Beneš J., Lisner)


KP žáků

Tn. Rakovník – Vlašim st. 2 : 1 (Charvát, Pavlíček)

Tn. Rakovník – Vlašim ml. 2 : 6 (Lank 2)

KP žáků

Poděbrady – Tn. Rakovník st. 5 : 0

Poděbrady – Tn. Rakovník ml. 2 : 6 (Bohatý 2, Fiška 2, Blokeš 2)


I.A třída dorostu

Kněževes – Sl. Kladno 1 : 5 (Sejpka)


I.A třída žáků

SK Rakovník – Pš. Mělník 3 : 2 (Holý, Minařík, Hůla)

Kralupy – Pavlíkov 5 : 1 (Schejbal)


II. třída – 25. kolo

Ol. Rakovník – FC 05 Zavidov B 6:0 (3:0) – (Špimr, Číhař, Asník, Rous, Topinka, Němec), Ch. Mutějovice – SK Lány 2:2 (2:1) – (Bradáč, Koláček – Reichl) – pok. kopy 5:4 (Sattler), FK Kněževes A – SK Lišany 4:3 (0:3) – (Holeček, Hanych, Kollár, Vrábík – Řepka L., Jelínek, Paseka), So. Janov – Sp. Lužná 1:5 (1:1) – (Růžička – Pokorný, Kopernický, Vejvoda, Sláma, Wágner vlastní), Oh. Městečko – SK Senomaty A 3:3 (1:1) – (Urban J., Bařtipán, Chládek – Mácha, Eichler, Karnold) – pok. kopy 4:3 (Chládek J.), FC PO Olešná – ČL Kolešovice A 3:1 (1:1) – (Polášek M. 3 – Jelen, Daniš), FC Jesenice A – So. Kroučová 8:1 (4:0) – (Jeníček 3, Kotek 2, John J., Fiala, John P. – Císař),

1.

Sp. Lužná

25

17

2

0

6

67:33

55

2.

FK Kněževes A

25

15

4

2

4

74:43

55

3.

Ol. Rakovník

25

18

0

0

7

89:48

54

4.

FC PO Olešná

25

16

1

2

6

70:42

52

5.

Oh. Městečko

25

13

2

5

5

66:39

48

6.

FC Jesenice A

25

12

4

3

9

65:39

47

7.

FC 05 Zavidov B

25

11

5

0

9

55:51

43

8.

Ch. Mutějovice

25

11

2

2

10

63:52

39

9.

ČL Kolešovice A

25

7

2

4

12

40:61

29

10.

SK Lišany

25

7

2

1

15

49:64

26

11.

SK Senomaty A

25

5

3

2

15

34:74

23

12.

So. Kroučová

25

6

1

2

16

30:66

22

13.

SK Lány

25

5

0

4

16

41:75

19

14.

So. Janov

25

3

1

2

19

23:79

13

Střelci – II. třída

41 branek – Jakub Číhař (Ol. Rakovník),

30 branek – Radek Pokorný (Sp. Lužná),

22 branek – Radek Polášek (FC PO Olešná),

21 branek – Petr Šnídl (Oh. Městečko),

19 branek – David Jeníček (FC Jesenice A),

17 branek – Jiří Jelínek (SK Lišany),

16 branek – Jiří Urban (Oh. Městečko),

14 branek – Petr Holeček (FK Kněževes A), Martin Polášek a Tomáš Vodrážka (FC PO Olešná), Lukáš Roubík (Ch. Mutějovice),

12 branek – Michal Reichl (SK Lány), Petr Roubík (ČL Kolešovice A), Michal Večeřa (FK Kněževes A), Jan Husák (So. Kroučová),

11 branek- Petr Sajner (Ch. Mutějovice),

10 branek – Stanislav Rous (Ol. Rakovník), Milan Krejčí (FK Kněževes A),

9 branek – Luboš Mácha (SK Senomaty A), Josef Vejvoda (Sp. Lužná), Jan Vrábík (FK Kněževes A), Petr Čech ml. a Dominik Žďánský (FC 05 Zavidov B),

8 branek – Zdeněk Eichler (SK Senomaty A), Jiří Hanych (FK Kněževes A), Vít Fiala (FC Jesenice A), Michal Šutera (SK Lišany), Ondřej Humr (SK Lány), Milan Staněk (Ch. Mutějovice),

7 branek – Marek Bradáč (Ch. Mutějovice), Jan Melč (So. Janov), Radek Šnajdr (Sp. Lužná), Patrik Vitner (FC 05 Zavidov B), Petr Kotek (FC Jesenice A),

6 branek – Libor Švolba (SK Lány), Roman Sattler (Ch. Mutějovice),

5 branek – Miroslav Hajný (Oh. Městečko), Ondřej Frühauf (Ch. Mutějovice), Radek Žalud (SK Lišany), Lukáš Majba (FC PO Olešná), Josef Pfejfer (FC Jesenice A), Daniel Polánek (ČL Kolešovice A), Robert Grill (Sp. Lužná), Zdeněk Špimr (Ol. Rakovník),


III. třída – 21. kolo

B. Rynholec – So. Branov 3:0 kontumačně

Konečná tabulka

1.

