Kompletní výsledky z 17. a 18.06.2017

Fortuna Divize sk. B – 30. kolo

Tn. Rakovník –Mostecký FK 2:2 (0:0) –  (Hradecký, Gögh) – pok. kopy 6:5.

Konečná tabulka

1. Brozany 30 26 6 2 4 73:28 74
2. Nymburk 30 22 4 5 8 65:29 67
3. Český Brod 30 19 3 5 11 58:31 59
4. Souš 30 18 3 3 12 51:38 54
5. Kladno 30 18 4 2 12 54:43 52
6. Neratovice-Byškovice 30 18 6 2 12 35:36 50
7. VELVARY 30 15 3 4 15 47:42 46
8. Meteor Praha 30 16 4 1 14 48:42 45
9. Nový Bor 30 15 7 3 15 35:54 41
10. CHOMUTOV 30 14 2 2 16 40:42 39
11. Tn. Rakovník 30 13 3 3 17 38:45 39
12. Úvaly 30 13 4 2 17 27:39 37
13. Hostouň 30 12 2 3 18 41:47 37
14. Mostecký FK 30 9 1 6 21 42:68 32
15. Štětí 30 7 1 6 23 35:72 26
16. Libiš 30 5 3 7 25 27:60 19

 


Ondrášovka krajský přebor – 30. kolo

Beroun – Nové Strašecí 3:0 (3:0), Jíloviště – SK Rakovník 2:1 (1:1) – (Čech).

Konečná tabulka

1. Brandýs n.L. 30 24 2 0 4 80:22 76
2. VYKÁŇ 30 18 1 5 6 77:41 61
3. Zbuzany 30 16 3 2 9 83:48 56
4. SK Rakovník 30 13 6 1 10 64:55 52
5. Tuchlovice 30 12 4 3 11 49:45 47
6. Rejšice 30 13 2 3 12 58:51 46
7. Nové Strašecí 30 11 3 4 12 40:51 43
8. Poříčany 30 12 3 0 15 51:64 42
9. Poříčí 30 11 2 3 14 55:45 40
10. Slaný 30 9 4 4 13 47:56 39
11. Hvozdnice 30 10 3 2 15 66:80 38
12. Beroun 30 9 4 3 14 51:74 38
13. Lhota 30 11 1 2 16 36:52 37
14. SEMICE 30 10 2 3 15 53:91 37
15. Jíloviště 30 7 4 6 13 57:69 35
16. M. Hradiště 30 8 2 5 15 36:59 33

SPORT INVES I.A třída sk. A – 30. kolo

Votice – Zavidov 2:1 (1:1) – (Jančařík)

Konečná tabulka

1. Sp. Příbram 30 22 4 2 8 68:35 64
2. Podlesí 30 22 6 1 8 91:42 61
3. Nespeky 30 20 4 2 10 47:36 58
4. Černolice 30 19 4 1 11 74:67 54
5. Všenorský SK 30 18 2 2 12 71:61 54
6. Votice 30 17 1 4 13 71:51 54
7. Klecany 30 17 5 2 13 62:57 48
8. CERHOVICE 30 14 1 5 16 57:48 46
9. Vestec 30 14 1 4 16 56:52 45
10. VRANÝ 30 14 1 1 16 82:78 42
11. Zavidov 30 14 1 1 16 59:57 42
12. Nový Knín 30 12 2 5 18 49:61 39
13. Mníšek p. Brdy 30 13 4 2 17 41:50 37
14. Jedomělice 30 11 1 1 19 47:81 33
15. Hostomice 30 8 1 6 22 54:79 29
16. Jesenice 30 5 2 1 25 36:110 14

 


FITPARTNER GASTRO I.B třída sk. A – 26. kolo

SK Rakovník B – Doksy 4:0 (0:0) – (Severin 2, Tvrz M., Hertl), Tn. Rakovník B – Mšec 1:2 (1:2) – (Kapoun T. – Lupák, Heller), Hředle – Klobuky 3:2 (1:1) – (Bechner, Vitner, Sláma).

