Obsazení rozhodčí a delegátů na 14. – 15. října 2017

Vyšší soutěže                
  Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
I. Liga Liberec Dukla Praha Matějček Myška Černý Franěk Mareš Hubička
II. Liga Vítkovice Příbram Severýn Hock Dresler   Zeman  
II. liga Sokolov Olympia Praha Mikyska Vlasjuk Novák   Melichar  
Divize A SK Rakovník Soběslav Hodek Duda Pálek   Míka  
Divize B Tatran Rakovník Souš Cihlář Kastl Šálková   Skála  
Krajský přebor Poříčí Semice Prosr Drábek Tobiška   Duchoň  
Krajský přebor Rejšice Nové Strašecí Burian Glogar L. Jarolímek R.   Míka  
I.A třída sk. A Hřebeč Mníšek Zdeněk Trumpus Svoboda J.   Váňa  
I A třída sk. A Vestec Zavidov Ježek Svoboda R. Stádník   Nitsche  
I.A třída sk. A Jíloviště Kosoř Hes Vyhnal Niinimäki   Beneš  
I.A třída sk. A Podlesí Jílové Niinimäki Vyhnal Vyhnanovský   Melichar  
I.A třída sk. B Sázava Záryby Doubrava Stehlík Jarolímek M.   Štefan  
I.B třída sk. A Velká Dobrá SK Rakovník B Marek Filip Váňová      
I.B třída sk. A Tatran Rakovník B Zlonice Filip Braunšveig Obrajtr   Nitsche  
I.B třída sk. A Jedomělice Lužná Nehasil Kubečka Myška      
I.B třída sk. A Mšec Vraný Hlavnička L. Budař Walter      
I.B třída sk. D Teplýšovice Zruč Asník Šefara Sixta      
I.B třída sk. E Hostomice Dobříš B Sixta Šefara Asník   Macháček  
I.B třída sk. E Loděnice Sedlčany B Bohatý Vyhnanovský Pejša J.      
I.B třída sk. E Daleké Dušníky Králův Dvůr B Šefara Sixta Bohatý      
                 
II. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
14.10. 15:30 ČL Kolešovice A (12) Oh. Městečko (10) Šipoš          
14.10. 15:30 FC Jesenice A (3) B. Rynholec (6) Titlbach          
14.10. 15:30 FK Hředle (2) Ol. Rakovník (7) Svoboda Vodrážka Husák      
14.10. 15:30 FK Kněževes A (14) FC PO Olešná (11) Strouhal Šmíd Tichý Horáček    
14.10. 15:30 SK Senomaty A (13) TJ Slabce (9) Aksamit          
15.10. 10:00 FC 05 Zavidov B (4) So. Kroučová (5) Kozák Vodrážka Polívka      
15.10. 15:30 SK Lišany (1) SK Lány (8) Vodrážka Trešl Švácha      
                 
III. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
14.10. 15:30 So.Janov (12) B. Lubná (10) Sedláček          
15.10. 15:30 SK Pavlíkov (11) TJ Čistá (9) Šmíd          
14.10. 15:30 TJ Roztoky A (3) So. Branov (6) Kozák Polívka Švácha      
15.10. 13:30 SK Oráčov (1) So. Sýkořice (8) Polívka          
15.10. 13:30 TJ Šanov (4) Sp. Řevničov (5) Říha     Fejfar    
15.10. 15:30 Sj. Chrášťany (2) So. Pustověty (7) Sedláček          
                 
IV. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
14.10. 10:00 FK Kounov (3) SK Senomaty B (6) Tichý          
15.10. 10:00 SK Mš. Žehrovice (4) ČL Kolešovice B (5) Sedláček          
15.10. 13:30 FK Kněževes B (12) TJ Roztoky B (10) Sedláček          
15.10. 13:30 So. Petrohrad (11) FC Jesenice B (9) Titlbach          
15.10. 15:30 So. Srbeč (2) So. Panoší Újezd (7) Tichý          
                 
OP SŽ                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště    
14.10. 10:00 Sp. Lužná (1) FC PO Olešná (4) Vodrážka          
                 
                 
Divize dorostu A                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště    
14.10. 10:00 SK Rakovník (16) SK SENCO Doubravka (13)     Kozák      
14.10. 12:15 SK Rakovník (16) SK SENCO Doubravka (13)     Kozák      
KP SŽ            
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
15.10. 9:30 TJ TATRAN Rakovník (1) FK HOŘOVICKO (8)   Šmíd Tichý  
15.10. 9:30 SK Rakovník (2) TJ Baník Švermov (7)   Titlbach Šipoš  

 754 total views,  1 views today