Obsazení rozhodčích a delegátů na 12. – 13. srpna 2017

Vyšší soutěže                
  Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
1. liga Slovácko Ostrava Franěk Paták J. Pelikán Ardeleanu Krondl Trčka
1. liga Teplice Jablonec Příhoda Mokrusch Vlasjuk Jílek Hojsík Beneš
1. liga Dukla Praha Zlín Ginzel Moláček Flimmel Franěk Dofek Ubias
ČFL Králův Dvůr Převýšov Váňa Jos. Štefan M. Machýček   Eibl  
Divize C Brandýs n. L. Kratonohy Průcha Novotný Hrkal   Hamouz R.  
Divize B Hostouň Motorlet Praha Duchoň Leška Žáková   Novotný  
Krajský přebor Příbram Beroun Dohnal Holakovská Remenec   Zeman  
I.A třída sk. A Hřebeč Podlesí Šefara Vyhnanovský Radina   Beneš  
I.A třída sk. A Komárov Kosoř Švagr Cílek Říha   Vlasjuk  
I.A třída sk. A Libušín Nový Knín Vyhnanovský Stránský Marek   Jahelka  

OKRESNÍ POHÁR

12.08.2017 17:30 TJ Baník Lubná, z.s. (16) VOLNÝ LOS      
12.08.2017 17:30 SK Pavlíkov (14) FC PO Olešná (15) Svoboda    
12.08.2017 17:30 Sp. Řevničov (1) FK Kněževes A (2) Brda    
12.08.2017 17:30 Sj. Chrášťany (8) SK Lišany (9) Bohatý    
12.08.2017 17:30 TJ Roztoky A (6) SK Lány (7) Šipoš    
12.08.2017 17:30 TJ Čistá (10) FC Jesenice A (11) Polívka    
12.08.2017 17:30 So. Pustověty (4) So. Kroučová (5) Aksamit    
12.08.2017 17:30 So. Sýkořice (12) B. Rynholec (13) Šmíd    

PŘÁTELSKY

12.8. 10:00 Mšec Hostouň B Bohatý Titlbach Kozák  
12.8. 14:00 Branov Středokluky Kozák Titlbach Bohatý  
12.8. 8-19 Turnaj U15   Tichý Trešl   SK Rakovník
12.8. 17:00 Městečko Králův Dvůr B Titlbach      
13.8. 9:30 SK Rakovník U19 Tatran Rakovník U19 Vyhnanovský Bohatý Tichý Zátiší
13.8. 11:45 SK Rakovník U17 Tatran Rakovník U17 Bohatý Vyhnanovský Tichý Zátiší
13.8. 14:00 Jesenice Lubná Titlbach      
13.8. 14:00 Tatran Rakovník U15 ČLU Beroun U15 Tichý      
13.8. 15:20 Tatran Rakovník U13 ČLU Beroun U13 Tichý      
13.8. 17:00 Senomaty Pozdeň Polívka      
13.8. 17:00 Lužná Hředle Brda      
13.8. 16:30 Tatran Rakovník B Stodůlky B Sixta Vyhnanovský Bohatý  

 700 total views,  1 views today