 Konečná tabulka

1. Hřebeč 26 23 1 2 3 101:33 70
2. Libušín 26 19 2 2 7 68:29 57
3. Hýskov 26 17 4 0 9 61:59 47
4. Mšec 26 16 5 2 10 53:45 45
5. Velká Dobrá 26 14 2 2 12 72:39 42
6. Doksy 26 13 3 1 13 35:43 37
7. Unhošť 26 14 4 1 12 45:51 36
8. Klobuky 26 11 0 2 15 57:69 35
9. SK Rakovník B 26 11 4 5 15 48:57 34
10. Braškov 26 11 1 2 15 50:53 34
11. Tn. Rakovník B 26 10 0 3 16 43:53 33
12. Zlonice 26 10 2 2 16 50:81 30
13. Hředle 26 7 3 6 19 34:58 24
14. Trubín 26 6 1 2 20 43:90 19

KP dorostu – utkání o konečné pořadí

Uh. Janovice  – SK Rakovník st.                 4 : 2 (Mezei, Titlbach)     

Tn. Rakovník – Ostrá  st.                               3 : 3 (Skoupý L. 2, Beneš A.)

Tn. Rakovník – FK Kolín  ml.                        2 : 0 (Hora, Laki)

 KP staršího dorostu sk. A – Konečná tabulka

1. HOŘOVICKO 24 20 2 2 99:30 62
2. SEDLČANY 24 17 3 4 102:31 54
3. SK Rakovník 24 16 2 6 82:47 50
4. Sp. Příbram 24 15 4 5 101:37 49
5. Slaný 24 12 2 10 61:43 38
6. Tn. Rakovník 24 10 7 7 43:58 37
7. Kunice 24 10 4 10 47:59 34
8. Dvůr 24 9 4 11 58:74 31
9. Dobříš 24 9 3 12 60:45 30
10. Povltavská FA 24 6 3 15 44:73 21
11. Votice 24 4 5 15 38:89 17
12. Jílové 24 4 3 17 44:107 15
13. Beroun 24 2 2 20 37:123 8

KP mladšího dorostu sk. A – Konečná tabulka

1. SEDLČANY 22 20 0 2 108:18 60
2. Tn. Rakovník 22 18 0 4 81:23 54
3. HOŘOVICKO 22 16 2 4 96:24 50
4. Sp. Příbram 22 13 4 5 73:24 43
5. Slaný 22 10 7 5 39:27 37
6. SK Rakovník 22 10 3 9 45:38 33
7. Povltavská FA 22 8 0 14 42:78 24
8. Dobříš 22 5 3 14 28:72 18
9. Králův Dvůr 22 5 2 15 37:66 17
10. Votice 22 4 4 14 36:108 16
11. Jílové 22 3 5 14 29:70 14
12. Beroun 22 4 2 16 29:95 14

KP žáků starších žáků

Kunice – Tn. Rakovník st.              1 : 3 (Pavlíček 3)              

Konečná tabulka

1. Kolín 34 26 6 2 125:34 84
2. Neratovice-Byškovice 34 21 7 6 148:51 70
3. Sp. Příbram 34 21 5 8 93:48 68
4. HOŘOVICKO 34 22 2 10 102:63 68
5. Vlašim 34 19 6 9 75:56 63
6. Beroun 34 18 4 12 102:74 58
7. Velim 34 19 1 14 85:69 58
8. Mělník 34 17 5 12 111:84 56
9. Pečky 34 16 5 13 71:58 53
10. Říčany 34 14 5 15 68:68 47
11. Poděbrady 34 12 3 19 74:90 39
12. Nymburk 34 10 7 17 63:58 37
13. Čelákovice 34 10 7 17 35:58 37
14. Švermov 34 11 3 20 57:88 36
15. SEDLČANY 34 10 5 19 54:109 35
16. Tn. Rakovník 34 9 6 19 50:102 33
17. Brandýs – Boleslav 34 9 5 20 58:86 32
18. TJ Kunice 34 0 2 32 37:212 2

KP žáků mladších žáků

Kunice – Tn. Rakovník ml.             3 : 1 (Čech)                          

Konečná tabulka

1. Čelákovice 34 31 1 2 173:39 94
2. Vlašim 34 29 1 4 192:52 88
3. Mělník 34 27 1 6 201:48 82
4. Beroun 34 26 2 6 142:44 80
5. Kolín 34 24 1 9 103:64 73
6. Tn. Rakovník 34 22 1 11 144:82 67
7. Pečky 34 20 2 12 92:62 62
8. Nymburk 34 17 4 13 109:82 55
9. Poděbrady 34 18 1 15 120:110 55
10. HOŘOVICKO 34 15 0 19 93:133 45
11. Neratovice-Byškovice 34 13 0 21 102:128 39
12. Říčany 34 11 4 19 64:80 37
13. Švermov 34 8 4 22 49:122 28
14. Kunice 34 8 3 23 67:152 27
15. Brandýs – Boleslav 34 7 2 25 61:140 23
16. Sp. Příbram 34 6 2 26 54:176 20
17. Velim 34 5 1 28 30:160 16
18. SEDLČANY 34 4 0 30 59:181 12

