Výsledky z víkendu 26. – 27. 08. 2017

* Divize A: SKR – Sedlčany 4:0, Hořovicko – P. Plzeň 1:3, M. Lázně – Přeštice 2:1, Dobříš – Doubravka 3:1, Soběslav – Č. Krumlov 3:0, K. Vary – Aritma 1:0, Březová – Roudné 4:0, Jankov – Klatovy 2:0.

1.            Hořovicko            2             1             0             0             5:1          8
2.            Karlovy Vary       2             0             1             0             6:2          7
3.            Březová                2             0             0             1             10:4       6
4.            SK Rakovník       2             0             0             1             7:2          6
5.            Dobříš                  2             0             0             1             6:4          6
6.            Český Krumlov   2             0             0             1             5:4          6
7.            Jankov                 2             0             0             1             4:3          6
8.            P. Plzeň               1             1             0             1             4:3          5
9.            Klatovy                1             0             1             1             1:2          4
10.          Soběslav              1             0             1             1             5:7          4
11.          Sedlčany               0             2             0             1             1:5          4
12.          Aritma Praha       1             0             0             2             4:5          3
13.          Přeštice                1             0             0             2             5:7          3
14.          Mar. Lázně          1             0             0             2             3:6          3
15.          Doubravka           0             0             1             2             1:4          1
16.          Malše Roudné      0             0             0             3             1:9

* Divize B: N. Bor – Tn. Rakovník 0:1, Kladno – Hrobce 3:1, Č. Brod – Č. Lípa 1:0, Velvary – Motorlet 1:0, Ostrá – Neratovice 1:3, Meteor – Souš 0:2, Hostouň – Úvaly 2:0, Louny – Chomutov 2:1.

1.            Kladno                  3             0             0             0             9:2          9
2.            Neratovice            3             0             0             0             9:3          9
3.            Chomutov            2             0             0             1             8:5          6
4.            Souš                     2             0             0             1             5:3          6
5.            Ostrá                    2             0             0             1             5:4          6
6.            Český Brod          2             0             0             1             3:2          6
7.            Hostouň                2             0             0             1             7:7          6
8.            Louny                   2             0             0             1             5:6          6
9.            Velvary                1             0             1             1             4:6          4
10.          Motorlet                1             0             0             2             7:4          3
11.          Č. Lípa                 1             0             0             2             5:7          3
12           Hrobce                1             0             0             2             3:5          3
13.          Tn.  Rakovník     1             0             0             2             2:4          3
14.          Meteor Praha       0             1             0             2             5:9          2
15.          Nový Bor             0             0             0             3             3:7          0
16.          Úvaly                  0             0             0             3             0:6

* KP: Horky – N. Strašecí 4:0, Poříčí – Hvozdnice 3:2, K. Hora – Slaný 0:0 pk 5:6, Nespeky – Beroun 4:2, Tuchlovice – Rejšice 2:0, Sp. Příbram – Klíčany 2:4, Semice – Libiš 1:6, Lhota – Poříčany 3:0.

1.            Horky                   3             0             0             0             7:1          9
2.            Poříčí                    3             0             0             0             8:5          9
3.            Kutná Hora           2             0             1             0             9:6          7
4.            Libiš                     2             0             0             1             10:4       6
5.            Lhota                    2             0             0             1             5:2          6
6.            Klíčany                1             1             1             0             10:8       6
7.            Hvozdnice            2             0             0             1             5:3          6
8.            Slaný                    1             1             0             1             4:1          5
9.            Tuchlovice           1             1             0             1             6:5          5
10.          Příbram                1             0             0             2             6:6          3
11.          Nové Strašecí      1             0             0             2             6:7          3
12.          Nespeky               1             0             0             2             5:9          3
13           Semice                 1             0             0             2             2:10       3
14.          Rejšice                 0             0             1             2             2:5          1
15.          Poříčany               0             0             0             3             5:11       0
16.          Beroun                 0             0             0             3             3:10

* I. A třída: Libušín – Zavidov 6:0, Hřebeč – Jíloviště 3:1, Komárov – Jílové 1:1 pk 5:4, Mníšek – N. Knín 2:1, Votice – Kosoř 3:0, Podlesí – Cerhovice 2:1, Černolice – Vestec 7:3, Tochovice – Klecany 2:1.

