Obsazení rozhodčích a delegátů na 16. – 17. září 2017

Vyšší soutěže                
  Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
I. Liga Dukla Praha Ostrava Franěk Mokrusch Pospíšil Marek Mlsna Hartman
I. liga Plzeň Zlín Nenadál Kotík Kříž Franěk Kureš Valeš
II. Liga Příbram Olympia Praha Orel Kubec Kožár   Zeman  
Divize A Sedlčany Roudné Duchoň Machýček Hádek   Bobek  
Divize A SK Rakovník Mariánské Lázně Mrkáček Milner Kovářová   Moník  
Divize B Tatran Rakovník Hostouň Nehasil Talpáš Sapoušek   Schröter  
Krajský přebor Klíčany Horky Šefara Asník Brožek   Holý  
Krajský přebor Nové Strašecí Lhota Mrázek Garaja Žaba   Jahelka  
I.A třída sk. A Jílové Kosoř Glogar P. Paukner Šesták V.   Štefan J.  
I.A třída sk. A Zavidov Votice Holakovská Dohnal Remenec   Pechanec  
I.B třída sk. C Tuchoraz Tupadly Bohatý Sixta Asník   Myška  
I.B třída sk. D Zvole Mnichovice Vyhnanovský Šefara Brožek      
I.B třída sk. E Chlumec Sedlčany B Sixta Bohatý Švagr   Holý  
I.B třída sk. A Velká Dobrá Mšec Kaucký Filip Klápa      
I.B třída sk. A Unhošť SK Rakovník B Nejedlo Tvaroh Vaňousek      
I.B třída sk. A Zlonice Lužná Palek Blažek Krejsa      
I.B třída sk. A Tatran Rakovník B Slaný B Malý Glogar P. Paukner   Lantora  
                 
                 
                 
                 
                 
II. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
16.09. 17:00 ČL Kolešovice A (12) B. Rynholec (6) Kozák          
16.09. 17:00 FC PO Olešná (11) Ol. Rakovník (7) Svoboda Tichý Šmíd      
16.09. 17:00 FK Hředle (2) FC Jesenice A (3) Říha Trešl Bauer      
16.09. 17:00 FK Kněževes A (14) TJ Slabce (9) Šipoš          
16.09. 17:00 SK Senomaty A (13) So. Kroučová (5) Titlbach          
16.09. 17:00 Oh. Městečko (10) SK Lány (8) Aksamit          
17.09. 17:00 SK Lišany (1) FC 05 Zavidov B (4) Vyhnanovský Titlbach Trešl      
                 
III. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
16.09. 17:00 SK Pavlíkov (11) Sp. Řevničov (5) Polívka          
16.09. 17:00 So.Janov (12) So. Sýkořice (8) Švácha          
17.09. 13:30 SK Oráčov (1) TJ Šanov (4) Šmíd Vodrážka Trešl      
17.09. 15:00 TJ Čistá (9) So. Pustověty (7) Tichý          
17.09. 10:00 B. Lubná (10) So. Branov (6) Trešl Šmíd Vodrážka      
17.09. 17:00 Sj. Chrášťany (2) TJ Roztoky A (3) Šefara Polívka Švácha      
                 
IV. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
17.09. 10:00 FC Jesenice B (9) So. Panoší Újezd (7) Švácha          
17.09. 13:30 TJ Roztoky B (10) SK Senomaty B (6) Polívka          
17.09. 13:30 So. Petrohrad (11) ČL Kolešovice B (5) Kozák          
17.09. 13:30 So. Ruda (1) SK Mš. Žehrovice (4) Brožek          
17.09. 17:00 So. Srbeč (2) FK Kounov (3) Vodrážka          
                 
OP SŽ                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště    
16.09. 10:00 ČL Kolešovice (3) Sp. Lužná (2) Tichý          
                 
Divize dorostu A                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště    
16.09. 10:00 SK Rakovník (16) SK SPARTAK Příbram (11)     Titlbach      
16.09. 12:15 SK Rakovník (16) SK SPARTAK Příbram (11)     Titlbach      
                 
                 
                 
                 
                 
                 
KP SŽ                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště    
17.09. 9:30 SK Rakovník (2) SK SPARTAK Příbram (3)   Šipoš Titlbach      
17.09. 9:30 TJ TATRAN Rakovník (1) Povltavská FA (4)   Kozák Bauer      
                 
II. LIGA ŽEN                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště    
17.09. 12:30 FK Rakovník (2) ABC Braník (8)   Hasíková Titlbach Lány    

 1,085 total views,  1 views today