 


I.A třída dorostu

Kněževes – volno

Konečná tabulka

1. VELVARY 20 16 2 2 121:36 50
2. Kladno 20 15 4 1 76:19 49
3. Zichovec 20 14 5 1 97:32 47
4. KROČEHLAVY 20 9 5 6 72:53 32
5. Hostouň 20 10 1 9 77:52 31
6. Švermov 19 9 2 8 55:55 29
7. Tuchlovice 20 7 4 9 51:60 25
8. Kněževes 20 7 0 13 60:97 21
9. Nelahozeves 20 6 1 13 66:80 19
10. Roztoky 19 4 0 15 55:103 12
11. Dolany 20 0 0 20 24:167 0

I.A třída žáků

Velvary – SK Rakovník                    0 : 6 (Koc 2, Holý, Červený, Minařík, Váňa)                           

Pavlíkov – Králův Dvůr                  0 : 8

1. SK Rakovník 23 21 2 0 118:13 65
2. Králův Dvůr 23 19 1 3 164:19 58
3.  Kralupy   24 17 3 4 114:37 54
4. Jesenice 23 17 1 5 128:33 52
5. Pš. MĚLNÍK 24 15 2 7 99:47 47
6. Slaný 24 12 3 9 72:92 39
7. KROČEHLAVY 24 9 4 11 67:82 31
8. LETY 24 8 5 11 57:58 29
9. Dobříš 24 7 0 17 48:110 21
10. Hostouň 24 6 1 17 47:120 19
11. VELVARY 24 4 5 15 45:117 17
12. Pavlíkov 24 3 0 21 31:123 9
13. Sl. Kladno 23 2 1 20 29:168 7

II. třída – 26. kolo

FC 05 Zavidov B – FC Jesenice A              2:4 (1:2) – (Čech st., Vitner – Mutínský, Horvát, Kapoun Kolář), SK Lišany – Ol. Rakovník 1:4 (1:2) – (Jelínek – Číhař 2, Špimr, Ogurek), So. Kroučová – Ch. Mutějovice 2:5 (1:3) – (Císař, Husák Jan – Roubík L. 2, Rosa 2, Staněk),  SK Lány – FC PO Olešná 0:3 (0:1) – (Polášek R., Telvák), ČL Kolešovice A – Oh. Městečko 0:3 (0:2) – (Šnídl P. 2, Urban J.), SK Senomaty A – So. Janov 2:1 (1:1) – (Hůla, Eichler – Kinter), Sp. Lužná – FK Kněževes A 3:2 (1:2) – (Vejvoda, Dolhý, Pokorný – Čihař R., Vrábík).       

Konečná tabulka

1. Sp. Lužná 26 18 2 0 6 70:35 58
2. Ol. Rakovník 26 19 0 0 7 93:49 57
3. FC PO Olešná 26 17 1 2 6 73:42 55
4. FK Kněževes A 26 15 4 2 5 76:46 55
5. Oh. Městečko 26 14 2 5 5 69:39 51
6. FC Jesenice A 26 13 4 3 6 69:41 50
7. FC 05 Zavidov B 26 11 5 0 10 57:55 43
8. Ch. Mutějovice 26 12 2 2 10 68:54 42
9. ČL Kolešovice A 26 7 2 4 13 40:64 29
10. SK Lišany 26 7 2 1 16 50:68 26
11. SK Senomaty A 26 6 3 2 15 36:75 26
12. So. Kroučová 26 6 1 2 17 32:71 22
13. SK Lány 26 5 0 4 17 41:78 19
14. So. Janov 26 3 1 2 20 24:81 13

 

Střelci – II. třída

43 branek – Jakub Číhař (Ol. Rakovník),

31 branek – Radek Pokorný (Sp. Lužná),

24 branek – Radek Polášek (FC PO Olešná), 

23 branek – Petr Šnídl (Oh. Městečko),

19 branek – David Jeníček (FC Jesenice A),

18 branek – Jiří Jelínek (SK Lišany),

17 branek – Jiří Urban (Oh. Městečko),

16 branek – Lukáš Roubík (Ch. Mutějovice),

14 branek – Petr Holeček (FK Kněževes A), Martin Polášek a Tomáš Vodrážka (FC PO Olešná),

