Obsazení rozhodčích a delegátů na 2. – 3. září 2017

Vyšší soutěže                
  Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
Divize B Tatran Rakovník SK Kladno Melničuk Hányš Duchoň   Novotný  
Divize B Česká Lípa Hostouň Dobrý Musil Opočenský   Hamouz  
Krajský přebor Klíčany Poříčí n. Sáz. Zuska Ducký Divílek   Zeman  
Krajský přebor Tuchlovice Příbram Kubečka Nehasil Nepovím   Franěk  
I.A třída sk. A Jíloviště Tochovice Velebil Rybka Nerad   Beneš  
I.A třída sk. A Vestec Kosoř Vyhnal Čechmánek Boček   Váňa  
I.B třída sk. A Tatran Rakovník B SK Rakovník B Šefara Brožek Sixta      
I.B třída sk. A Braškov Doksy Švagr Vyhnanovský Krejsa      
I.B třída sk. C Liblice Sadská Asník Brožek Vokoun      
I.B třída sk. E Rudná Dobříš B Bohatý Šefara Sixta   Kindl  
I.B třída sk. E Chlumec Lety Zoufalý Blatný Babák   Vlasjuk  
I.B třída sk. E Hýskov Dobříč Budil Čermoch Bartůšek   Štefan  
I.B třída sk. E Rožmitál Loděnice Šefara Bohatý Sixta      
                 
II. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
02.09. 17:00 ČL Kolešovice A (12) FC 05 Zavidov B (4) Švácha          
02.09. 17:00 FC PO Olešná (11) So. Kroučová (5) Šipoš          
02.09. 17:00 TJ Slabce (9) Ol. Rakovník (7) Svoboda          
02.09. 17:00 Oh. Městečko (10) B. Rynholec (6) Titlbach          
02.09. 17:00 SK Senomaty A (13) FC Jesenice A (3) Trešl          
02.09. 17:00 FK Kněževes A (14) SK Lány (8) Říha          
03.09. 17:00 SK Lišany (1) FK Hředle (2) Brožek Bohatý Šefara      
                 
III. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
02.09. 17:00 SK Pavlíkov (11) TJ Roztoky A (3) Strouhal          
02.09. 17:00 So.Janov (12) So. Pustověty (7) Polívka          
03.09. 13:30 SK Oráčov (1) Sj. Chrášťany (2) Strouhal          
03.09. 15:00 TJ Čistá (9) Sp. Řevničov (5) Polívka          
03.09. 17:00 B. Lubná (10) TJ Šanov (4) Vodrážka          
03.09. 17:00 So. Sýkořice (8) So. Branov (6) Aksamit Strouhal Švácha      
                 
IV. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
03.09. 10:00 FC Jesenice B (9) ČL Kolešovice B (5) Polívka          
03.09. 13:30 FK Kněževes B (12) So. Panoší Újezd (7) Šipoš          
03.09. 13:30 TJ Roztoky B (10) SK Mš. Žehrovice (4) Švácha          
03.09. 13:30 So. Ruda (1) So. Srbeč (2) Vodrážka          
03.09. 13:30 So. Petrohrad (11) FK Kounov (3) Titlbach          
                 
                 
                 
 
 
                 
                 
 
 
 
                 
                 
                 
KP SŽ                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště    
03.09. 9:30 TJ TATRAN Rakovník (1) SK Rakovník (2)   Titlbach Vodrážka      
                 
                 
II. LIGA ŽEN                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště    
03.09. 12:30 FK Rakovník (2) DFK Bohemians 1905 (7)   NEOBSAZENO NEOBSAZENO Lány    
                 
DIVIZE A ŽENY                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště    
02.09. 13:30 SK Pavlíkov (1) FC Mělník (10) Trešl          
                 
OKRESNÍ POHÁR                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště    
31.08. 17:30 FC Jesenice A (5) SK Lišany (6) Aksamit Švácha Vodrážka      

 

 677 total views,  1 views today