Obsazení rozhodčích a delegátů na 21. – 22. října 2017

Vyšší soutěže                
  Domácí Hosté R AR1 AR2 4R DFA TD
I. Liga Plzeň Brno Ginzel Kotalík Černý Rejžek Zeman Kolbaba
II. Liga České Budějovice Opava Franěk Vlasjuk Novák Severýn Ulrich  
Divize A Český Krumlov SK Rakovník Cihlář Simbartl Cupl   Pešek  
Divize B Motorlet Praha Tatran Rakovník Vrchota Kouba Hurych   Lhoták  
Divize C Vykáň Zbuzany Krejsa Hádek Duchoň   Doubek  
Krajský přebor Slaný Klíčany Zuska Ducký Palek   Váňa  
Krajský přebor Nové Strašecí Beroun Baroch Bekešský Zoufalý   Nitsche  
I.A třída sk. A Komárov Cerhovice Šesták Glogar P. Paukner   Zeman  
I A třída sk. A Nový Knín Jíloviště Brožek Šefara Asník   Pospíšil  
I.A třída sk. A Jílové Klecany Kubečka Nehasil Myška   Štefan  
I.A třída sk. A Libušín Vestec Chovanec Dragoun Kuka   Duchoň  
I.A třída sk. A Zavidov Podlesí Garaja Žaba Balík   Setnička  
I.B třída sk. A Klobuky Mšec Budil Sandev P. Krejsa Ja.   Lantora  
I.B třída sk. A Lužná Braškov Jarolímek R. Slepička Stehlík      
I.B třída sk. A SK Rakovník B Jedomělice Procházka Hurych Nepovím      
I.B třída sk. A Slaný B Velká Dobrá Sixta Brožek Šefara      
I.B třída sk. A Vraný Tatran Rakovník B Cichra Polák Hes      
I.B třída sk. C Hlízov Milovice Šefara Asník Brožek      
I.B třída sk. E Králův Dvůr B Rožmitál Vyhnanovský Bohatý Sixta      
                 
II. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
21.10. 10:00 Ol. Rakovník (7) FC Jesenice A (3) Kozák Trešl Šmíd      
21.10. 15:30 Oh. Městečko (10) SK Senomaty A (13) Svoboda Kozák Trešl      
21.10. 15:30 SK Lány (8) FK Hředle (2) Aksamit Strouhal Husák      
21.10. 15:30 FC PO Olešná (11) ČL Kolešovice A (12) Titlbach     Horáček    
21.10. 15:30 So. Kroučová (5) FK Kněževes A (14) Šmíd          
21.10. 15:30 TJ Slabce (9) SK Lišany (1) Sedláček          
22.10. 15:30 B. Rynholec (6) FC 05 Zavidov B (4) Strouhal Vyhnanovský Bauer      
                 
III. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
21.10. 13:30 So. Pustověty (7) TJ Roztoky A (3) Trešl          
22.10. 15:00 TJ Čistá (9) SK Oráčov (1) Švácha          
22.10. 15:30 B. Lubná (10) SK Pavlíkov (11) Titlbach          
22.10. 15:30 So. Branov (6) TJ Šanov (4) Vodrážka          
22.10. 15:30 Sp. Řevničov (5) So.Janov (12) Masopust (KL) Krejsa (KL) Hudera (KL)      
22.10. 15:30 So. Sýkořice (8) Sj. Chrášťany (2) Říha J. (KL)          
                 
IV. TŘÍDA                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 DFA Hřiště  
22.10. 10:00 FC Jesenice B (9) So. Ruda (1) Titlbach          
22.10. 13:30 SK Senomaty B (6) SK Mš. Žehrovice (4) Titlbach          
22.10. 13:30 TJ Roztoky B (10) So. Petrohrad (11) Vodrážka          
22.10. 13:30 ČL Kolešovice B (5) FK Kněževes B (12) Šmíd          
22.10. 15:30 So. Panoší Újezd (7) FK Kounov (3) Gerhardt (KL)          
                 
OP SŽ                
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště    
22.10. 10:00 FC PO Olešná (4) Sp. Lužná (2) Tichý          
21.10. 10:00 Sp. Lužná (1) ČL Kolešovice (2) Husák          
KP DOROST            
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
21.10. 10:15 TJ TATRAN Rakovník (6) SK Kosmonosy (4)     Sedláček  
21.10. 12:30 TJ TATRAN Rakovník (6) SK Kosmonosy (4)     Sedláček  
DIVIZE A ŽENY            
Datum a čas Domácí Hosté R AR1 AR2 Hřiště
21.10. 13:30 SK Pavlíkov (1) SK Ervěnice – Jirkov (8) Kozák      

 758 total views,  1 views today