B. Rynholec

22

18

0

0

4

72:28

54

2.

TJ Slabce

22

12

4

2

4

49:32

46

3.

Sp. Řevničov

22

14

1

2

5

59:40

46

4.

B. Lubná

22

11

3

6

2

70:29

45

5.

TJ Roztoky A

22

8

7

1

6

39:31

39

6.

Sj. Chrášťany

22

10

2

2

8

44:39

36

7.

So. Sýkořice

22

9

1

3

9

54:49

32

8.

SK Pavlíkov

22

5

4

3

10

26:36

26

9.

TJ Čistá

22

8

0

0

14

57:72

24

10.

So. Pustověty

22

7

1

0

14

65:69

23

11.

So. Branov

22

6

0

3

13

45:71

21

12.

So. Srbeč

22

1

0

1

20

33:117

4


Okr. pohár starších žáků – 9. kolo

Sp. Lužná – SK Rakovník B 0:2 (0:1) – (Mašek D. 2).

Okr. pohár starších žáků – 10. kolo

FC PO Olešná – Sp. Lužná 0:3 (0:1) – (Hornof, Žán, Švambera J.), SK Rakovník B – FC Jesenice 0:10 (0:7) – (Horvát 3, Nistor 2, Halámek, Sunkovský, Krejčí, Kadlec, Šika), TJ Čistá – SK Senomaty 2:1 (0:1) – (Blacký, Vahala – Sklenička).

Konečná tabulka

1.

FC Jesenice

10

8

0

0

2

44:12

24

2.

SK Rakovník B

10

8

0

0

2

41:22

24

3.

FC PO Olešná

10

5

1

0

4

28:26

17

4.

TJ Čistá

10

5

0

0

5

34:34

15

5.

Sp. Lužná

10

2

0

2

6

13:33

8

6.

SK Senomaty

10

0

1

0

9

8:41

2


Okr. pohár mladších žáků – 9. kolo

SK Rakovník – SKP Rakovník 1:0 (1:0) – (Váňa).

Okr. pohár mladších žáků – 10. kolo

SKP Rakovník – FK Hředle 6:0 (6:0) – (Škubal 3, Hamouz 2, Muška), ČL Kolešovice – SK Rakovník – hosté se k utkání nedostavili, SK Lány – volno.

1.

SK Rakovník

7

7

0

0

0

45:7

21

2.

SKP Rakovník

8

4

1

0

3

25:22

14

3.

SK Lány

8

3

0

0

5

19:35

9

4.

FK Hředle

8

2

0

1

5

25:41

7

5.

ČL Kolešovice

7

2

0

0

5

21:30

6


OP starších přípravek – 19. kolo

TJ Roztoky – SK Lišany 16:1 (8:0) – (Barčot M. 4, Ibl 2, Barčot David 2, Moravec 2, Prokůpek 2, Kučera, Horský, Barčot Dominik, Hošek – Kočová), SKP Rakovník O – SKP Rakovník S 0:1 (0:1) – (Láska).

OP starších přípravek – 19. kolo

SKP Rakovník O – SKP Rakovník S 0:1 (0:1) – (Láska).

OP starších přípravek – 20. kolo

Tn. Rakovník – FC 05 Zavidov 6:6 (Chvapil 2, Knap, Kuthan, Šnídl, Holík – Diepold T. 3, Pelc, Diepold M., Křivohlavý), SKP Rakovník M – Sp. Řevničov 2:1 (Brynda, Matějka – Rekšák).

OP starších přípravek – 21. kolo

Sp. Lužná – So. Mšec 5:1 – (Röder 2, Šíma, Háček, Stehlík – Duben L.), FK Kněževes – SK Lišany 7:4 (Liprt 5, Kutílek, Žemlička – Kočová 3, Burgetová), Sp. Řevničov – SKP Rakovník O – nehlášeno, SKP Rakovník S – SKP Rakovník M a TJ Roztoky – Tn. Rakovník – odloženo, FC 05 Zavidov – volno.

1.

TJ Roztoky

19

17

0

0

2

243:77

51

2.

SKP Rakovník S

19

15

0

0

4

115:67

45

3.

Tn. Rakovník

18

14

0

0

3

208:72

43

4.

FC 05 Zavidov

19

12

0

0

6

146:96

37

5.

SKP Rakovník M

18

12

0

0

6

120:66

36

6.

FK Kněževes

19

9

0

0

10

135:135

27

7.

SKP Rakovník O

19

9

0

0

10

119:127

27

8.

So. Mšec

19

8

0

0

11

131:130

24

9.

Sp. Lužná

19

4

0

0

14

80:175

13

10.

Sp. Řevničov

18

1

0

0

16

74:204

4

11.

SK Lišany

19

0

0

0

19

32:254

0


 

 455 total views,  2 views today