Obsazení rozhodčích a delegátů na 9. – 10. září 2017

Vyšší soutěže                
  Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
I. Liga Zlín Teplice Franěk Pelikán Vlasjuk Rejžek Tasch Poklop
II. Liga Ústí n. L. Třinec Mrázek Ratajová Lakomý   Zeman  
ČFL Brozany Štěchovice Němec Tesař Štuk   Hamouz R.  
Divize A Karlovy Vary SK Rakovník Cichra M. Musil Maiello   Říha  
Divize B Český Brod Tatran Rakovník Matyš Babka Urban   Petera  
Krajský přebor Kutná Hora Nové Strašecí Dohnal Holakovská Vyhnal   Bohuněk  
Krajský přebor Semice Beroun Svoboda Hlavnička Kvasnička   Duchoň  
Krajský přebor Lhota Libiš Vlk Mir. Vlk Mar. Roth   Franěk  
I.A třída sk. A Hřebeč Vestec Zdeněk Benák Svoboda   Beneš  
I.A třída sk. A Mníšek p. B. Zavidov Pejša J. Sandev V. Říha   Halaš  
I.A třída sk. B Kly Kosmonosy Asník Šefara Bohatý   Mareš  
I.B třída sk. A Mšec Doksy Stumpf Hanák Stránský      
I.B třída sk. A Lužná Unhošť Jarolímek R. Jarolímek M. Burian      
I.B třída sk. A SK Rakovník B SK Slaný B Filip Marek Boček   Holý  
I.B třída sk. A Jedomělice Tatran Rakovník B Divílek Zuska Ducký      
I.B třída sk. A Vraný Hostouň B Brožek Šefara Asník      
I.B třída sk. B Holubice FC Mělník Ježek Svoboda Sandev P.   Vlasjuk  
I.B třída sk. C Pátek Čáslav B Čechmánek Polák Budař   Štefan  
I.B třída sk. D Týnec n. Sáz. Říčany Vyhnanovský Švagr Cichra      
I.B třída sk. D Kácov Maršovice Navrátilová Vyhnanovský Pavlíková      
I.B třída sk. E Hostomice Rožmitál Stádník Ježek Gerhardt   Váňa  
                 
II. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
09.09. 10:00 Ol. Rakovník (7) Oh. Městečko (10) Kozák Trešl Tichý      
09.09. 17:00 FK Hředle (2) FK Kněževes A (14) Polívka Kozák Tichý      
09.09. 14:00 FC Jesenice A (3) SK Lišany (1) Titlbach Šipoš Vodrážka      
09.09. 17:00 So. Kroučová (5) ČL Kolešovice A (12) Strouhal Bohatý Švácha      
09.09. 17:00 SK Lány (8) TJ Slabce (9) Šefara          
10.09. 10:00 FC 05 Zavidov B (4) SK Senomaty A (13) Švácha Titlbach Vodrážka      
10.09. 17:00 B. Rynholec (6) FC PO Olešná (11) Bohatý Titlbach Trešl      
                 
III. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
10.09. 13:30 So. Pustověty (7) So. Sýkořice (8) Trešl Titlbach Vodrážka      
09.09. 17:00 SK Oráčov (1) TJ Roztoky A (3) Aksamit Vodrážka Šipoš      
10.09. 13:30 TJ Šanov (4) SK Pavlíkov (11) Šipoš          
10.09. 16:00 So. Branov (6) TJ Čistá (9) Strouhal          
10.09. 17:00 Sj. Chrášťany (2) So.Janov (12) Šipoš          
10.09. 17:00 Sp. Řevničov (5) B. Lubná (10) Polívka          
                 
IV. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
09.09. 10:00 FK Kounov (3) So. Ruda (1) Strouhal          
10.09. 10:00 SK Mš. Žehrovice (4) So. Petrohrad (11) Kozák          
10.09. 13:30 ČL Kolešovice B (5) TJ Roztoky B (10) Polívka          
10.09. 13:30 SK Senomaty B (6) FC Jesenice B (9) Švácha          
10.09. 17:00 So. Srbeč (2) FK Kněževes B (12) Tichý          
                 
OP SŽ                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště    
09.09. 10:00 Sp. Lužná (2) FC PO Olešná (4) Švácha          
                 
   
   
   
   
   
   
   
   
                 
                 
KP SŽ                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště    
09.09. 9:00 SK Rakovník (2) TJ TATRAN SEDLČANY (10) Titlbach Polívka Vodrážka      
09.09. 10:40 SK Rakovník (2) TJ TATRAN SEDLČANY (10) Titlbach          

 654 total views,  1 views today