Obsazení rozhodčích a delegátů na 26. – 27. srpna 2017

Vyšší soutěže                
  Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
1. liga Slavia Praha Mladá Boleslav Franěk Moláček Kříž Jílek Bohuněk Rampáček
2. liga Varnsdorf Vítkovice Rejžek Vlasjuk Novák   Čičmanec  
ČFL Vyšehrad Písek Drábek Šedivka Čechlovský   Hamouz R  
ČFL Benešov Nymburk Váňa Jos. Hádek Vnuk   Moník  
Divize A Březová Roudné Duchoň Leška Aubrecht   Rauch  
Krajský přebor Poříčí n. Sáz. Hvozdnice Asník Švagr Vyhnanovský   Melichar  
I.A třída sk. A Podlesí Cerhovice Meščan Chovanec Skřivánková   Štefan J.  
I.A třída sk. A Černolice Vestec Filip Prosr Boček   Beneš  
I.B třída sk. A Lužná SK Rakovník B Gerhardt Sixta Bohatý   Franěk  
I.B třída sk. C Pátek Sokoleč Asník Šefara Vyhnanovský      
                 
                 
II. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
26.08. 10:00 Ol. Rakovník (7) SK Lány (8) Švácha Strouhal Vodrážka      
26.08. 17:00 FC Jesenice A (3) ČL Kolešovice A (12) Vodrážka Titlbach Říha      
26.08. 17:00 FK Hředle (2) SK Senomaty A (13) Strouhal Aksamit Švácha      
26.08. 17:00 So. Kroučová (5) Oh. Městečko (10) Polívka          
27.08. 10:00 FC 05 Zavidov B (4) FC PO Olešná (11) Svoboda Polívka Strouhal      
27.08. 17:00 SK Lišany (1) FK Kněževes A (14) Říha Titlbach Vodrážka      
27.08. 17:00 B. Rynholec (6) TJ Slabce (9) Brožek Šefara Bohatý      
                 
III. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
26.08. 17:00 TJ Roztoky A (3) B. Lubná (10) Šipoš          
27.08. 13:30 SK Oráčov (1) So.Janov (12) Titlbach Vodrážka Švácha      
27.08. 13:30 TJ Šanov (4) TJ Čistá (9) Aksamit          
27.08. 16:00 So. Branov (6) So. Pustověty (7) Šipoš          
27.08. 17:00 Sp. Řevničov (5) So. Sýkořice (8) Strouhal          
27.08. 17:00 Sj. Chrášťany (2) SK Pavlíkov (11) Polívka          
                 
IV. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
26.08. 10:00 FK Kounov (3) TJ Roztoky B (10) Polívka          
27.08. 10:00 SK Mš. Žehrovice (4) FC Jesenice B (9) Titlbach          
27.08. 13:30 SK Senomaty B (6) So. Panoší Újezd (7) Polívka          
27.08. 13:30 So. Ruda (1) FK Kněževes B (12) Bohatý          
27.08. 17:00 So. Srbeč (2) So. Petrohrad (11) Švácha          
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
KP DOROST                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště    
26.08. 10:15 TJ TATRAN Rakovník (6) Sportovní sdružení Ostrá (7)     Titlbach      
26.08. 12:30 TJ TATRAN Rakovník (6) Sportovní sdružení Ostrá (7)     Titlbach      
                 
KP SŽ                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště    
27.08. 9:30 TJ TATRAN Rakovník (1) TJ TATRAN SEDLČANY (10)   NEOBSAZENO NEOBSAZENO      
27.08. 9:30 SK Rakovník (2) MFK Dobříš (9)   NEOBSAZENO NEOBSAZENO      

 635 total views,  1 views today