POZVÁNKA: rakovnický Tatran v pátek hostí mezistátní utkání

Velké pocty se dostalo od FAČR fotbalovému klubu TJ Tatran Rakovník v podobě pořadatelství mezistátního utkání. V úterý 22. srpna začíná 24. ročník mezinárodního turnaje mládežnických kategorií do 18 let – Memoriál Václava Ježka – kterého se zúčastní osm týmů z celého světa – USA, Japonsko, Slovensko, Island, Ukrajina, Rusko, Maďarsko a domácí Česká republika, kterou povede Jan Suchopárek.

Osm týmů je rozděleno do dvou skupin po čtyřech a hrát se bude na deseti stadionech v Čechách. Mezi elitu se dostal i městský areál Šamotka, který bude v pátek 25. srpna od 11 hodin hostit utkání Island – Ukrajina.

„Oslovili nás pracovníci fotbalové asociace, zda by nemohly být sehrány nějaké zápasy na našem hřišti. Neváhali jsme ani chvilku. Tajně jsme doufali, že by u nás mohla sehrát jedno utkání i Česká reprezentace, ale nestalo se, ale i tak jsme za tuto příležitost rádi. Pro všechny příznivce světového mládežnického fotbalu je to velký svátek a pro nás velká pocta. Tímto bych rád všechny fanoušky srdečně pozval na tento fotbalový svátek,“ řekl předseda TJ Tatran Rakovník Jiří Froněk.

Zdroj: Facebook TJ Tatran Rakovník

Utkání odřídí trojice ligových rozhodčích Pechanec – Blažej, Šimáček a jako čtvrtý rozhodčí bude působit rakovnický rozhodčí spadající pod Řídící komisí Čechy – Milan Vyhnanovský.

Klikněte pro zobrazení více informací o turnaji (stránky FAČR)

 

 454 total views,  1 views today