Ceny fair play pro Sokol Mšec a Josefa Škultéty

OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ RAKOVNÍK

Nábřeží Dr. Beneše 2354, 269 01 Rakovník

tel.: 603201968 e-mail: iduchon@quick.cz

DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

Disciplinární komise OFS Rakovník uděluje po skončení jarní části mistrovských soutěží sezony 2016-2017 dvě ceny FAIR PLAY:

  1. TJ Sokol Mšec

V mistrovském utkání I.B třídy Mšec : Velká Dobrá vraceli hráči Mšece po míči rozhodčího sportovně míč hráčům soupeře, útočník Mšece Honza Paluba se na polovině hřiště do balonu opřel tak, že překvapil i brankáře Velké Dobré, který stál na hranici pokutového území a míč doplachtil přes překvapeného brankáře až do branky. Trenér Mšece Miloslav Mrázek ihned vydal pokyn svým svěřencům, aby si nechali také vstřelit gól. Hráči Mšece po rozhrání nebránili a mšeckou svatyni opustil i golman Pavel Šulek. Hráči Velké Dobré tak mohli pohodlně skórovat do prázdné mšecké branky. Oceňujeme počin týmu Mšece, pro který byl princip fair play víc než výsledek utkání.

  1. Josef Škultéty

Při utkání II. třídy Janov : Lužná zkolaboval divák Petr Ježek ze Žatce, fanoušek Janova a byl v bezvědomí. Bývalý masér SK Rakovník Josef Škultéty, který utkání přihlížel, uplatnil své zdravotnické dovednosti a poskytl divákovi odbornou první pomoc, prováděl mu masáž srdce a přibližně po deseti minutách nabral Petr Ježek vědomí a Josef Škultéty o něj pečoval až do příjezdu rychlé zdravotnické pomoci. Bez nadsázky zachránil Josef Škultéty Petru Ježkovi život. Jeho čin oceňujeme cenou fair play.

Obě ceny budou předány na rozlosování okresních soutěží, které se koná v pondělí 7.8. 2017 v 16 hodin v Rakovníku v restauraci U Šéby.

Ivo Duchoň, předseda DK OFS Rakovník

 822 total views,  1 views today