Výsledky ze 14. a 15. října 2017

Divize A: SK Rakovník Soběslav 2:1, Klatovy Č. Krumlov 0:1, M. Lázně Hořovicko 6:1, Přeštice Doubravka 1:2, Aritma Malše 1:1, 6:7 pk, K. Vary Dobříš 3:1, Sedlčany Petřín 0:0, 6:5 pk, Jankov Březová 4:1

 

1.         K. Vary              7          0          1          2          27        :           12        22

2.         SK Rakovník    6          1          0          3          27        :           14        20

3.         Sedlčany          4          4          0          2          23        :           14        20

4.         Soběslav          5          1          1          3          19        :           18        18

5.         Březová            5          0          1          4          23        :           23        16

6.         M. Lázně           4          1          1          4          18        :           21        15

7.         Aritma               4          0          2          4          20        :           16        14

8.         Dobříš              4          1          0          5          19        :           21        14

9.         Klatovy              4          0          2          4          17        :           19        14

10.       Č. Krumlov       4          1          0          5          14        :           16        14

11.       Hořovicko         4          1          0          5          15        :           19        14

12.       Malše               3          2          1          4          13        :           17        14

13.       Jankov             4          0          1          5          14        :           17        13

14.       Petřín              2          2          2          4          14        :           20        12

15.       Doubravka        2          1          3          4          9          :           18        11

16.       Přeštice            3          0          0          7          13        :           20        9

 

Divize B: Tn. Rakovník – Souš 2:2, 5:6 pk, Ostrá – Meteor 3:0, N. Bor – Velvary 1:3, Č. Lípa – Chomutov 0:0, 4:2 pk, Č. Brod – Hostouň 2:0, Neratovice – Úvaly 0:0, 3:4 pk, Hrobce – Motorlet 0:1, SK Kladno – Louny 3:2

 

1.         Velvary             7          0          2          1          16        :           10        23

2.         SK Kladno        6          2          0          2          21        :           11        22

3.         Neratovice        6          1          2          1          26        :           17        22

4.         Č. Brod             7          0          0          3          26        :           11        21

5.         Hostouň            6          1          0          3          23        :           13        20

6.         Ostrá                 6          0          2          2          18        :           11        20

7.         Úvaly                4          3          0          3          15        :           14        18

8.         Souš               4          2          1          3          26        :           15        17

9.         Motorlet            5          0          0          5          22        :           16        15

10.       Chomutov         3          1          3          3          19        :           18        14

11.       Louny              4          1          0          5          18        :           18        14

12.       Meteor            3          1          0          6          20        :           23        11

13.       Č. Lípa            3          1          0          6          12        :           24        11

14.       Tn. Rakovník    2          0          2          6          8          :           19        8

15.       Hrobce  1          0          0          9          7          :           31        3

16.       N. Bor   0          0          1          9          5          :           31        1

 ČDD: SK Rakovník – Doubravka st 0:11, ml 1:2

 KP: Rejšice – N. Strašecí 6:1, Beroun – Libiš :, Nespeky – Horky 0:1, Poříčí – Semice 3:2, Tuchlovice – Lhota 0:3, Hvozdnice – Slaný 6:1, Sp. Příbram – K. Hora 2:1, Klíčany – Poříčany 6:1

 

1.         Horky                7          0          1          2          22        :           10        22

2.         Libiš                 7          0          0          3          28        :           15        21

3.         Lhota               6          0          1          3          22        :           15        19

4.         Klíčany            5          1          1          3          24        :           17        18

5.         Poříčí               4          2          2          1          20        :           17        18

6.         Sp. Příbram      5          0          0          4          20        :           15        15

7.         Beroun             5        0          0          5          20        :           20        15

8.         Tuchlovice        3          3          0          4          17        :           19        15

9.         N. Strašecí       4          1          0          5          26        :           24        14

10.       Hvozdnice        4          1          0          5          19        :           18        14

11.       Slaný               4          1          0          5          18        :           17        14

12.       K. Hora            4          0          1          5          14        :           20        13

13.       Rejšice             3          1          1          5          24        :           20        12

14.       Nespeky           3          0          1          6          13        :           22        10

15.       Poříčany           3          0          1          6          13        :           31        10

16.       Semice 2          0          1          7          12        :           32        7

 

