Obsazení rozhodčích a delegátů na 23. – 24. září 2017

Vyšší soutěže                
  Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
I. Liga Mladá Boleslav Plzeň Franěk Antoníček Caletka Matějček Melichar Hubička
I. liga Karviná Brno Pechanec Paták J. Wilczek Klíma Zeman Duda
II. Liga Hradec Králové Příbram Mikyska Ratajová Vlasjuk Slabý Tasch  
Divize B Kladno Neratovice Matoušek Hocek Vyhnanovský   Havránek  
Divize A Hořovicko SK Rakovník Gunitš Hurych Trska   Peteřík  
Divize B Souš Úvaly Cihlář Kastl Baum   Hamouz R.  
Divize B Louny Tatran Rakovník Paták V. Košan Štychová   Bláha  
Divize C Brandýs n. L. Dvůr Králové Švagr Duchoň Krejsa   Braun  
Krajský přebor Nespeky Příbram Dohnal Remenec Šnýdr   Štefan  
Krajský přebor Lhota Beroun Vyhnanovský Šefara Brožek   Ploch  
Krajský přebor Poříčany Nové Strašecí Drábek Kvasnička Hlavnička   Lantora  
I.A třída sk. A Kosoř Zavidov Švagr Sandev P. Ježek   Macháček  
I.A třída sk. A Libušín Černolice Zoufalý Kocourek Babák   Váňa  
I.A třída sk. A Tochovice Vestec Prosr Boček Tobiška   Beneš  
I.B třída sk. A Lužná Hostouň B Slepička Malý Doubrava      
I.B třída sk. A Mšec Jedomělice Budař Walter Drábek   Halaš  
I.B třída sk. A SK Rakovník B Zlonice Stehlík Glogar P. Jarolímek M.      
I.B třída sk. A Braškov Tatran Rakovník B Dragoun Vaňousek Kuka   Jirásek  
I.B třída sk. C Hlízov Sokoleč Asník Šefara Bohatý      
                 
                 
                 
II. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
23.09. 10:00 Ol. Rakovník (7) ČL Kolešovice A (12) Titlbach Šmíd Tichý      
23.09. 16:30 FC Jesenice A (3) FK Kněževes A (14) Strouhal Švácha Bauer      
23.09. 16:30 SK Lány (8) FC PO Olešná (11) Trešl Tichý Šmíd      
23.09. 16:30 So. Kroučová (5) SK Lišany (1) Polívka          
23.09. 13:30 TJ Slabce (9) Oh. Městečko (10) Šmíd Tichý Trešl      
24.09. 10:00 FC 05 Zavidov B (4) FK Hředle (2) Aksamit Polívka Bauer      
24.09. 16:30 B. Rynholec (6) SK Senomaty A (13) Švácha Trešl Bauer      
                 
III. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
23.09. 13:30 So. Pustověty (7) B. Lubná (10) Vodrážka Strouhal Švácha      
23.09. 16:30 TJ Roztoky A (3) So.Janov (12) Titlbach          
24.09. 13:30 TJ Šanov (4) Sj. Chrášťany (2) Tichý          
24.09. 16:00 So. Branov (6) SK Pavlíkov (11) Strouhal          
24.09. 16:30 Sp. Řevničov (5) SK Oráčov (1) Vodrážka          
24.09. 16:30 So. Sýkořice (8) TJ Čistá (9) Polívka          
                 
IV. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
23.09. 10:00 FK Kounov (3) FK Kněževes B (12) Vodrážka          
24.09. 10:00 SK Mš. Žehrovice (4) So. Srbeč (2) Švácha          
24.09. 13:30 ČL Kolešovice B (5) So. Ruda (1) Polívka          
24.09. 13:30 SK Senomaty B (6) So. Petrohrad (11) Vodrážka          
24.09. 16:30 So. Panoší Újezd (7) TJ Roztoky B (10) Tichý          
                 
   
   
   
   
KP DOROST            
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
23.09. 10:15 TJ TATRAN Rakovník (6) FK Uhlířské Janovice (11)     Polívka  
23.09. 12:30 TJ TATRAN Rakovník (6) FK Uhlířské Janovice (11)     Polívka  
             

 

II. LIGA ŽEN            
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
24.09. 12:30 FK Rakovník (2) 1.FC Olomouc (3)   Titlbach Trešl Lány
             
DIVIZE A ŽENY            
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
23.09. 13:30 SK Pavlíkov (1) FK Postoloprty (4) Titlbach      

 739 total views,  2 views today