Kompletní výsledky z víkendu 7. a 8. 10. 2017

* Divize A:Březová – SK Rakovník 2:1,Č. Krumlov – Aritma 1:1, 6:5pk, M. Lázně – Sedlčany 1:2, Hořovicko – K. Vary 1:0, Dobříš – Jankov 2:1, Soběslav – Klatovy 3:0, Malše – Přeštice 1:0, Doubravka-Petřín 1:1, 11:12 pk

 

1.                   K. Vary               6             0             1             2             24           :              11           19
2.            Sedlčany               4             3             0             2             22           :              14           18
3.            Soběslav               5             1             1             2             18           :              16           18
4.            SK Rakovník       5             1             0             3             25           :              13           17
5.            Březová               5             0             1             3             22           :              19           16
6.            Hořovicko            4             1             0             4             14           :              13           14
7.            Dobříš                  4             1             0             4             18           :              18           14
8.            Klatovy               4             0             2             3             17           :              18           14
9.            Aritma                 4             0             1             4             19           :              14           13
10.          Malše                   3             1             1             4             11           :              16           12
11.          M. Lázně              3             1             1             4             12           :              20           12
12.          Č. Krumlov          3             1             0             5             13           :              16           11
13.          Petřín                  2             2             1             4             14           :              19           11
14.          Jankov                3             0             1             5             10           :              16           10
15.          Přeštice               3             0             0             6             12           :              18           9
16.          Doubravka           1             1             3             4             7             :              17           8

* Divize B: Meteor – Tn. Rakovník 3:1, Motorlet – Č. Lípa 6:2, Chomutov – Úvaly 2:2 3:5 pk, Č.Brod – Neratovice 7:2, Velvary – Ostrá 2:0, Souš – Hrobce 8:1, Hostouň – SK Kladno 1:3, Louny – N. Bor 6:0


1.            Neratovice            6             1             1             1             26           :              16           21
2.            Hostouň                6             1             0             2             23           :              11           20
3.            Velvary                 6             0             0             2             1             13           :              9             20
4.            SK Kladno            5             2             0             2             18           :              9             19
5.            Č.Brod                 6             0             0             3             24           :              11           18
6.            Ostrá                    5             0             2             2             15           :              11           17
7.            Úvaly                   4             2             0             3             14           :              14           16
8.            Souš                     4             1             1             3             23           :              13           15
9.            Louny                  4             1             0             4             16           :              15           14
10.          Chomutov            3             1             2             3             19           :              17           13
11.          Motorlet               4             0             0             5             21           :              16           12
12.          Meteor                 3             1             0             5             20           :              20           11
13.          Č. Lípa                 3             0             0             6             11           :              24           9
14.          Tn. Rakovník       2             0             1             6             6             :              16           7
15.          Hrobce                  1             0             0             8             7             :              30           3
16.          N. Bor    0             0             1             8             4             :              28           1

 

* ČDD: Písek – SK Rakovník st 6:2, Písek – SK Rakovník ml. 2:0

* KP: Libiš – N. Strašecí 2:3, Slaný – Beroun 0:2, Nespeky – Rejšice 1:3, Horky -Poříčí 1:1, 4:5 pk , Semice – Sp. Příbram 3:4, Lhota – Klíčany 2:1, Poříčany – Hvozdnice 2:1, K. Hora – Tuchlovice 2:1

 

1.                   Horky                   5             0             1             2             19           :              10           16

2.            Lhota                     5             0             1             2             18           :              10           16

3.            Libiš                      5             0             0             3             20           :              13           15

4.            Klíčany                 4             1             1             2             18           :              14           15

5.            Poříčí                   3             2             2             1             17           :              15           15

6.            K. Hora                4             0             1             3             13           :              14           13

7.            Sp. Příbram          4             0             0             4             18           :              14           12

8.            Tuchlovice           2             3             0             3             14           :              15           12

9.            Beroun                 4             0             0             4             15           :              18           12

10.          Slaný                   3             1             0             4             13           :              9             11

