Obsazení rozhodčích a delegátů na 7. a 8. října 2017

Vyšší soutěže              
  Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA
Divize A Březová SK Rakovník Košan Kříž Paták V.   Urban
Divize B Motorlet Česká Lípa Duchoň Machýček Žáková   Vrzal
Divize B Hostouň Kladno Zadinová Vnuk Matoušek   Hamouz R.
Divize B Meteor Tatran Rakovník Mrkáček Hanousek Řeháček   Filip
Krajský přebor Nespeky Rejšice Šefara Vyhnanovský Brožek   Setnička
Krajský přebor Libiš Nové Strašecí Vokoun Pejša T. Sandev V.   Ratajová
I.A třída sk. A Komárov Hřebeč Dohnal Holakovská Šnýdr   Franěk
I.A třída sk. A Cerhovice Vestec Mansour Němeček Kubečka   Vlasjuk
I A třída sk. A Jílové Zavidov Bekešský Baroch Lacina   Mokrusch
I.A třída sk. B Kly Čelákovice Šesták V. Glogar L. Burian   Váňa Jos.
I.B třída sk. A Mšec Tatran Rakovník B Asník Bohatý Pejša J.    
I.B třída sk. A Lužná Velká Dobrá Dvořák Chládek Jahoda    
I.B třída sk. A SK Rakovník B Doksy Jarolímek R. Doubrava Šesták M.    
I.B třída sk. A Unhošť Zlonice Sandev P. Říha Stádník   Beneš
               
II. TŘÍDA              
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
12.10. 16:30 Ol. Rakovník (7) SK Lišany (1) Šefara Špidra Kozák    
07.10. 16:00 FC PO Olešná (11) Oh. Městečko (10) Polívka Šmíd Tichý    
07.10. 16:00 SK Lány (8) SK Senomaty A (13) Titlbach        
07.10. 16:00 TJ Slabce (9) ČL Kolešovice A (12) Kozák      Horáček  
07.10. 16:00 So. Kroučová (5) FC Jesenice A (3) Sedláček        
08.10. 10:00 FC 05 Zavidov B (4) FK Kněževes A (14) Šmíd Tichý Vodrážka    
08.10. 16:00 B. Rynholec (6) FK Hředle (2) Svoboda Titlbach Vyhnanovský    
               
III. TŘÍDA              
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
07.10. 13:30 So. Pustověty (7) SK Oráčov (1) Aksamit Tichý Šmíd    
08.10. 13:30 TJ Šanov (4) So.Janov (12) Vodrážka Šmíd Tichý    
08.10. 15:00 TJ Čistá (9) B. Lubná (10) Polívka        
08.10. 16:00 So. Branov (6) Sj. Chrášťany (2) Sedláček        
08.10. 16:00 Sp. Řevničov (5) TJ Roztoky A (3) Tichý Vodrážka Šmíd    
08.10. 16:00 So. Sýkořice (8) SK Pavlíkov (11) Bohatý        
               
IV. TŘÍDA              
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště
08.10. 10:00 SK Mš. Žehrovice (4) FK Kněževes B (12) Brožek        
08.10. 10:00 FC Jesenice B (9) TJ Roztoky B (10) Polívka        
08.10. 13:30 SK Senomaty B (6) So. Srbeč (2) Sedláček        
08.10. 13:30 ČL Kolešovice B (5) FK Kounov (3) Šefara        
08.10. 16:00 So. Panoší Újezd (7) So. Ruda (1) Brožek        
               
OP SŽ              
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště  
07.10. 10:00 Sp. Lužná (2) ČL Kolešovice (3) Tichý        
             
KP DOROST            
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
07.10. 10:15 TJ TATRAN Rakovník (6) SK Slaný (2)     Titlbach  
07.10. 12:30 TJ TATRAN Rakovník (6) SK Slaný (2)     Titlbach  
II. LIGA ŽEN            
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
08.10. 12:00 FK Rakovník (2) SK DFO Pardubice (5)   Vyhnanovský Titlbach Lány
             
DIVIZE A ŽENY            
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
07.10. 13:30 SK Pavlíkov (1) SK SAHARA Vědomice (6) Polívka      

PŘÁTELSKY

11.10. 8:30-14:30 Turnaj MOS U11 a U12   Špidra Vodrážka Švácha

 640 total views,  1 views today