Obsazení rozhodčích a delegátů na 28. 9. – 1. 10. 2017

Vyšší soutěže                
  Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
I. liga Ostrava Zlín Marek Kubr Vlasjuk Dubravský Svoboda Urbanec
I. liga Slavia Praha Brno Nenadál Moláček Myška Lerch Zeman Tandler
ČFL Písek Štěchovice Váňa Jan Ulrich Novotný   Hamouz R.  
Divize A SK Rakovník MFK Dobříš Milner Řeháček Šulcová   Krejčí  
Divize B Tatran Rakovník Velvary Baum Teuber Klupák   Pešek  
Divize C Turnov Jablonec-Mšeno Vyhnanovský Machýček Krejsa   Filip  
Krajský přebor Nové Strašecí Slaný Žáková Šulcová Pavlíková   Míka  
Krajský přebor Beroun Poříčany Nejedlo Tvaroh Tylchert   Váňa Jos.  
I.A třída sk. A Zavidov Nový Knín Šmejkal Radina Nágl   Prislupský  
I.A třída sk. A Černolice Komárov Sixta Asník Bohatý   Hnilička  
I A třída sk. A Klecany Votice Hes Navrátilová Stumpf   Vlasjuk  
I.A třída sk. A Tochovice Cerhovice Polák Čechmánek Vyhnal   Štefan  
I.B třída sk. A Zlonice Slaný B Šefara Brožek Vyhnanovský      
I.B třída sk. A Lužná Doksy Hlavnička L. Budař Walter      
I.B třída sk. A Tatran Rakovník B Unhošť Divílek Zuska Ducký      
I.B třída sk. A Hostouň B SK Rakovník B Procházka Nehasil Němeček      
                 
II. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
30.09. 16:00 ČL Kolešovice A (12) SK Lány (8) Svoboda          
30.09. 16:00 FC PO Olešná (11) TJ Slabce (9) Sedláček          
30.09. 16:00 FC Jesenice A (3) FC 05 Zavidov B (4) Kozák          
30.09. 16:00 FK Kněževes A (14) Oh. Městečko (10) Aksamit          
30.09. 16:00 FK Hředle (2) So. Kroučová (5) Šipoš          
30.09. 16:00 SK Senomaty A (13) Ol. Rakovník (7) Strouhal          
01.10. 16:00 SK Lišany (1) B. Rynholec (6) Sedláček Tichý Šmíd      
                 
III. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
30.09. 16:00 So.Janov (12) TJ Čistá (9) Šmíd          
30.09. 16:00 SK Pavlíkov (11) So. Pustověty (7) Švácha          
30.09. 16:00 TJ Roztoky A (3) TJ Šanov (4) Polívka          
01.10. 13:30 SK Oráčov (1) So. Branov (6) Švácha Strouhal Bauer      
01.10. 16:00 Sj. Chrášťany (2) Sp. Řevničov (5) Strouhal Švácha Bauer      
01.10. 16:00 B. Lubná (10) So. Sýkořice (8) Polívka      
                 
IV. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
30.09. 10:00 FK Kounov (3) SK Mš. Žehrovice (4) Titlbach          
01.10. 13:30 FK Kněževes B (12) FC Jesenice B (9) Kozák          
01.10. 13:30 So. Ruda (1) SK Senomaty B (6) Vodrážka          
01.10. 13:30 So. Petrohrad (11) So. Panoší Újezd (7) Titlbach          
01.10. 16:00 So. Srbeč (2) ČL Kolešovice B (5) Vodrážka          
                 
OP SŽ                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště    
30.09. 10:00 FC PO Olešná (4) Sp. Lužná (2) Tichý          
28.09. 10:00 FC PO Olešná (4) ČL Kolešovice (3) Polívka          
OKRESNÍ POHÁR            
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
28.09. 16:00 FK Kněževes, z.s. (1) TJ Roztoky, z.s. (3) Svoboda Vodrážka Švácha  
28.09. 16:00 SK Lišany, z.s. (2) TJ Baník Lubná, z.s. (4) Titlbach Šmíd Tichý  

 

             
KP SŽ            
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
01.10. 9:30 SK Rakovník (2) Český lev – Union Beroun (5)   Šipoš Bauer  

 940 total views,  1 views today