I. A třída: Vestec – Zavidov 3:0, Tochovice – Komárov 5:5, 4:5 pk, Klecany – N. Knín 3:0, Jíloviště – Kosoř 2:2, 6:7 pk, Černolice – Votice 2:7, Hřebeč – Mníšek 3:1, Podlesí – Jílové 3:2, Cerhovice – Libušín 2:4

 

1.         Hřebeč              7          2          0          1          26        :           14        25

2.         Libušín              8          0          0          2          39        :           13        24

3.         Podlesí              7          1          1          1          28        :           15        24

4.         Vestec               7          0          0          3          27        :           16        21

5.         Tochovice         6          0          2          2          30        :           25        20

6.         Komárov           4          3          0          3          31        :           24        18

7.         Votice              6          0          0          4          24        :           18        18

8.         Jílové              4          0          1          5          24        :           21        13

9.         Klecany            3          2          0          5          17        :           20        13

10.       Jíloviště           4          0          1          5          18        :           23        13

11.       Zavidov           4          0          0          6          18        :           30        12

12.       Mníšek            3          0          2          5          13        :           23        11

13.       Kosoř              2          2          1          5          17        :           29        11

14.       Cerhovice         3          0          0          7          16        :           23        9

15.       Černolice          2          0          0          8          24        :           39        6

16.       N. Knín 0          0          2          8          13        :           32        2

I. B třída: V. Dobrá – SK Rakovník B 0:0, 4:2 pk, Mšec – Vraný 4:1, Tn. Rakovník B – Zlonice 6:0, Jedomělice – Lužná 6:1, Hostouň B – Unhošť 1:2, Slaný B – Doksy           2:5, Braškov – Klobuky 3:0

 

1.         V. Dobrá           6          1          1          0          14        :           1          21

2.         Doksy               4          2          1          1          19        :           13        17

3.         Mšec                5          0          1          2          14        :           11        16

4.         Jedomělice       3          2          1          2          22        :           12        14

5.         Braškov            4          1          0          3          21        :           13        14

6.         Slaný B             4          0          1          3          25        :           17        13

7.         SK Rakovník B 4          0          1          3          18        :           19        13

8.         Vraný                 3          1          1          3          15        :           17        12

9.         Unhošť             4          0          0          4          17        :           21        12

10.       Hostouň B        3          1          0          4          21        :           13        11

11.       Klobuky            3          0          1          4          13        :           20        10

12.       Tn. Rakovník B 3          0          0          5          15        :           18        9

13.       Zlonice 2          0          0          6          11        :           22        6

14.       Lužná   0          0          0          8          4          :           32        0

KP D: Mn. Hradiště – Tn. Rakovník st 2:5, ml 8:3

KP Ž: Tn. Rakovník – Hořovicko st 2:8, ml 3:1, SK Rakovník – Švermov st 1:3, ml 2:4
I. A třída Ž: Kročehlavy – Pavlíkov 0:1

II. třída: Kněževes – Olešná 4:3 (Hanych 3, Holeček), Kolešovice – Městečko 0:2 (Blabla, Baba-Musah), Senomaty – Slabce 3:2 (Karnold, Vávra, vlastní – Cílek, Macák), Lišany – Lány 2:2, 4:3 pk (Paseka 2 – Mosconoky, Buršík), Hředle – Ol. Rakovník 5:3 (Bechner 2, Staněk 2, Vodrážka – Havel 2, Ogurek), Jesenice – Rynholec 4:2 (Jeníček2, Kolář, Balý – Měsíček, Beran), Zavidov B – Kroučová 1:1, 4:3 pk (Vitner – Prokop)

 

1.         Hředle               6          0          1          1          31        :           14        19

2.         Lány                  5          0          2          1          35        :           18        17

3.         Kolešovice        5          1          0          2          24        :           10        17

4.         Ol. Rakovník     5          0          1          2          24        :           17        16

5.         Rynholec          4          1          0          3          24        :           16        14

6.         Městečko         4          1          0          3          20        :           14        14

7.         Lišany              3          2          0          3          27        :           18        13

8.         Jesenice           4          0          1          3          29        :           26        13

9.         Olešná            4          0          0          4          28        :           20        12

10.       Senomaty         4          0          0          4          27        :           23        12

11.       Kněževes         4          0          0          4          20        :           22        12

12.       Zavidov B         1          2          0          5          12        :           29        7

13.       Kroučová          0          0          2          6          9          :           39        2

14.       Slabce              0          0          0          8          7          :           51        0

 