1.            Libušín                 3             0             0             0             14:2       9
2.            Hřebeč                  2             1             0             0             8:3          8
3.            Podlesí                  2             0             1             1             9:4          7
4.            Komárov              3             2             0             0             7:5          7
5.            Votice                   2             0             0             1             8:5          6
6.            Vestec                   2             0             0             1             10:9       6
7.            Tochovice            2             0             0             1             7:7          6
8.            Mníšek                 1             0             1             1             5:5          4
9.            Černolice              1             0             0             2             12:12     3
10.          Cerhovice             1             0             0             2             5:5          3
11.          Jíloviště                1             0             0             2             6:9          3
12.          Klecany                1             0             0             2             6:9          3
13.          Zavidov                1             0             0             2             3:11       3
14.          Kosoř                   1             1             0             2             4:9          2
15.          Jílové                   0             0             1             2             3:6          1
16.          Nový Knín           0             0             1             3             2:8

* I. B třída: V. Dobrá – Tn. Rakovník B 2:0, Mšec – Zlonice 2:0, Lužná – SKR B 1:5, Klobuky – Slaný B 3:1, Braškov – Hostouň B 4:3, Vraný – Unhošť 5:1, Jedomělice – Doksy 2:3.


* Dorostenecká divize: Motorlet B – SKR 1:2 (Kalaš 2) a 7:1 (Hůla).

* KP dorostu: Tn. Rakovník – Ostrá 1:4 (Skoupý F.) a 4:3 (Hora 2, Koucký, Homola)

* I. A třída dorostu: Bohutín – SKR B 4:3 (Koc, Zilcher, Vydra).

* KP žáků: Tn. Rakovník – Sedlčany 2:1 (Lebeda, Bohatý) a 12:0 (Lank 4, Blokeš 3, Pavlík 3, Alexij 2); SKR – Dobříš 2:3 (Ryba, Halámek) a 0:7.

* I. A třída žáků: Pavlíkov – Slaný 7:2 (Ikrényi 3, Polcar 3, Schejbal)

* II. třída: Ol. Rakovník – Lány 4:1 (Číhař 2, Havel, Špimr – Reichl), Hředle – Senomaty 4:1 (Vitner 3, Sláma – Trešl), Jesenice – Kolešovice 1:4 (J. Herink vlastní – Polánek D., Polánek J., Zuska, Barthel), Kroučová – Městečko 1:3 (Machovský – Šnídl P. 2, Prokop), Zavidov B – Olešná 2:4 (Knor 2 – Vodrážka T. 2, Polášek M., Polášek R.), Rynholec – Slabce 8:0 (Beran 3, Milfait 2, Matějka, Měsíček, Stránský), Lišany – Kněževes 2:5 (Šutera, Feher – Hanych 2, Čihař R., Holeček, Sejpka)

* III. třída: Roztoky – Lubná 2:6 (Vejvoda, Masarovič – Trejbal 3, Henzély 2, Kollár), Šanov – Čistá 2:1 (Sekyra A. 2 – Votroubek R.), Oráčov – Janov 1:3 (Bařtipán – Bradáč 2, Konvalinka), Branov – Pustověty 2:4 (Havlíček, Vilím – Elmerich, Knap, Bauer, Truksa), Chrášťany – Pavlíkov 3:2 (Kozák 2, Erben – Polcar, Škrlant), Řevničov – Sýkořice 5:1 (Libecajt 2, Husák Jakub, Kolek, Husák Jan – Roháč).

* IV. třída: Kounov – Roztoky B 2:6 (Fejfar, Huttr – Krůta T. 2, Kaftan, Čumpelík, Laštovka), Mš. Žehrovice – Jesenice B 2:1 (Kureš, Mayrich – Fiala V.), Senomaty B – P. Újezd 6:1 (Polcar A. 3, Trešl, Komín, Kořínek – Polcar B.), Ruda – Kněževes B 2:0 (Cingr, Husák), Srbeč – Petrohrad 4:4 pk 2:4 (Svítek 3, Gönzöl – Kovář M. 2, Halámek L.,  Jurča).

 441 total views,  1 views today