11.          N. Strašecí            3             1             0             4             20           :              17           11

12.          Hvozdnice            3             1             0             4             12           :              14           11

13.          Nespeky               3             0             1             4             12           :              18           10

14.          Poříčany               3             0             1             4             11           :              19           10

15.          Rejšice                  2             1             1             4             16           :              15           9

16.          Semice                   1             0             1             6             7             :              28           4

* I. A třída: Jílové – Zavidov 5:0 , Komárov – Hřebeč 3:1, N. Knín – Podlesí 1:1, 4:5 pk, ,Mníšek – Černolice 3:2, Votice -Jíloviště 1:4, Kosoř – Klecany 2:2, 3:4 pk, Libušín -Tochovice 3:4, Cerhovice – Vestec 3:2

 

1.            Hřebeč                  6             2             0             1             23           :              13           22

2.            Libušín                 7             0             0             2             35           :              11           21

3.            Podlesí                  6             1             1             1             25           :              13           21

4.            Tochovice            6             0             1             2             25           :              19           19

5.            Vestec                 6             0             0             3             24           :              16           18

6.            Komárov              4             2             0             3             25           :              19           16

7.            Votice                  5             0             0             4             17           :              16           15

8.            Jílové                   4             0             1             4             22           :              18           13

9.            Jíloviště              4             0             0             5             16           :              20           12

10.          Zavidov              4             0             0             5             18           :              27           12

11.          Mníšek               3             0             2             4             12           :              20           11

12.          Klecany              2             2             0             5             14           :              20           10

13.          Cerhovice           3             0             0             6             14           :              19           9

14.          Kosoř                  2             1             1             5             14           :              27           9

15.          Černolice            2             0             0             7             22           :              32           6

16.          N. Knín              0             0             2             7             13           :              29           2

 * I. B třída: Lužná – V. Dobrá 0:2, Mšec – Tn. Rakovník B 1:0, SK Rakovník B – Doksy 2:1, Klobuky -Jedomělice 1:4, Slaný B – Hostouň B 1:1, 2:4 pk, Unhošť – Zlonice 2:1, Vraný – Braškov 3:2

 

1.            V. Dobrá               6             0             1             0             13           :              1             19

2.            Doksy                   3             2             1             1             14           :              11           14

3.            Slaný B                 4             0             1             2             23           :              12           13

4.            Mšec                    4             0             1             2             10           :              10           13

5.            Vraný                   3             1             1             2             14           :              13           12

6.            SK Rakovník B   4             0             0             3             18           :              18           12

7.            Hostouň B            3             1             0             3             20           :              11           11

8.            Braškov               3             1             0             3             18           :              13           11

9.            Jedomělice           2             2             1             2             16           :              11           11

10.          Klobuky                3             0             1             3             13           :              17           10

11.          Unhošť                 3             0             0             4             15           :              20           9

12.          Zlonice                 2             0             0             5             11           :              16           6

13.          Tn. Rakovník B    2             0             0             5             9             :              18           6

14.          Lužná                    0             0             0             7             3             :              26           0

 

 

* KP dorostu: Tn. Rakovník – Slaný st. 3:1,  Tn. Rakovník – Slaný ml. 10:0

  I. A třída dorostu: SK Rakovník B – Novo Kladno 4:3

 * I. A žáků: Pavlíkov – Kralupy 1:1

 

* II. třída: Zavidov B – Kněževes 0:3 (Hanych, Holeček, Čihař R.), Kroučová – Jesenice 1:5 (Petráček – Fiala 2, Kolář 2, Horvát), Rynholec – Hředle 2:2, 5:4 pk (Skalák, Hnízdil – Vodrážka, Amauwah), Ol. Rakovník – Lišany odl.,Lány – Senomaty 5:1 (Reichl 3, Humr, Matějka – Polcar), Slabce – Kolešovice 1:5 (Benada – Daniš 2, Lavička, Jelen, Vaněk vlastní), Olešná – Městečko 3:1 (Majba 2, Zadák – Šnídl P.)