III. třída: Janov – Lubná 0:2 (Vopat Z., Pokorný), Pavlíkov – Čistá 1:1, 4:2 pk (Bureš – Votroubek J.), Oráčov – Sýkořice 0:4 (Kovařík 2, Liviu, Mutinský), Chrášťany – Pustověty 3:4 (Loula 3 – Truksa 3, Elmerich), Roztoky – Branov 1:1, 5:4 pk (Hruška – Havlíček), Šanov – Řevničov 1:2 (Vorláb – Hošek, Urbanovič)

 

1.         Lubná               8          0          0          0          30        :           7          24

2.         Pustověty         7          0          0          1          22        :           11        21

3.         Řevničov          6          0          0          2          26        :           18        18

4.         Roztoky            4          1          2          1          20        :           19        16

5.         Oráčov              4          1          0          3          20        :           19        14

6.         Sýkořice           4          0          1          3          12        :           14        13

7.         Chrášťany         4          0          0          4          18        :           17        12

8.         Branov             2          0          1          5          18        :           23        7

9.         Pavlíkov           1          2          0          5          17        :           22        7

10.       Šanov              2          0          0          6          9          :           21        6

11.       Janov              1          1          0          6          8          :           12        5

12.       Čistá                0          0          1          7          7          :           24        1

 

IV. třída: Kněževes B-Roztoky B 1:5 (Hanych – Hladík 2, Moysevych, Šindelář, Ben Hadj), Petrohrad – Jesenice B 3:3, 7:6 pk (Kovář 2, Pros – Fiala 2, Kohout), Srbeč – P. Újezd 6:3 (Mišík 4, Svítek, Cívka – Liprt 2, Čeleda), Kounov – Senomaty B 0:3 (Hůla,Palkoska, Tajbl), M. Žehrovice – Kolešovice B 2:2, 5:3 pk (Kočí, Vonášek – Polánek J., Polánek D.)

 

1.         Petrohrad          5          2          0          0          45        :           17        19

2.         Roztoky B        6          0          0          1          21        :           9          18

3.         Srbeč               4          0          3          1          34        :           21        15

4.         Ruda                5          0          0          2          20        :           14        15

5.         M. Žehrovice     3          2          0          3          20        :           16        13

6.         Jesenice B       3          1          1          2          24        :           21        12

7.         Senomaty B      3          1          0          3          23        :           18        11

8.         Kolešovice B    3          0          1          3          15        :           18        10

9.         Kněževes B      1          0          1          5          10        :           23        4

10.       Kounov           1          0          0          7          8          :           44        3

11.       P. Újezd           0          0          0          7          14        :           33        0

             

OP ST Ž: Kolešovice – Olešná 1:4 (Čureja – Kočovský, Bolčar, Růžička, Doležal)

 

OP ML Ž: Zavidov – N. Strašecí 3:3, 3:4 pk (Diepold 3 – Burda 2, Matějovský), Kněževes – Mšec 3:3, 2:3 pk (Kraus 2, Liprt – Duben 2, Prokop), Hředle – Slabce 21:0 (Pleiner 3, Vitner 3, Malecký M. 3, Roubík 2, Vavřík 2, Malý 2, Černý, Malecký D., Hornof, Bureš, vlastní 2), Lány – Lužná 7:3 (Klein 5, Gregor, Blažek – Háček, Pochman, Bumbálek),

 

OP ST  P: Lišany – SKP O 2:11 (Novotný, Benešová – Vodrážka 3, Řezníček 2, Hamouz 2, Peroutka, Klekner, Vávra, Šindler), Chrášťany – Roztoky 0:13 (Prokůpek 4, Ibl 3, Kučera 3, Fráňa 2, Hamouz), Šanov – Řevničov 6:7 (Šika 2, Netrh 2, Urbanová, Loskot – Souček J. 2, Souček M. 2, Studený 2, Holý), Senomaty – SKP S 1:11 (Komín – Broum 4, Šnídl 3, Faigl 2, Kasl 2), Senomaty – Tn. Rakovník 0:9 (Šnídl 3, Pšenička 2, Brož, Holeček, Svoboda, Knap)

 

 

 

 590 total views,  1 views today