13 branek – Jan Husák (So. Kroučová),

12 branek – Michal Reichl (SK Lány), Petr Roubík (ČL Kolešovice A), Michal Večeřa (FK Kněževes A),

11 branek- Petr Sajner (Ch. Mutějovice),

10 branek – Josef Vejvoda (Sp. Lužná), Stanislav Rous (Ol. Rakovník), Jan Vrábík a Milan Krejčí (FK Kněževes A),

9 branek – Zdeněk Eichler (SK Senomaty A), Milan Staněk (Ch. Mutějovice), Luboš Mácha (SK Senomaty A), Petr Čech ml. a Dominik Žďánský (FC 05 Zavidov B),

8 branek – Patrik Vitner (FC 05 Zavidov B), Jiří Hanych (FK Kněževes A), Vít Fiala (FC Jesenice A), Michal Šutera (SK Lišany), Ondřej Humr (SK Lány),

7 branek – Marek Bradáč (Ch. Mutějovice), Jan Melč (So. Janov), Radek Šnajdr (Sp. Lužná), Petr Kotek (FC Jesenice A),

6 branek – Jan Mutínský (FC Jesenice A), Zdeněk Špimr (Ol. Rakovník), Libor Švolba (SK Lány), Roman Sattler (Ch. Mutějovice),

5 branek – Miroslav Hajný (Oh. Městečko), Ondřej Frühauf  (Ch. Mutějovice), Radek Žalud (SK Lišany), Lukáš Majba (FC PO Olešná), Josef Pfejfer (FC Jesenice A), Daniel Polánek (ČL Kolešovice A), Robert Grill (Sp. Lužná), Jan Ogurek (Ol. Rakovník),


Okr. pohár mladších žáků – 10. kolo

ČL Kolešovice – SK Rakovník 3:0 kontumačně

Konečná tabulka

1. SK Rakovník 8 7 0 0 1 45:10 21
2. SKP Rakovník 8 4 1 0 3 25:22 14
3. ČL Kolešovice 8 3 0 0 5 24:30 9
4. SK Lány 8 3 0 0 5 19:35 9
5. FK Hředle 8 2 0 1 5 25:41 7

 


OP starších přípravek – 21. kolo 

Sp. Řevničov – SKP Rakovník O 7:17 – (Studená 5, Rekšák, Souček J. – Štys 5, Hujer 4, Macek 4, Šindler 3, Šturma), SKP Rakovník S – SKP Rakovník M 1:0 (Koc), TJ Roztoky – Tn. Rakovník 9:2 (Barčot M. 3, Ibl 2, Hošek, Kovalsky, Ptáček, Barčot David).


OP starších přípravek – 22. kolo

SK Lišany – Sp. Řevničov 2:8 (Kočová 2 – Studená 3, Deňo 2, Rekšák, Studený, Souček J.),  SKP Rakovník M – Sp. Lužná 7:9 (Bidrman, Broum, Brynda, Bureš, Faigl, Hekl, Kasl – Röder 3, Háček 2, Stehlík 2, Hanko, Blecha), SKP Rakovník O – SKP Rakovník S 0:1 – (Láska), So. Mšec – FC 05 Zavidov 3:8 – (Rajnyš, Trachta, Burle – Diepold T. 3, Diepold M. 2, Bohuslav 2, Urban), Tn. Rakovník – FK Kněževes – odloženo,               TJ Roztoky – volno.      

                                              

1. TJ Roztoky 20 18 0 2 252:79 54
2. SKP Rakovník S 20 16 0 4 116:67 48
3. Tn. Rakovník 19 14 1 4 210:81 43
4. FC 05 Zavidov 20 13 1 6 154:99 40
5. SKP Rakovník M 20 12 0 8 127:76 36
6. SKP Rakovník O 20 10 0 10 136:134 30
7. FK Kněževes 19 9 0 10 135:135 27
8. So. Mšec 20 8 0 12 134:138 24
9. Sp. Lužná 20 5 1 14 89:182 16
10. Sp. Řevničov 20 2 1 17 89:223 7
11. SK Lišany 20 0 0 20 34:262 0