 

1.            Kolešovice            5             1             0             1             24           :              8             17

2.            Lány                      5             0             1             1             33           :              15           16

3.            Hředle                   5             0             1             1             26           :              11           16

4.            Rynholec              4             1             0             2             22           :              12           14

5.            Ol. Rakovník       4             0             1             1             18           :              12           13

6.            Olešná                 4             0             0             3             25           :              16           12

7.            Lišany                 3             1             0             2             24           :              13           11

8.            Městečko             3             1             0             3             18           :              14           11

9.            Jesenice               3             0             1             3             25           :2            4             10

10.          Senomaty             3             0             0             4             24           :              21           9

11.          Kněževes              3             0             0             4             16           :              19           9

12.          Zavidov B            1             1             0             5             10           :              28           5

13.          Kroučová             0             0             1             6             8             :              37           1
14.          Slabce                  0             0             0             7             5             :              48          

* III. třída: Šanov – Janov 2:1 (Sekyra 2 – Rosa), Řevničov – Roztoky 3:4 (Pedál, Urbanovič, husák Jan – Hruška 2, Pudil, Bureš), Branov – Chrášťany 0:3 (Králička 2, Kozák), Pustověty – Oráčov 3:0 (Truksa, Elmerich, Knap), Sýkořice -Pavlíkov 1:0 (Linc), Čistá – Lubná 1:3 (Votroubek – Pokorný, Bok, Kollár)

 

1.        Lubná        7             0             0             0             28           :              7             21

2.        Pustověty  6             0             0             1             18           :              8             18

3.        Řevničov   5             0             0             2             24           :              17           15

4.        Oráčov       4             1             0             2             20           :              15           14

5.        Roztoky     4             0             2             1             18           :              18           14

6.        Chrášťany 4             0             0             3             15           :              13           12

7.        Sýkořice     3             0             1             3             8             :              14           10

8.        Branov       2             0             0             5             17           :              21           6

9.        Šanov         2             0             0             5             8             :              19           6

10.     Janov         1             1             0             5             8             :              10           5

11.     Pavlíkov    1             1             0             5             15           :              21           5

12.     Čistá           0             0             0             7             6             :              22           0

 

* IV. třída: M. Žehrovice – Kněževes B 3:0 kont., Kolešovice B – Kounov 6:0 (Polánek J. 3, Polánek D. 2, Zuska), Senomaty B – Srbeč 1:1, 4:3 pk (Kodeš – Cívka), P. Újezd – Ruda 3:4 (Polcar, Ikrényi, vlastní – Novotný, Vojanec, Adamec, Mrnka), Jesenice B – Roztoky B 2:1 (Kolář 2 – Křikava), Petrohrad – volno

 

1.          Petrohrad                5             1             0             0             41           :              14           17

2.          Roztoky B              5             0             0             1             16           :              8             15

3.          Ruda                       5             0             0             2             20           :              14           15

4.          Srbeč                      3             0             3             1             28           :              18           12

5.          Jesenice B               3             1             0             2             21           :              17           11

6.          M. Žehrovice          3             1             0             3             17           :              14           11

7.          Kolešovice B          3             0             0             3             13           :              15           9

8.          Senomaty B           2             1             0             3             20           :              18           8

9.          Kněževes B            1             0             1             4             9             :              18           4

10.        Kounov                  1             0             0             6             8             :              41           3

11.        P. Újezd                 0             0             0             6             11           :              27           0

 

* OP starších žáků: Lužná – Kolešovice 3:0 (Malecký 3)

 * OP mladších žáků: Slabce – Lány 0:23, SK Rakovník B – Hředle 3:2, N. Strašecí – Roztoky 0:5

 * OP starších přípravek: Šanov – Chrášťany 6:6, Řevničov – Jesenice 4:3, Tn. Rakovník B – Lišany 4:, SKP M – Senomaty 10:6, SKP S – Kolešovice 17:0 

 

 

 

 

 542 total views,  1 views today