Výsledky z víkendu 02. – 03. 09. 2017

* Divize A: SKR – Jankov 5:2, P. Plzeň – Dobříš 2:2 pk 2:7, Přeštice – Hořovicko 0:1, Aritma – M. Lázně 2:3, Klatovy – K. Vary 1:4, Roudné – Soběslav 0:0 pk 1:4, Doubravka – Březová 0:0 pk 5:4, Sedlčany – Č. Krumlov 2:0.

  1. Hořovicko                 3             1             0             0             6:1          11

  2. Karlovy Vary            3             0             1             0             10:3       10

  3. SK Rakovník             3             0             0             1             12:4       9

  4. Dobříš                        3             1             0             1             8:6          8

  5. Březová                     2             0               1             1             10:4       7

  6. Sedlčany                   1              2             0             1             3:5          7

  7. P. Plzeň                     1              1             1             1             6:5          6

  8. Český Krumlov        2              0             0             2             5:6          6

  9. SK Jankov                 2              0             0             2             6:8          6

  10. Mar. Lázně               2              0             0             2             6:8          6

  11. Soběslav                   1              1             1             1             5:7          6

  12. Klatovy                     1              0             1             2             2:6          4

  13. Aritma Praha          1              0             0             3             6:8          3

  14. Přeštice                    1               0             0             3             5:8          3

  15. Doubravka              0               1             1             2             1:4          3

  16. Roudné                    0               0             1             3             1:9          1

 

* Divize B: Tn. Rakovník – Kladno 0:0 pk 3:5, Neratovice – Souš 2:2 pk 5:4, Motorlet – Meteor 5:0, Hrobce – Č. Brod 1:4, Ostrá – N. Bor 4:0, Úvaly – Louny 2:1, Č. Lípa – Hostouň 0:5, Chomutov – Velvary – odloženo.

  1. Kladno                        3             1             0             0             9:2          11

  2. Neratovice                 3             1             0             0             11:5       11

  3. Hostouň                     3             0             0             1             12:7       9

  4. Ostrá                           3             0             0             1             9:4          9

  5. Český Brod                3             0             0             1             7:3          9

  6. Souš                            2             0             1             1             7:5          7

  7. Motorlet Pha             2             0             0             2             12:4       6

  8. Chomutov                 2             0             0             1             8:5          6

  9. Louny                        2             0             0             2             6:8          6

  10. Velvary                      1             0             1             1             4:6          4

  11. Tn. Rakovník            1             0             1             2             2:4          4

  12. Hrobce                       1             0             0             3             4:9          3

  13. Úvaly                          1             0             0             3             2:7          3

  14. Česká Lípa                1             0             0             3             5:12       3

  15. Meteor Praha           0             1             0             3             5:14       2

  16. Nový Bor                  0             0             0             4             3:11       0

 

* KP: N. Strašecí – Semice 5:0, Libiš – K. Hora 3:0, Klíčany – Poříčí 1:0, Tuchlovice – Sp. Příbram 1:0, Beroun – Horky 1:0, Hvozdnice – Nespeky 2:0, Rejšice – Poříčany 5:1, Slaný – Lhota 1:2.

  1. Libiš                        3             0             0             1             13:4       9

  2. Lhota                       3             0             0             1             8:3          9

  3. Horky                      3             0             0             1             7:2          9

  4. Hvozdnice              3             0             0             1             7:3          9

  5. Klíčany                    2             1             1             0             11:8       9

  6. Poříčí                       3             0             0             1             8:6          9

  7. Tuchlovice              2             1             0             1             7:5          8

  8. Kutná Hora             2             0             1             1             9:9          7

  9. Nové Strašecí         2             0             0             2             11:7       6

  10. Slaný                        1             1             0             2             5:4          5

  11. Rejšice                     1             0             1             2             7:6          4

  12. Sp. Příbram            1             0             0             3             6:7          3

  13. Nespeky                  1             0             0             3             5:11       3

  14. Beroun                    1             0             0             3             4:10       3

  15. Semice                     1             0             0             3             2:15       3

  16. Poříčany                  0             0             0             4             6:16       0

 

* I. A třída: Zavidov – Komárov 5:3, N. Knín – Votice 2:3, Klecany – Cerhovice 0:2, Jíloviště – Tochovice 1:2, Černolice – Hřebeč 2:3, Jílové – Mníšek 3:0, Vestec – Kosoř 4:0, Podlesí – Libušín 2:5.

  1. Libušín                  4             0             0             0             19:4       12

  2. Hřebeč                   3             1             0             0             11:5       11

  3. Vestec                     3             0             0             1             14:9       9

  4. Votice                     3             0             0             1             11:7       9

  5. Tochovice              3             0             0             1             9:8          9

  6. Podlesí                   2             0             1             1             11:9       7

  7. Komárov               1             2             0             1             10:10     7

  8. Cerhovice              2             0             0             2             7:5          6

  9. Zavidov                  2             0             0             2             8:14       6

  10. Jílové                      1             0             1             3             6:6          4

  11. Mníšek                   1             0             1             2             5:8          4

  12. Černolice               1             0             0             3             14:15     3

  13. Jíloviště                  1             0             0             3             7:11       3

  14. Klecany                  1             0             0             3             6:11       3

  15. Kosoř                      0             1             0             3             4:13       2

  16. Nový Knín             0             0             1             3             4:11       1

 

* I. B třída: Tn. Rakovník B – SKR B 1:3, Slaný B – Lužná 5:0, Hostouň B – Mšec 0:1, Zlonice – Vraný 1:0, V. Dobrá – Jedomělice 0:0 pk 3:4, Unhošť – Klobuky 2:3, Braškov – Doksy 1:2.

* Dor. divize: SKR – Klatovy 0:4 a 1:4 (Minařík).

* KP dorostu: Kr. Dvůr – Tn. Rakovník 0:2 (Andrt, Skoupý L.) a 4:1 (Kraus).

* I. A třída dorost: SKR B – Milín 0:0.

* KP žáků: Tn. Rakovník – SKR 9:0 (Sabo 2, Lebeda 2, Čech, Vlasjuk, Charvát, Fiška, Blokeš) a 13:1 (Pavlík J. 4, Lank 3, Blokeš 2, Alexij, Holík, Pavlík T., Kuthan – Škubal).

* I. A třída žáků: D. Břežany – Pavlíkov 1:7 (Schejbal 3, Polcar 2, Torač, Ikrényi).

* Okresní pohár dospělých: Jesenice – Lišany 2:3 (Jeníček, Fiala V. – Jelínek 2, Paseka).

* II. třída: Kněževes – Lány 1:5 (Hanych – Reichl 2, Vejrážka, Petr, Buršík), Slabce – Ol. Rakovník 1:8 (Černý T. – Číhař 5, Špimr, Rous, Havel), Městečko – Rynholec 1:2 (Šnídl P. – Dadák, Beran), Olešná – Kroučová 6:3 (Topinka 2, Vodrážka T. 2, Karas, Polášek M. – Machovský 2, Vajnar), Kolešovice – Zavidov B 4:1 (Zuska 2, Barthel, Kapoun – Čech st.), Senomaty – Jesenice 8:5 (Karnold 2, Vávra 2, Mácha 2, Liprt, Eichler – Šťastný 3, Řehoř, Beneš), Lišany – Hředle 2:0 (Roušavý, Žalud).

* III. třída: Janov – Pustověty 0:1 (Truksa), Pavlíkov – Roztoky B 1:1 pk 5:4 (Kindl – Vrábík), Oráčov – Chrášťany 4:0 (Elsnic 3, Šnobl), Čistá – Řevničov 1:3 (Koloc – Hošek 2, Libecajt), Lubná – Šanov 4:2 (Varyš 3, Trejbal – Malík 2), Sýkořice – Branov 3:2 (Jirátko, Liviu, Slabý – Molo, Choc).

* IV. třída: Jesenice B – Kolešovice B 2:3 (Kolář, Kočička M. – Hrubý, Polánek J., Jelen), Roztoky B – Mš. Žehrovice 2:1 (Křikava, Kaftan – Kmeť), Petrohrad – Kounov 15:0 (Kovář J. 5, Pros 3, Kovář M. 2, Jurča 2, Ibl, Mrázek, Sochor), Ruda – Srbeč 4:3 (Pongrác, Pondělíček, Matouš, Husák – Cífka, Kratina K., Mišík), Kněževes B – P. Újezd 3:0 (Hanych, Tancoš, Kříž).

* OP st. přípravek: Jesenice – Senomaty 3:9 (Žebrakovský 2, Šika – Komín 2, Kodeš 2, Štíbr 2, Melč, Toth, Trešl), Šanov – Kolešovice 14:3 (Šika 7, Balý 3, Urbanová 3, Netrh – Rychtařík, Peroutka, Dvořák), SKP O – SKP M 1:0 (Klekner). Lišany – Chrášťany 7:4 (Rubeš 2, Burgetová 2, Bártová 2, Novotný – Polívka 3, Nový). Senomaty – Šanov 20:2 (Kodeš 4, Šnídl 4, Toth 3, Komín 3, Havel J., Mouchová, Štíbr, Trešl, Palkoska, Havel M. – Šika),  Kolešovice – Řevničov 2:14 (Čečrdle M., Peroutka M. –  Kostolányi 4, Deňo 3, Souček J. 2, Studený 2, Bulíř, Souček M., Pesl), Chrášťany – SKP M 2:16 (Červeňák Š, Nový – Fiala 3, Hošek 3, Dvořák 2, Habart 2, Hamouz 2, Janda 2, Kubač), SKP S – SKP O 1:0 (Brynda)